• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Siska-my by sme radi 2.babo v 2010 ale este sa na tom nepracuje :sweat_smile:
Zuzi-hej,ten isty zub ma trapi-vtedy som chcela aby mi spravili korenovu vypln a zubarka nechcela ze na rontgene je vsetko OK a to som jej vravela ze som 5 dni na liekoch :unamused: no a samozrejme teraz mi druha zistila ze zub je mrtvy a tak su uz len 2 moznosti-vytrhnut,alebo ta korenova,kt. mi mohli sptrvait uz vtedy a netrapila by som sa este aj s hnisavym vackom :unamused:
13. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
etuska,my by sme tiez chceli v roku 2010,ale tiez sa este nesnazime :unamused: a opat moja oblubena tema...zuby... :confounded:
13. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siska :grinning:
idem malej precitat rozpravku a prikvitnem :slight_smile:
13. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika ... tak to mas komplikovane s tymi zubami, to je pre mna to najhorsie co existuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
siska ... aha, takze nie si oravcanka :wink: ... a ako sa ti tam paci? ... my sa este tiez nesnazime, ale nemame ani termin, kedy sa zacneme ... asi az o par rockov, blizka buducnost to teda nie je
13. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Etus, ved si ho daj vyrvat... :confused: Ked s nim mas teraz take opletacky, moze sa to kedykolvek vratit. Nasukas do toho peniaze, a nakoniec ti ho aj tak vytrhnu... :fearful: A zbytocne bude boliet... :pensive:
13. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Etus, no ja by som bola tiez radsej za "zub von". Je to niektora zo stoliciek?
13. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja praveze mam opacny nazor ... pokial to nie je ozaj potrebne, radsej budem za to, nech mi ho zubarka lieci, nez vytrhne
13. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ja som v tomto radikal. :sweat_smile: Bolest zubov je pre mna neznesitelna, takze radsej trhat ako trpiet. :fearful: Ale tak ked je mozne este ho zachranit...
13. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No najlepsie si asi aj tak poradi Etuska sama :wink:

Uz je vela hodin, tak sa tu majte pekne, dobru noc :slight_smile:
13. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riana ... aj tu ti zazelam dobru noc :grinning:
13. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby-super debatka-tolko pozornosti si ani nezasluzim :slight_smile:
Je to 5-ka tak bvytrhnut nedam,lebo to potom vidno :slight_smile: a mexx-tu to mam vsetko zadara :grinning:
13. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Etus, ja som tak musela dat vytrhnut 4-ku. :rolling_eyes: Sice som jak selma zubata, ale bezbolestne. Ked budem mat majland, dam si dorobit novy zubcek, nech nie som bezzuba. :wink:
13. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mexx-ja som takto podobne uz o jednu 5-ku prisla tak dufam,ze tuto mi zachrania :sweat_smile:
No dost uz o zuboch :sweat_smile:
stihla som co to pozehlit tak som happy :grinning: -idem este muzickovi uvarit obed na zajtra a potom konecne hajde spat :slight_smile:
bru nocku :dizzy_face:
14. máj 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ja som to zehlenie nechala na neskor, takze ma to pocka. Ako vzdy. :slight_smile:

A dobre ranko sa praje. :slight_smile:
14. máj 2009 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A u nas sa praje dobre ranko (aj ked uprsane) :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
U nas ranko zamracene, a teraz uz den uprsany. Chceli sme ist na dedinu, trochu na vzduch a chystat obydlie na leto, ale dnes z toho nic nebude. Ostavame doma, a mozno sa mi konecne podari pobit s tym zehlenim. :sweat_smile:
14. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mexx, hor sa na vec. Dnes pocasie praje takym domacim pracam :slight_smile:
14. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Pocasie hej...ale chut akosi nie... :grinning:
14. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chut je asi skor na spanie, hm? Teda u mna to plati na 100% :grinning:
14. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby.. v septembri sa vydavam.. a buduci manzelik uz rozprava stale castejsie o detickach.. urcite deticky chcem.. no pred svadbou nie.. buduci rok na jar mam statnice na Ing. a chceme stavat dom.. tak kedy asi by sme snazilkovali a planovali dietatko.. ? ..sa tesim a zaroven mam trosku obavy... ajajaj....
14. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Anniel, neboj sa, vsetko bude len tak, ako byt ma... :wink:

Riana, no veru, pocasie na spanie najlepsie, akurat ja nespim. :grinning: Pozehlene uz je, ale vzhladom k tomu, ze dalsia bielizen uz sa susi a dalsia perie, tak sa to asi o chvilu zopakuje. :sweat_smile:
14. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte kočky-u nas je podobne-zatial neprsi,ale je to na spadnutie :slight_smile: ale pozehlene mam,tak asi rozlozim veeelky papier v kuchyni na dlazku a ide sa malovat-myslim obrazky s Miskou -nie steny :sweat_smile:

Anniel-no ja som aj rada ze sme nasu prvorodenu neplanovali-a zvladla som aj stacky so 6-tyzdnovym babom :wink: To planovanie je niekedy na skodu,lebo teraz budeme mat veeelky vekovy rozdiel.Ak sa podari druhe na prvy sup,aj tak bud uz 6rocny rozdiel :unamused: takze tak
14. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Etus, neplanovane akcie byvaju najlepsie... :wink:
14. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no vsak to..ze radsej nejako neplanujeme.. lebo clovek mieni a Pan Boh meni... ale nejako si to neviem predstavit.. hoci mat pri sebe babatko.. si celkom predstavit pomaly aj viem.. uff
14. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Anniel, a co tak "nestastne" uff na konci? :sweat_smile: :wink:
14. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no sak to.. ze uffff.. na jednej strane by som chcela a viem si to predstaavit.. a na druhej strane.. ani ti neviem... ale ufff nie nestastne.. to urcite nie... :dizzy_face: ja som skor tak stastne nerozhodna...ale len trosicku.. uff je hlavne kvoli mojim zdravotnym komplikaciam..hoci verim, ze to vsetko bude dobreeee... :grinning:
14. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hlavne to chce pozitivne myslenie :slight_smile:
14. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Etus, nic nie je nemozne... :wink:
14. máj 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cafte baby,
tak ako etuska...lepsie zo zubom?:slight_smile:)
14. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok