Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
13. máj 2009

Siska-my by sme radi 2.babo v 2010 ale este sa na tom nepracuje 😅
Zuzi-hej,ten isty zub ma trapi-vtedy som chcela aby mi spravili korenovu vypln a zubarka nechcela ze na rontgene je vsetko OK a to som jej vravela ze som 5 dni na liekoch 😒 no a samozrejme teraz mi druha zistila ze zub je mrtvy a tak su uz len 2 moznosti-vytrhnut,alebo ta korenova,kt. mi mohli sptrvait uz vtedy a netrapila by som sa este aj s hnisavym vackom 😒

siska86
13. máj 2009

etuska,my by sme tiez chceli v roku 2010,ale tiez sa este nesnazime 😒 a opat moja oblubena tema...zuby... 😖

etuska
13. máj 2009

Siska 😀
idem malej precitat rozpravku a prikvitnem 🙂

zuzanockamt
13. máj 2009

erika ... tak to mas komplikovane s tymi zubami, to je pre mna to najhorsie co existuje 😝
siska ... aha, takze nie si oravcanka 😉 ... a ako sa ti tam paci? ... my sa este tiez nesnazime, ale nemame ani termin, kedy sa zacneme ... asi az o par rockov, blizka buducnost to teda nie je

mexx
autor
13. máj 2009

Etus, ved si ho daj vyrvat... 😕 Ked s nim mas teraz take opletacky, moze sa to kedykolvek vratit. Nasukas do toho peniaze, a nakoniec ti ho aj tak vytrhnu... 😨 A zbytocne bude boliet... 😔

riana12
13. máj 2009

Etus, no ja by som bola tiez radsej za "zub von". Je to niektora zo stoliciek?

zuzanockamt
13. máj 2009

ja praveze mam opacny nazor ... pokial to nie je ozaj potrebne, radsej budem za to, nech mi ho zubarka lieci, nez vytrhne

mexx
autor
13. máj 2009

Ja som v tomto radikal. 😅 Bolest zubov je pre mna neznesitelna, takze radsej trhat ako trpiet. 😨 Ale tak ked je mozne este ho zachranit...

riana12
13. máj 2009

No najlepsie si asi aj tak poradi Etuska sama 😉

Uz je vela hodin, tak sa tu majte pekne, dobru noc 🙂

zuzanockamt
13. máj 2009

riana ... aj tu ti zazelam dobru noc 😀

etuska
13. máj 2009

baby-super debatka-tolko pozornosti si ani nezasluzim 🙂
Je to 5-ka tak bvytrhnut nedam,lebo to potom vidno 🙂 a mexx-tu to mam vsetko zadara 😀

mexx
autor
13. máj 2009

Etus, ja som tak musela dat vytrhnut 4-ku. 🙄 Sice som jak selma zubata, ale bezbolestne. Ked budem mat majland, dam si dorobit novy zubcek, nech nie som bezzuba. 😉

etuska
13. máj 2009

Mexx-ja som takto podobne uz o jednu 5-ku prisla tak dufam,ze tuto mi zachrania 😅
No dost uz o zuboch 😅
stihla som co to pozehlit tak som happy 😀 -idem este muzickovi uvarit obed na zajtra a potom konecne hajde spat 🙂
bru nocku 😵

mexx
autor
14. máj 2009

Ja som to zehlenie nechala na neskor, takze ma to pocka. Ako vzdy. 🙂

A dobre ranko sa praje. 🙂

riana12
14. máj 2009

A u nas sa praje dobre ranko (aj ked uprsane) 🙂

mexx
autor
14. máj 2009

U nas ranko zamracene, a teraz uz den uprsany. Chceli sme ist na dedinu, trochu na vzduch a chystat obydlie na leto, ale dnes z toho nic nebude. Ostavame doma, a mozno sa mi konecne podari pobit s tym zehlenim. 😅

riana12
14. máj 2009

Mexx, hor sa na vec. Dnes pocasie praje takym domacim pracam 🙂

mexx
autor
14. máj 2009

Pocasie hej...ale chut akosi nie... 😀

riana12
14. máj 2009

Chut je asi skor na spanie, hm? Teda u mna to plati na 100% 😀

anniel
14. máj 2009

baby.. v septembri sa vydavam.. a buduci manzelik uz rozprava stale castejsie o detickach.. urcite deticky chcem.. no pred svadbou nie.. buduci rok na jar mam statnice na Ing. a chceme stavat dom.. tak kedy asi by sme snazilkovali a planovali dietatko.. ? ..sa tesim a zaroven mam trosku obavy... ajajaj....

mexx
autor
14. máj 2009

Anniel, neboj sa, vsetko bude len tak, ako byt ma... 😉

Riana, no veru, pocasie na spanie najlepsie, akurat ja nespim. 😀 Pozehlene uz je, ale vzhladom k tomu, ze dalsia bielizen uz sa susi a dalsia perie, tak sa to asi o chvilu zopakuje. 😅

etuska
14. máj 2009

cafte kočky-u nas je podobne-zatial neprsi,ale je to na spadnutie 🙂 ale pozehlene mam,tak asi rozlozim veeelky papier v kuchyni na dlazku a ide sa malovat-myslim obrazky s Miskou -nie steny 😅

Anniel-no ja som aj rada ze sme nasu prvorodenu neplanovali-a zvladla som aj stacky so 6-tyzdnovym babom 😉 To planovanie je niekedy na skodu,lebo teraz budeme mat veeelky vekovy rozdiel.Ak sa podari druhe na prvy sup,aj tak bud uz 6rocny rozdiel 😒 takze tak

mexx
autor
14. máj 2009

Etus, neplanovane akcie byvaju najlepsie... 😉

anniel
14. máj 2009

..no vsak to..ze radsej nejako neplanujeme.. lebo clovek mieni a Pan Boh meni... ale nejako si to neviem predstavit.. hoci mat pri sebe babatko.. si celkom predstavit pomaly aj viem.. uff

mexx
autor
14. máj 2009

Anniel, a co tak "nestastne" uff na konci? 😅 😉

anniel
14. máj 2009

..no sak to.. ze uffff.. na jednej strane by som chcela a viem si to predstaavit.. a na druhej strane.. ani ti neviem... ale ufff nie nestastne.. to urcite nie... 😵 ja som skor tak stastne nerozhodna...ale len trosicku.. uff je hlavne kvoli mojim zdravotnym komplikaciam..hoci verim, ze to vsetko bude dobreeee... 😀

etuska
14. máj 2009

no hlavne to chce pozitivne myslenie 🙂

etuska
14. máj 2009

baby-tak to som netusila,ze je to mozne: 😀

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/zazrak-prirody-t...

mexx
autor
14. máj 2009

Etus, nic nie je nemozne... 😉

siska86
14. máj 2009

no cafte baby,
tak ako etuska...lepsie zo zubom?🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre