Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
31. máj 2008

ahojte ... no ale sa vas tu zislo ... dufam, ze to tu nebudete zanedbavat, nech mozeme pisat ... a co tak nejake foto do pasov popridavat, hm? 😉 🙂

supolienka
31. máj 2008

ked ja sa nerada zverejnujem 🙂 ale mam album na moja svadba, tak sa mozte mrknut 😀

aknellita
31. máj 2008

hviezdicka... no tak som to myslela, ze dokoncujem skolu a riesim vsetko dokopy 😀
zuziii... no co cica ako ide UK zivot? isto tam nemate take horucavy ako my tu 😠

aknellita
31. máj 2008

supolienka... ta ty jaka kocica 😉 sa kludne zverejnuj 😀

zuzanockamt
1. jún 2008

leni ... horucavy tu veru nie su ... vcera bolo velmi pekne,teplo a dnes uz zase prsi 😠 ... inak teploty su tu okolo 18 - 20 a na buduci tyzden hlasia este trochu nizsie ... tak vam zavidim, ze je doma taka horucava ... ja chcem ist domoooooov 😉

zuzanockamt
1. jún 2008

supolienka ... pekna nevestick a z teba 😉

kvetka25
1. jún 2008

zuza sadni do lietadla a prid, doma je doma 🙂

hviezdicka13j
1. jún 2008

*aknellita tak sme na tom rovnako 😀 vonku je teplo, ale ja som doma PN uz druhy tyzden ☹

kvetka25
1. jún 2008

hviezdicka aj ja som bola chora cely tyzden teraz som bola prechladnuta ☹ ale uz to prechadza ale nebola PN

hviezdicka13j
1. jún 2008

ja som tyzden uz doma, a este minim. dalsi budem... a nielen kvoli chorobe, ale aj členku ☹
no aspon mozme hladat inspiracie na domcek 😀

kvetka25
1. jún 2008

co vy staviate domcek lebo my ano 🙂 napis aky chcete

zuzanockamt
1. jún 2008

kvetka25 ... aspon zarobim to co sme do toho investovali ... leto prezijeme tu a potom sa uvidi co dalej bude 😉

kvetka25
1. jún 2008

zuzi vsade je to tazke aj my stavat tak odkladame ako sa da. ale hlavna vec je ze sme spolu a mame sa radi 🙂 ved vsetko bude ked sa snazime 😀 no nie?

hviezdicka13j
1. jún 2008

kveti, nie nestavame ale ideme komplet rekonstruovat uz existujuci domcek 😉

zuzanockamt
1. jún 2008

no stavat nebudeme ... chceli sme kupit 3-izbovy byt, ale uz sme to zredukovali na 2-izbovy...takze uz len zarobit nejake peniazky ... väcsiu cast sumy budeme mat z predaja 1-izboveho a zvysok musime nasetrit ... popripade vziat nejaky mensi uver, ale nerada by som

kvetka25
1. jún 2008

a kde ho chcete kupit? 🙂

zuzanockamt
1. jún 2008

kvetka pravdepodobne v Martine, ale manzel uvazuje aj o tom, ze by sme isli niekde do ciech ... ale max. po Prahu ... dalej nie

kvetka25
1. jún 2008

zuzi ved na SK je dobre aspon nam 🙂 ja osobne by som nevedela byvat niekde daleko od rodiny... 😉

kvetka25
2. jún 2008

ahoj zuzi pracujes? 🙂 prajem ti pekny dnicek 😎

oriesok
2. jún 2008

ahojte babule.. dlho som sa tu neukázala.. čo máte nové?

zuzanockamt
2. jún 2008

kvetka ... ved nehovorim, ze na slovensku je zle, len by mohli byt byty lacnejsie a platy trosku vyssie (hlavne v skolstve - tam som pracovala) 😉
dnes som bola v praci od 7:00 a prisla som pred chvilou ... som unavena ako kon, ale nevadi hlavne, ze je zase cosi zarobene
no a to ze zijeme daleko od rodiny? ... zvyknes si ... ked musis, tak musis 😉

supolienka
2. jún 2008

no veru, je to tu biedne pre mlade rodiny... my sme teraz vzali hypoteku, za jednu jedinu izbu tolke prachy, ale nemas inu moznost... bud ist vonku ako zuzanockamt alebo pomaly tu na SK cosi budovat, korunka ku korunke...

kvetka25
2. jún 2008

ja viem babenky aj my mame hypo a ja pracujem v skolstve 😉 ziadna slava ten moj plat ale milujem svoju robotku a nechcem sa jej vzdat, ale manzelik sa snazi 🙂

zuzanockamt
2. jún 2008

kvetka ... aj ja som mala svoju robotu rada, ale hypo sme si nemohli dovolit, aj ked manzel zarabal viacej ako ja ... aspon budem mat skusenost do zivota 😉 ... a do skolstva sa uz potom nechcem vratit ... dufam, ze najdem inu pracu

kvetka25
2. jún 2008

a co si ucila? na zs alebo sš? moj manzel nie je ucitel inak by sme hypo nedostali 😕 je to take tazke kupit byt alebo postavit dom potrebujes aj zit na urovni no nie? 😉

zuzanockamt
2. jún 2008

ucila som 3 roky na zs ... ale aj my stacilo 😀 ... ani moj manzel nie je chvalabohu ucitell ... je inzinier strojar, ale aj tak by to bolo len tak - tak s tou hypo ... no uvidme, ci sa tu podari daco viac usetrit

kvetka25
2. jún 2008

aj moj manzel je inzinier mechanizator 🙂 dufam ze to po troch rokoch nezdam 😀 kedy chcete prist domov? chcete kupit byt ze?

zuzanockamt
2. jún 2008

domov pojdeme asi v septembri, ale iba na dovolenku - max. 1-2 tyzdne ... zavisi to vsetko od prace v UK ... zajtra mame jednu schodzku, tak ak to vyjde bude robota az do decembra 😀

aknellita
2. jún 2008

cavte babce 🙂 jak sa mate? ja faaaaajn, spravila som dnes druhu = poslednu statnicu... uz len dopisem a obhajim diplomku a som ozajstna Mgr... tak ja len tak 😀 😀 😀 😀

kvetka25
2. jún 2008

tak to drzim palce, v uK bol aj svagor, chudak dokopy nic nezarobil len tam staracal cas, a pri dnesnej silnej korune je to bieda aj v zahranici 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre