Chcem bábätko

katkabg
1. máj 2022

Maminy znie to sialene....pred rokmy som tu pisala ze nemozem mat druhe babo a ani nechcem atd.....no....dcerka ma 12 uz je velka a namna to dolahlo.Mam 38 manzel.by chcel druhe,dcerka chce surodenca a ja tuzim po babatku....ani neviem ako ale tuuuuuzim znovu zazit mat dietatko 😊 musela by somabsolvovat radu vysetreni kedze som mala tazky porod ale strasne bojim ci zvladnem 2 deticky.Uz snivam babatka,tesim sa z mam co maju deticky...neviem ci mam.ci nie skusit opat byt matkou

mariaveronikag
1. máj 2022

skús, určite skús 🙂 veď celá rodinka po ňom túži 🙂 Držím palce 🙂

katkabg
autor
1. máj 2022

@mariaveronikag to je taka dilema...premna tazke rozhodnutie ale nikdy som.neverila ze to namna dolahne...mat este jedno babatko ❤❤ vonave milunke stvorenie ❤❤❤

natalia_r
1. máj 2022

@katkabg urcite maj, ked chcete vsetci traja !!🥰 aby si nelutovala ze ho nemas jedneho dna. Urcite nimdy neolutujes ze ho mas 🙃

cimage
1. máj 2022

Ja som chcela este zazit ten pocit ked sa zacina hybat a kopkat v brusku. A ten pocit ma uz 8tyzdnov. Je to zlaticko.
S dcerou nebudes mat uz tolko prace ako keby si mala male dieta. Za mna by ste to mohli skusit 😉

ummimaryam
1. máj 2022

@katkabg urcite do toho chod. A com najskor lebo s vekom to bude horsie. Nemas preco vahat, dcerka ma 12 bude mat aspon o rok viac ked sa male narodi.

katkabg
autor
1. máj 2022

Ja to asi skusimm 😊😊😊 proste to citim tak ❤urobim niake vysetrenia a skusime stastie 😉 ja mam taku silnu ovulku ze doktor mi vravi ze mozem mat este veeela detii 😊 a dcerka ta sa taaak potesi.....stale vravim nie nie ale ono to je silnejsie ❤

ysseba
1. máj 2022

Jasnééé. Ty túžiš, manžel chce, aj dcérka hovorí o súrodencovi. Celá rodinka to chcete. Tak ak Ti toto nestačí a fakt potrebuješ "požehnanie" nás - cudzích žien z koníka, tak ho máš - smelo do toho. Inak keby sme Ti my povedali, že nemaj, tak by si zrazu nechcela? 🙊 😂

katkabg
autor
1. máj 2022

@ysseba chcela ale mala som hrooozne zly porod..skoro som umrela...baby co ma tu poznaju vedia 😢 preto sa bojim

ysseba
1. máj 2022

@katkabg no mas pravdu, ja ta nepoznam, neviem aky si mala porod a co bol za problem 🤷🏼‍♀️ Jedno je vsak iste. Ked si mala prvy porod zly, druhy moze byt uplne bezproblemovy. A naopak… prvy lahky porod nie je istota, ze pri druhom sa nic neposere. Tak budes viac sledovana, mozno si vyberies a zazmluvnis k porodu odbornika na rizikove porody. Neboj- ak sa podari otehotniet, dobre bude 😘🙏😉

beata110
1. máj 2022

@katkabg my tiez manzel chcel uz davno vlani aj maly 8 rocny povedal ze chce mat braceka ja som nechcela uz vobec a tiez mi to tak prislo koncom roka ze mi to chyba tak sa od oktobra snazime 😊 ale zatial nic😏 uz to nieje take lahke ako pri prvom ze na prvy sup. Urcite chod do toho. Ja lutujem ze sme stym nezacali uz skor... snad sa pistasti este aj nam aj vam😊

hapkova
2. máj 2022

Ako sa hovori, za vyskusanie nic nedas 🙂 Pokial to vsetci chcete, tak nie je o com 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre