Chcem dieťatko. Partner tvrdí, že je čas

paulina90
23. jún 2013

Ahojte, strašne by som chcela dieťatko no môj priateľ dáva od toho nejako "ruky preč". 😒 Tvrdí, že je ešte dosť času pritom si myslím, že je ten pravý čas kedze mi naozaj vážne silne tykajú biologicke hodiny 🙂 a aj financne sme zabezpečení. Po mojom naliehaní sa už o tom so mnou nechce ani rozprávať. Kamarátky radia nech vysadím antikoncepciu a sama si k tomu dopomôžem no neviem ci by to bolo voci nemu fér 😀 Boli ste niekto v takejto situácii a viete mi trosicku poradit ? 🙂 dakujeeeem 🙂

misena01
22. júl 2014

ahojte. tak u nas je to naopak. (ja mam 27, manzel 32). mne sa este do dietata nechce, ziadne biologicke hodiny netikaju, vravim ze mozno o rok, max dva tomu nechame volny priebeh. manzel by sa babatku nebranil ale na druhej strane ma do nicoho netlaci, uzivame si volnost ktoru teraz mame

lulu6541
22. júl 2014

@smoulinka13 Keď ideme spolu von a okolo ide malé dieťa tak vidí že sa mi oči zalesknú.

smoulinka13
22. júl 2014

@lulu6541 to poznam, ale fakt mas malinko rokov, uzivaj si kym ste sami, ked bude dieta to uz bude uplne nieco ine...

lulu6541
22. júl 2014

@smoulinka13 Ja viem že si máme užívať ale ako mu mám povedať že je ešte čas nato.

maria1989
22. júl 2014

@lulu6541 a napriek tomu s ním chceš dieťa? prečítaj si prosím pár tém v sekcii rodinné problémy...

lulu6541
22. júl 2014

@maria1989 Ale on neni taký ale mam strach že bude taký ako iný chalani

maria1989
22. júl 2014

@lulu6541 keď si nie si istá, daj tomu čas. povedz to i jemu. keď ťa chce, počká, nemáte predsa 100 rokov

lulu6541
22. júl 2014

@maria1989 To je tiež pravda ,skúsim mu povedať.

lulu6541
22. júl 2014

@maria1989 Som zvedavá že ako bude reagovať keď mu to poviem.

stanislavao
22. júl 2014

@paulina90 nenapisali ste kolko mate rokov a kolko ma vas partner. ale pokial on dieta nechce, tak ho do toho nemozete nutit. a rada kamaratky je totoalne od veci a chora. pokial on nechce dieta, tak bud sa prisposobite, alebo si najdete muza, ktory dieta chce.

kvetinka75
28. aug 2018

@lulu6541 preboha, to máš koľko rokov? To sa takto rozhoduje o tom, či mať deti alebo nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre