Chceme bábätko

kristina1818
1. jan 2012

Ahojte všetci 🙂 snažíme sa otehotnieť, veľmi túžime po bábätku a rada by som vedela, že nie sme sami 🙂

kristina1818
autor
2. jan 2012

@mawiya no malo by ti to platit po starom kedze uz od augusta platis.... hacik je len v tom ze musis mat odplatenych 270 dni do porodu a dalsia vec ze vo februari sa asi bude menit vyska toho prispevku... ten vysoky prispevok tych 120 eur plati pre tych co sa prihlasia od februara.. ja som prihlasena od dnes a povedali mi ze po tych 270 dnoch mam este 8 mesiacov ochrannu lehotu kedy mozem ist na matersku a aj tak mi zaplatia....

kristina1818
autor
2. jan 2012

@mawiya snazime hej 🙂 ja by som uz mala mat plodne dni 😀 len nechceme sa pokusat kazdy den ale kazdy druhy aby sa spermie obnovili a doktor povedal ze najlepsie je to 13 a 14 den ...

ninka.b1
2. jan 2012

@makovicka53 Ahoj prosim ta na genetiku ta poslal gynekolog, alebo sama od seba??? Ja tiež uvažujem, že si porobym neake vyšetrenia,ale ani neviem kde mam začať.... my sme sa snažili rok a pol a skončilo sa to zamlčanym v 7tt ☹

mawiya
2. jan 2012

@kristina1818 ja som dnes kupila ovu testy a nevydrzala som. hned som testla a slaby druhy pasik. tak testnem zasa zajtra, uvidime ci to uz bude vysnivana ovulka alebo nie. 🙂

kristina1818
autor
2. jan 2012

@ninka.b1 neviem ako makovicka53 ale ja som si musela vysetrenia vydobit najskor mi moj gynekolog povedal ze som este mlada ze to je v pohode a ze budem mat kopu deti dovidenia.. a moja doktorka to iste a este mi navyse predpisala antidepresiva ... tak som sa nasrala a vymenila ich oboch co bolo moje najlepsie rozhodnutie... gynekolog na ktoreho nedam dopustit ma poslal na genetiku, hematologiu, trombofilne stavy dajake a endokrinologiu proste uplne vsade... zial dnes su vacsinou taky doktori co mavnu rukou a neriesia ta.. musis si vsetko vydobit lebo ti to patri!!!

kristina1818
autor
2. jan 2012

@mawiya fiha.. ked ja uz sa bojim ze keby som si aj tu ovulaciu zacala kontrolovat ze uz by mi z toho preskakovalo.. ja na to vsetko s tym otehotnenim nechcem tolko mysliet lebo potom mi z toho sibe 😀

mawiya
2. jan 2012

hej mne začalo 🙂 ale keď všetci okolo majú bábatká. aj ja chcéééééééééém. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre