Chceme bábätko

kristina1818
1. jan 2012

Ahojte všetci 🙂 snažíme sa otehotnieť, veľmi túžime po bábätku a rada by som vedela, že nie sme sami 🙂

mawiya
1. jan 2012

nie ste sami. aj my sa snažíme o bábätko, dúfam, že to čoskoro vyjde 🙂 držím palčeky

kristina1818
autor
1. jan 2012

ďakujeme... ja som už raz potratila pred rokom a dlho to bolo dosť také ťažké.. ale teraz sa snažíme druhý mesiac a som z toho ešte trochu mimo a som rada, že existujen takéto fórum... 🙂

mawiya
1. jan 2012

@kristina1818 no tak o to viac držím palčeky. ja už mám dve veľké detičky, ale "nového" 🙂 manžela a bábatko si veľmi želáme. nielen my, ale aj naši veľký chalani.

kristina1818
autor
1. jan 2012

no to ti verím.. škoda len, že keď to najviac chceš, just to vtedy neprichádza...

makovicka53
2. jan 2012

@kristina1818 ahoj ja som potratila uz 2x...posledne pred mesiacom..akurat mi dosla prva mrcha...aspon nieco pozitivne i ked bola divna...caka nas vysetrenie hematologia a genetika

kristina1818
autor
2. jan 2012

@makovicka53 to mi je ľúto a ako sa citis?

eri28
2. jan 2012

@kristina1818 aj ja si prosim mimino, hore maju asi plnu postu 😉

annairamm
2. jan 2012

baby pridávam sa k vám, len škoda, že v niektorých prípadoch to tak ľahké nie je ale treba veriť

kristina1818
autor
2. jan 2012

@eri28 myslíš v nebi? 🙂 hm... my sa s manželom každý večer modlíme za to a verím, že Pán Boh nás vypočuje... a nakoniec aj tak bude všetko tak ako má byť 🙂

makovicka53
2. jan 2012

@kristina1818 tak nie moc dobre hlavne chceme bojovat dalej 🙂

dori2
2. jan 2012

aj ja sa pridavam 🙂 snad uz coskoro 🙂))

janie80
2. jan 2012

@kristina1818 aj ja sa pridavam... 😉 tiez som potratila pred rokom... ale my sme sa zacali snazit o dalsie hned a este stale nic... 😔

eri28
2. jan 2012

@kristina1818 ano aj mi sa modlime,este sice nie sme manzelia, mozno tam je pes zakopany, aj ked chceme byt 😀 😀 😀 😀 😀 , moj kazdy den ruzenec, spolu uz kazdy den nestihame, a samozrejme to nase spovedanie nam dlho nevydrzi, sme ludia 😉 , viac pokazeni 😀 😀 😀 😀

kristina1818
autor
2. jan 2012

@eri28 chvala Panu Bohu my sme uz 7 mesiacov manzelia takze nase hriechy klesli na minimum :D

kristina1818
autor
2. jan 2012

@janie80 my sme chceli pockat kym budem uplne v poriadku... a aj som sa bala ... a po kyretazi by sa nemalo pokusat tri mesiace ci koko nie?

eri28
2. jan 2012

@kristina1818 ja na to cakam , uz sa neviem dozit, ale inac okej,,,
akurat ako prispievam, kade tade, jedna pisala, ze ked mi chceme mimi a nedari sa, ze je to sebecke, ze hore 😉 , vedia najlepsie kedy je pre nas cas, neako uz par dni mi tato myslienka lezi v zaludku 😉 😉 , mozno na tom nieco bude, v mojom pripade pravda 😉

janie80
2. jan 2012

@kristina1818 ja som potratila prirodzene, na kyrete som nebola... mne doki kvoli veku povedala, ze sa mozeme zacat snazit aj hned... a bolo to asi dobre, lebo inac by sme na niektore problemy nezistili...

kristina1818
autor
2. jan 2012

@eri28 je to pravda ze je to v Bozich rukach ale my sa mozme modlit a tuzit po tom ak to nie je uz extrem vtedy cloveku zacne sibat z toho.. ja by som to skor poňala inak... napr: niekto sa da umelo oplodnit a zomrie pri tom niekolko zarodkov.. toto je sebecke! kvoli tuzbe mat dieta kludne nechaju zomriet dalsich 5

kristina1818
autor
2. jan 2012

@janie80 no neviem kyretaz by sa mala robit aj ja som prirodzene potratila viac menej a ked nejdes na kyretaz je tam riziko zapalov a roznych komplikacii.. ja dakujem Bohu za doktora ktoreho mam teraz je to zlaty clovek a velmi mi pomohol... narozdiel od mnozstva doktorov ktorz len mavnu rukou ze som este mlada a este budem mat vela deti.... treba hladat pricinu.. a beries aj nejake lieky?

eri28
2. jan 2012

@kristina1818 tak to neviem, mne to pride, ze lekari pomozu, kde uz ludia nemozu, niekedy je ta neplodnost a ine pliagy, ja viem, ze Bohu nie je nic nemozne, ale to chce silnu vieru...., a muzi, ked maju zle spermie, tak neviem ci zabiju dalsich 5 , ked nemozu splodit, ani jedno bez pomoci doktorov, to je zase moj nazor...
idem snivat na dnes dobru,,,,,,,,,,

janie80
2. jan 2012

@kristina1818 ja som sa vycistila sama... bola som aj na pozorovani v nemocke a aj dlho potom este sledovana, takze to, ze kyret nebol, je myslim ok... mne sa po tom pokazila stitna zlaza... teraz mam problem, ze mavam dlhe cykly, niekedy aj bez ovulacie, takzte ideme riesit toto... ale este cakame na nejake vysledky a dalsie vysetrenia a od marca, mozno aprila ideme na hormony... 😒 ty si na nejakej liecbe? 😕

kristina1818
autor
2. jan 2012

@eri28 vzdy pri umelom oplodneni je viac zarodkov ....

kristina1818
autor
2. jan 2012

@janie80 ja zas mam problem s hormonami progesteron a prolaktin a mam inzulinovu rezistenciu beriem siofor a duphaston

mawiya
2. jan 2012

Ahojte dievcata. Tak ako? Ja som dnes začala s testovacími ovu testami - som 8 DC. Ako vy?

tea333
2. jan 2012

takych je tu mnozstvo, co sa snazia. a je tu o tom mnoho snazilkovskych tem, nechapem preco zakladat dalsiu

kristina1818
autor
2. jan 2012

@mawiya ahoj 🙂 ja som si dnes bola zalozit dobrovolne nemocenske 🙂

mawiya
2. jan 2012

@tea333 no ja tiež čítam iné témy - snažilkovké, ale celkom sa mi páči nová téma. Už len preto že v niektorých snažilkovských je 2000 a viac príspevkov a odsledovať ich teraz spätne je dosť namáhavé. tak ak sa nás nájde zopár nemám proti novej téme nič. 🙂

mawiya
2. jan 2012

@kristina1818 ja si platím od augusta ale neviem čo teraz ďalej. Nechať, zrušiť, naozaj neviem ale ako som čítala tak nejakých 120 euro mesačne je platiť dosť. tak neviem, musím "preštudovať". A ozaj inak ahoj, takže snažíme spolu??? 🙂

mawiya
2. jan 2012

@eri28 ahoj eri. ja som si prvé prosila 3 roky. a teraz mám potvoriak 10 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre