Chceme dievčatko

ifhanka
16. feb 2016

Ahoj máte niejake rady ako splodit dievcatko ? ci to pomaha tie "metody" ale nie 🙂

dada7701
16. feb 2016

spermie x vydržia dlhšie....y kratsie...takze ak dievcatko,tak pred ovulaciou a ked chlapceka tak pocas ovulacie...nieviem či to funguje na 100 percent, ale ??????...je toho plný internet,treba pohľadat...

dada7701
16. feb 2016

nikto Ti nezaručí,že to výjde na 100 percent

evittam
16. feb 2016

@ifhanka Nič nie je na 100% - ani spomínaná metóda vyššie - vždy je to len 50 na 50......Napríklad sesternici vyšlo podľa Jonáša.... 😉

ifhanka
autor
16. feb 2016

NO VIEM ZE NIEJE NIC NA 100% TERAZ MAM ESTE MRCHU A TESNE PO JEJ SKONCENI BY SOM MALA MAT OVULACIU TAK POJDEME NATO 🙂

rakywanda
16. feb 2016

@ifhanka mne to vyšlo podľa toho ako píše @dada7701, 100%-ná baba

janickacrazy
16. feb 2016

@ifhanka ja som tiež chcela dievčatko a nevyšlo mi to...... kamoška tvrdí, že oni skúšali metódu, že prvý raz ked sa muž urobí, tak to do nej nedá až na druhý krát vždy, že vtedy idú tie pomalšie "ženské" spermie, jej to vyšlo, má dievčatko, ale mohla to byť aj náhoda, takže tak 😉

kvetka589
16. feb 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

🙂 neni to jedno? hlavne nech je babo zdrave

ifhanka
autor
16. feb 2016

@rakywanda no docitala som sa ze 2 dni po skonceni menstruacie sa udrzia ze spermie y. Mozem sa opytat ako ste nato isli vy ?

ifhanka
autor
16. feb 2016

@kvetka589 tak to je hlavne...
😉

evittam
16. feb 2016

@ifhanka Všetko sú len povery a JPP....... 😉

rakywanda
16. feb 2016

@ifhanka vedela som čas ovulácie, takže "výrobu" sme začali až pár dní po nej

stepanka274
16. feb 2016

Trochu nadneseny nazor mojho manzela, ze devcatko si treba zasluzit, nam az na stvrty krat vyslo

agnes9
16. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

aspon ze vyslo 🙂

reni1512
16. feb 2016

...co to bude to je na pan Bozkovi... ale pokusit sa da, ja odporucam par dni pred najsilnejsou ovulaciou skusat...

katuliena82
16. feb 2016

@dada7701 je to tak, vsetkych mojich chlapcov - 3 sme splodili presne v den ovulacie 🙂

kalerabik1
16. feb 2016

ifhanka,vidim,ze uz mate synceka.Ja mam zasa dcerku a chceme parik,cize by sme chceli chlapceka🙂Samozrejme ak to nevyjde budeme stastni aj tak,zdravie je prvorade ale chlapcek by potesil 🙂 My sme dcerku splodili tiez pred ovulaciou,cize to ze spermie X dlhsie vydrzia platilo aj u nas. A ako to bolo u vas so syncekom?Platila tato metoda aj u vas?

jlp
16. feb 2016

Ja mam dvoch chlapcov, vyroba presne na ovulku a teraz ideme skusit babu podla Jonasa. Tak uvidime. Ale suchli sme aj cez vikend ale neviem ci som ovulku mala, lebo mam rozhaseny cyklus este.

katyt
16. feb 2016

Nám sa podarilo dievčatko až na tretí pokus a asi je to o tom, že o dievča sa treba snažiť mimo ovulácie, čiže buď pred, alebo po, lebo obidvoch chalanov sme sa snažili a sledovala som si kedy mám ovuláciu a pri dievčati sme ani nevedeli kedy som otehotnela, ale bolo to určite mimo ovu. 🙂

kalerabik1
16. feb 2016

@katyt prosim ta a syncekov sa vam podarilo v posledny den ked si mala znizenu teplotu,alebo hned na ten dalsi den ked uz ti teplota stupla?(ci ty si si teplotu nemerala_?) vdaka

katyt
16. feb 2016

@kalerabik1 teplotu som si nemerala, až tak som to neriešila, len vtedy sme sa viac snažili v čase ovulácie. 🙂

kalerabik1
16. feb 2016

@katyt aha,a to si vedela ze mas ovu podla hlienu ci ty patris k zenam co vedia presne kedy maju ovu🙂 ? vdaka za odpoved 🙂

katyt
16. feb 2016

@kalerabik1 ja som mávala vždy pravidelný cyklus, takže som si to rátala len podľa dní, ak je pravidelný 28 dňový, tak ovulácia by mala byť okolo toho 12 - 14 dňa, takže skôr som išla podľa toho a možno trošku aj podľa hlienu, inak by som to nevedela rozpoznať.

kalerabik1
16. feb 2016

@katyt dakujem 🙂

nikulka1
16. feb 2016

Ja som dr, tak by som nemala hovorit ze toto funguje...ale aj my sme chceli slecnu. Vychadzala som z toho co nas ucili na skole, tj ze X su pomale a ziju dlho a Y su rychle a ziju kratko...Tj ak chceme babu, mame zacat pumpovat 4 dni pred ovuláciou, potom 3 dni, dva...a potom prestat a pocas ovulacie sa nemilovat. Tak sme to aj urobili. O mesiac mam termin s Ninkou 🙂.

Tak ja neviem 😀 skusit treba

radsej_knihu
17. feb 2016

Uz roky existuju metody filtracie spermii v laboratoriach tak, aby sa dalo vybrat pred pocatim pohlavie dietata. Oplodnenie potom musi prebehnut metodou IVF. V Europe pokial viem to robia na specializovanych klinikach v UK a na Cypre. Vo vacsine EU krajin je to zakazane z etickych dovodov. Uspech sa pohybuje okolo 80%, niektore metody hlasaju cez 90%. Cena sa pohybuje radovo v tisicoch EUR (do toho neratam letenku a ubytovanie). Stale je to lacnejsie ako robit deti dovtedy, kym sa nepodari zelane pohlavie 🙂

https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-ins...

kalerabik1
17. feb 2016

@radsej_knihu tak zasa toto je prehnane riesenie podla mna,kazda zena sa potesi ci je to dievcatko alebo chlapcek,len nech je zdrave...

radsej_knihu
17. feb 2016

@kalerabik1 Aj to zdravie kliniky vedia zariadit, kedze pred implantovanim embrya robia pre-screening na rozne dedicne choroby a poskodenia genetickeho materialu 🙂 Nie je to prehnane riesenie, je to skratka spolahlive riesenie, na rozdiel od rad typu papaj take jogurtiky a jablka, a sexuj v takej polohe, a tolko dni pred ovulaciou.

kalerabik1
18. feb 2016

@radsej_knihu Ja osobne nepoznam zeny ktore by kvoli vyberu pohlavia toto podstupili,z mojho hladiska je to prehnane.V okoli mam mamicky co maju 3synov a tuzili po dcerke,ale ziadna z nich by toto len kvoli pohlaviu nepodstupila.Ale tak je to na kazdeho uvazeni.Tebe to pride normalne,mne zasa nie.Preto je svet rozmanity.

tana85
18. feb 2016

odporucam zajst do jednej z mnohych tem dlhorocnych snaziliek, ktore si uz presli takymi vecami, ze ich najvacsim zelanim je zdrave babo bez ohladu na pohlavie...rovnako riesia ivf, ale uplne z inych vaznejsich dovodov a najradsej by boli keby to nemuseli podstupit. povazovat to za normalne je chodza po velmi velmi tenkom lade a ponasa sa to na eugeniku...

evittam
18. feb 2016

@radsej_knihu Presne ako píše @tana85 - akože za chvíľu budeme všetko riešiť "klinikami za tisícky Eur" - nebuď smiešna - pekná Futurama.......Hej, hej za chvíľu "celevriti" budú chodiť na tieto kliniky - a budú chcieť zdravé, krásne, modrooké, dlhonohé, dlhovlasé, blond dievča...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som šťastná že mám dve krásne a zdravé deti aj bez nejakých kliník a podobne - a nikdy som sa neriadila žiadnymi knihami či netom čo mám a čo nemám jesť napr.počas tehu a podobne - nikdy ma ani nenapadlo, že by som jedla inak ako predtým....to sú už len "vymoženosti" "novej doby", že sa ženy zbytočne stresujú kvôli - áno dovolím si povedať - kravinám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre