Chceme dievčatko

ifhanka
16. feb 2016

Ahoj máte niejake rady ako splodit dievcatko ? ci to pomaha tie "metody" ale nie 🙂

monhla
18. feb 2016

Babenky - kľud. Ak chcete dievčatko privydajte sa k nám do rodiny. Mám 3 dcérenky a ešte viac neterí. Chlapca sme v celej rodine videli len na obrázku 🙂

Manžel je už zadaný, ale jeden švagor je zatiaľ slobodný. 😀 😀 😀

kalerabik1
18. feb 2016

Ja osobne som za to,ze zena a muz sa mozu pokusit o želane pohlavie,ze vyuziju den ovulacie/chlapec/ alebo obdobie pred ovulaciou/dievca/,ale to mi pride normalne-samozrejme ze u niekoho to funguje a u niekoho nie.Za pokus to stoji 🙂

evittam
18. feb 2016

@kalerabik1 Dovolím si ti oponovať - môžeš to skúšať kedy len chceš a ako len chceš aj tak ti to či to robíte počas, pred, po ovu nezaručí čo to bude - stále je to len 50 na 50.....A všetky tie štatistiky sú na dve veci....... 😉

macik166
18. feb 2016

@jlp potom dajte vedieť, či vám to vyšlo podľa Jonáša? My máme tiež dvoch chlapčekov a dievčatko chceme podľa Jonáša....

tana85
18. feb 2016

@monhla top prispevok 😉
vsak nech sa pokusaju podla roznych babskych receptov. uvediem extrem - politika jedneho dietata v cine sposobila vysoke mnozstvo aj nelegalnych potratov po tom, co matka zistila, ze caka dievcatko. teraz si cinania musia hladat nevesty aj mimo lebo je malo zien. viem, ze o tomto nie je celkom rec, ale vzdy ma zamrzi ak pocujem aj vo svojom okoli, ze niekto je sklamany alebo si poplakal ked sa dozvedel, ze necakaju to pohlavie ake chceli

monhla
18. feb 2016

@tana85 To mi hovor. Otehotnieť s najmenšou nám dalo najviac zabrať a aj tak sa nás ľudia rovno pýtali, či sme sa pošmykli. A keď zistili, že máme 3. dievčatko - takmer nás ľutovali. A pritom my sme doma nadšení zo všetkých našich detí a sme radi že ich vôbec máme a že sú zdravé.
Kamoška má zasa 3 synov a tiež je rada. Síce občas povie, že by rada kupovala aj bábiky, šaty a česala copíky, ale ani jedného synátora by nevymenila za 1000 báb.
Ale však nech skúšajú ľudia rôzne časy a polohy - pokiaľ bude výsledkom zdravé bábenko, tak nech. Len nech sú neni sklamaní.

kalerabik1
19. feb 2016

@evittam vsak to je na tom to pekne,ze je to stale len 50 na 50 a nic nie je 100% 🙂 Za pokus clovek nic neda(ci pred ovu alebo po) ale samozrejme ze mozno to vyjde a mozno nie 🙂

sisi077
24. sep 2019

Žienky, ktoré máte chlapčekov a viete, že to bolo presne v deň ovulácie, ako ste si, prosím, sledovali tú ovuláciu? Merali ste si teplotu alebo iným spôsobom? ĎAKUJEM 🙏🙏🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre