Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
13. jan 2009

prave som si tak popalila ruku..... auuuuuu aj som fnukala

petkaerdal
13. jan 2009

a co robis prosim ta? na sporaku? 😖

babulka123
13. jan 2009

na panvici.... boli to ako slaaaaaak

babulka123
13. jan 2009

ale to vyprazane kura stoji za to 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
13. jan 2009

aj si si nieco na to dala?

babulka123
13. jan 2009

studeny obklad co ine???

petkaerdal
13. jan 2009

tak posli kusok 😉

tvojka
13. jan 2009

Peti,English mi končí koncom marca,teda tento trimester a dalej samozrejme nepokračujem.Aspon zatiaľ. 😀 A s deťmi by som radšej nespeakovala,neni som na takej úrovni ani zdaleka 😅

Babul,dávaj si pozor!Lebo dostaneš po riti!(od snaživca samozrejme 😀 )

babulka123
13. jan 2009

za to moze on, uz mal byt doma.... jemu som to robilaaaa

petkaerdal
13. jan 2009

som myslela,ze si taka sikula ,ze to budes vsetko zvladat 😉 a na ako dlho mas tu anglinu?

neviem babul,co sa ine dava na popaleninu 🙄 Marek nepofukal?

babulka123
13. jan 2009

este neni doma 😢 😢 😢

babulka123
13. jan 2009

janulka by mala vymysliet nejake vyucovanie cez maily alebo cez IP... janka co ty na to?
posles my vypracujeme ty oznamkujes 😝 😝 😝 😝 😝

janula13
13. jan 2009

tvojka ahoj, dakujem za povzbudenie, nejako bude...ak to dobre dopadne, chcem si ist kupin nocne lampy a tak, aj keby nie si ich asi kupim, strasne sa mi pacia a maju ich vo vypredaju, tak dufam ze este budu...
Inak aj ja som kupila v H tie mini ciapocky a aj tenset s rukavickami a ponoztickami s takymi kremovymi hviezdickami a bodycka s tym zapinanim vpredu..nuz neodolala som...musim sa tym ist do skaltule potesit..ale najprv povysavat az potom zabava s vecickami a hadam aj nafotim...
babul ty maskrtnica, davaj si pozor...daj si na to nejaku mrazenu zeleninu...
Tvojka ja zase palnujem speakovat s drobcami,nech im to ide do usi, vnimaju uz od 3 mesiacov a jakosto byvala anglictinarka by som sa mohla premoct aj ked mi to pride teraz divne hovorit nan ne po anglicky 😅 ale plan mam, ci splnim...

petkaerdal
13. jan 2009

aj ja som sama,moj je uz na ceste...idem asi spravit tu bublaninu podla tvojho receptu,robis to presne tak,ako si pisala?

babulka123
13. jan 2009

heeej

babulka123
13. jan 2009

ale daj troska viac muky naposledy mi to pripadalo malo

petkaerdal
13. jan 2009

daj mi este raz ten recept ,prosim ta,lebo neviem uz na ktorej strane to je 😝
ake davas ovocko? marhule?

babulka123
13. jan 2009

2 hrnceky muky - polohrubej
1 hrncek praskoveho cukru
1/2 hrnceka oleja
1 hrnceka mlieka - popripade troooska viac, tak aby to bolo mozne liat.
1 prasok do peciva
1 vanilkovy cukor

ovocie ake chces, ja davam marhule, ale naposledy som dala kiwi, jablka mandarinky.. na vrchu posypat skoricovym cukrom mnaaam

petkaerdal
13. jan 2009

no podobny mam presne aj ja recept,opisem aj tento,dakujem
pojdem to teda spravit,ako pride Ferdo domov

baby,mne je zase nejak na tycku,ze by mi to zacinalo az v tomto trimestri 😅

s cim si robila kura?prilohu

babulka123
13. jan 2009

ryzu a anasovy kompot

ryzu lubim aj samostatne len tak so sojovkou mnaaaam

petkaerdal
13. jan 2009

ryzu mam rada aj ja a v tehu sa doporucuje papat ryzu 😉

babulka123
13. jan 2009

no vidis ako zdravo papkam 😀 😀 😀
ani sama o tom neviem

mici11
13. jan 2009

No ja som akurat dala piect pudigovy kolac, uz sa nan tesim 😝

petkaerdal
13. jan 2009

mici ty si uz asi davas kolacik,moja bublanina je este v rure
babul nemam skoricovy cukor,co mozem dat navrch? praskovy len?

petkaerdal
13. jan 2009

babul,nemas nejaky recept na nejaky zakusok alebo kolac s kokosom???
mam strasnu chut na nieco kokosove
pozerala som aj na nete,ale nerada robim nieco neodskusane,porad nieco 🙂

babulka123
13. jan 2009

staci aj praskovy...

kokos nemam lebo ho nemam rada.. takze s tymto neporadim..

ale inak mam uprgrade na ten co som ti posielala.. ked das do cesta namiesto ovocia napr oriesky alebo tak... a potom na vrch sa da spravit take ze jablka nastruhane pomiesane s pudingom a to ked vychladne to je mnamkaaaaa... alebo aj s kiwi.. v podstate s akymkolvek ovocim

petkaerdal
13. jan 2009

uz som ho preonacila ten kolac...dala som na vrch zelatinu a na to dam slahacku,neviem,ako sa vola tento,ale moja babka ho stale robievala..tak uz nebude bublanina 😀

tak Jani a mici a tvojka,nemate recept nejaky na kokosovy zakusok???

mici11
13. jan 2009

Cesto: 200 g práškového cukru, 200 g kokosu, 80 g hladkej múky, prášok do pečiva, bielok
Plnka: vanilkový cukor, 250 g masla, , 200 g práškového cukru, 120 g čokolády, žĺtok

Postup:

Na prípravu cesta si vymiešame bielko s práškovým cukrom, potom primiešame kokos, hladkú múku a prášok do pečiva a dáme upiecť. Na plnku vymiešame žĺtok, práškový cukor, vanilkový cukor nad parou dohusta, necháme vychladiť a vmiešame maslo. Natrieme na vychladnuté cesto a polejeme čokoládovou polevou.

Ja zvyknem robit tento, je mnam. Ak chces mozes pridat do plnky 2 lyzice kakaa a mas a mas kakaovu plnu.

mici11
13. jan 2009

Teda v plnke je cokolada, ak mas rada cokoladovy krem, ja to robim len ako vanilkovy cokoladu vynechavam a moja mamina dava do plnky 2 lyzice kakaa. Podla chuti 😉

janula13
13. jan 2009

tak a mam povysavane a samozrejme ma bolia krize ako das, idem sa vyvalit na chvilu a este chcem nieco upratat..chcela som aj umyt opdlahy, treba ako sol, ale dnes uz nezvladam s takymi krizami...boze upratujem byt 3 dni..
babaul manzel mi tu slape a slape ako das 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre