Clostilbegyt a snaha o bábo

bajka87
31. máj 2020

Ahojte. Pokúšame sa uz 5.mes o druhé bábätko. V marci som bola na gyn. nech mi dr pozrie ovulaciu. Bola som tam na 16dp a povedal, že to vyzerá tak, že som mala anovulačný cyklus. Co ma dosť zaskočilo. Povedal ze keď chcem, môžem skúsiť na dva mesiace clostilbegyt prvých 5.dni cyklu. Alebo ešte počkať do júna, ci to nepride úplne prirodzené. Tak sme počkali. Ešte som si ho nenasadila nakoľko som čítala, že je to dosť silný liek na podporu ovulácie a môže sa ľahko stať, že sa uvoľní viac vajíčok a môžu z toho byť 2-3.jicky 😁. Pokiaľ sa to neodsleduje folikumetriou. Tak teraz uvažujem, ci si ho už nasadiť a objednám sa k dr na folikumetriu. Aké máte s clostilbegyt skúsenosti co sa folikul týka? Ďakujem 🙏

marvin1234
21. júl 2020

@vifonik ahoj, nam hned na prvy cyklus, ale este cakame na utz tak uvidime co. Testy ale uplne silne a z krvi tiez vsetko ok tak snad 🤞

misatko89
21. júl 2020

Ja som mala po laparoskopii ten clostyl a mala som ho na 3 mesiace s tým, že ak sa do februára nepodarí tak umelé a nepodarilo sa, ale nešli sme ani na umelé a 4 mesiace po clostyle sa zadarilo.. A po 9 mesiacoch sa aj druhé a to neviem ani jak.. Ale je pravda, že mi sme sa o prvý snažili 4 a pol roka

vifonik
23. júl 2020

@marvin1234 a robil ti doktor aj folikulometriu, či len clostil ti predpísal?

marvin1234
23. júl 2020

@vifonik nerobil nič. Dal mi clostil a progesteron. Dokonca čo som si merala BT tak fertility friend mi ani nezistil ovulaciu a podarilo sa.

oskvarka
23. júl 2020

@bajka87 ja som brala len jeden cyklus.. a tusim som ho ani nedobrala kolko som mala .. lebo som si precitala neziaduce ucinky na 2 metre papiera a tak som sa vystrasila ze som si povedala ze to uz brat nebudem... o mesiac na to som otehotnela... s tym ze tiez som chodila na folikulo metriu a bolo mi povedane ze pravdepodobne to bol anovulacny cyklus... a bolo z toho babo.. medicina a ultrazvuky nie su vsemocne ... 🙂 osobne by som asi uz co clostylu nesla... mam strach ale kamaratka doktora mi teda povedala ze zase take hrozne to nie je a dat si to par krat by nemalo mat nejake nasledky na moj hormonalny balans v tele a sposobit rakovinu alebo co... a to prave robi v rakovinovom centre tak celkom vie o com hovori... ale ja som makka... a nastastie uz som to ani nikdy nepotrebovala...

oskvarka
23. júl 2020

a inak vraj to su dost silne hormony takze este posobia aj take 2-3 cykli potom teda mozu takze ja osobne verim tom ze ma to vtedy nejako hormonalne nakoplo .. mi sme sa snazili nieco vyse roka ked mi dr dala clostyl a to este musel ist aj moj muz na spermiogram inak by mi ich ani nedala...

vifonik
23. júl 2020

@marvin1234 jej no kiežby som mala aj ja take šťastie na prvý raz 😉 uvidíme o mesiac 🍀

marvin1234
23. júl 2020

@vifonik držím palce 😊

bajka87
autor
25. júl 2020

Ahojte žienky. Ďakujem za príspevky. No nakoniec som si teb clostil nenasadila, nakoľko sa v máji postastilo prirodzene 🍀❤️. Teraz som 11.tt,tak držte palce. Už je mi 5.tyzdnov na 🤢, ale nech to aspoň stojí za to. 😊

vifonik
25. júl 2020

@bajka87 gratulujem tak to je super keď to vyšlo prirodzene 😉

gaudi90
27. mar 2021

Ahojte , ja mam tiež teraz taky problem sbažíme sa o babo len po neúspešných anovulačnych cykloch lekar nasadil Clostylbegit od ovulácie mam tlaky v podbrušku a neskutocne citlivé bradavky..dnes uz mi 5 DC mešká no včera sem tam ma v podbrušku pichlo bolestivo a mam slabohnede špinenie.. môže to byt tehotenstvo ale aj nemusi, ja stale dufam že sa zadarilo 😔

juliavolna
6. mar 2023

@zdenka_21 ahoj ako to celé dopadlo prosím

lorry
18. máj 2023

Ahojte mam zacat uzivat clostilbegyt 2 tabletky za den.Len mam problem s prehltanim tabletiek je mozne ju rozhryst alebo rozdrvit? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre