Clostilbegyt a žiadny dominantný folikul

aneta_420
31. máj 2021

Ahojte, prosím vás mali ste niektorá nasadený clostilbegyt kvôli anovulácii a nezabral vám? Ja som ho užívala prvý raz a na 12dc som nemala žiadny dominantný folikul, všetko malé, tak ako keby som ho ani nebrala. Že či na ďaľší pokus brania vám folikuly narástli. Mala som 2x1 od 3dc do 7dc.
Ospravedlňujem sa za novú diskusiu, ale všade baby písali ako im zabral. Teda že im folikuly narástli, aj keď sa napr. nepodarilo hneď otehotnieť.
Ďakujem

len_nig
31. máj 2021

Mne napríklad nezabral vôbec, ale pomohol mi Letrozol tak skús si nabudúce vypýtať niečo iné 😊

marticka85po
1. jún 2021

Ja som brala 3x1 a tiez nepomohol. Ziaden dominantny folikul nenarastol

peppita
1. jún 2021

@aneta_420 na prvy krat u mna nezabral, ak si dobre pamatam, tak na tteti, alebo 4ty,ale musela som aj na operáciu a po nek sa nam uz podarilo

janetinka27
1. jún 2021

prvy raz zabral, mala som dva dominantne folikuly. v dalsom cykle nenarastlo nic, potom som ho uz nebrala.

aneta_420
autor
1. jún 2021

@len_nig dakujem za info, skusim sa spytat, ci nabuduce.. lebo este druhy cyklus chce dr skusit znovu clostil... tak som zvedava

@marticka85po och a potom si brala nieco ine alebo sa podarilo prirodzene?

@peppita tak to je super, dufam, ze tiez pomoze... ze v dalsom cykle nan aspon zareagujem, ze mi narastu folikuly

@janetinka27 tak nadej este mam, ze by mohol v dalsom cykle zabrat. Potom si brala nieco ine alebo vyslo prirodzene, ovulovala si bez?

marticka85po
1. jún 2021

@aneta_420 my sme sa snazili 8rokov. Nam pomohlo az IVF

janetinka27
1. jún 2021

@aneta_420 no to bola iniciativa doktora, ja som vtedy este tomu nerozumela. vlastnu ovulaciu mam, ale nechcel cakat na to, kym pride sama. mam ju posunutu, nie pravidelnu, takze sa poistil, aby islo vsetko nacas. takze asi tak. uz by som sa na to nedala, pockala by som, kym pride prirodzena ovulacia.

vierkainka
1. jún 2021

Ja už beriem 3.cyklus a tentokrát 3 krát denne.Ak už tentokrát nezaberie,zmením lekára,lebo moja doktorka nesúhlasí aby som užívala liek Letrozol.A nič iné okrem clostilbegyt nespominala.

peppita
1. jún 2021

@aneta_420 pamatam, ze som este k tomu brala inofolic

aneta_420
autor
2. jún 2021

@vierkainka ani moj gynekolog nic ine okrem toho nespominal ... tak neviem...

@peppita aj ja beriem inofolic

Dakujem vam baby za informacie

vierkainka
2. jún 2021

@aneta_420 nie je zac🙂ešte doplním že aj ja užívam Inofolic,ale ten combi.Ten mi bol odporúčaný,keďže som plnoštíhla.A pre takéto je tento combi idealnejsi,než ten obyčajný v prášku.

30kvietok30
3. jún 2021

@aneta_420 ahoj, mne najskôr urobil cystu a potom tiež nezabral

rsimoneees
21. júl 2021

@len_nig mne tiež nepomohol clostil ale až Letrozol 🙂

aneta_420
autor
21. júl 2021

@rsimoneees dakujem 🙂 a po kolkych neuspesnych cyklov s clostilom ti ho doktor dal? Mne nechce dat nic ine ako clostil.

didi2102
21. júl 2021

@aneta_420 mne tiez nezabral,tak mi zvyšovali jeho dávku, velmiefekt to nemalo,vytvoril sa až jeden menší na hrane a napriek tomu je z neho 3rocny syn

rsimoneees
22. júl 2021

@aneta_420 no to mne clostil dala svoja gyn chcela pól roka v kuse ale to som odmietla , brala som ho len 3 mes za sebou .. išla som do centra a teraz som ho užívala ten Letrozol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre