Clostilbegyt - účinky a vaše skúsenosti

miminkova
19. nov 2012

Ahojte idem 1krat na tieto tabletky nabehnut, mate niekto skusenosti a ake ? Mam šancu mat miminko?

miriamama
27. máj 2020

Žienky prosím vás aj vám dr kázal užívať clostilbegyt od 3 dňa menzesu po dobu 3 dní? Ci všetky ste užívali po dobu 5 dní? Ďakujem

butterfly333
28. máj 2020

@miriamama od 3dc do 7dc čiže 5 dní no záleží ako povie dr.

miriamama
28. máj 2020

@butterfly333 ďakujem za informáciu

miriamama
26. jún 2020

@miriamama zdravím chcem sa opýtať.. Keď idem na druhú fázu keďže prvá bola neúspešne chcem sa poradiť.. Mam brat od 3 dňa menzesu 2 tabletky po dobu 3 dní..ten Clostilbegyt. A dnes je ten 3 deň menzesu a ide o to ze som tie tabletky neužil obe naraz ale jednu som si dala ráno a tu druhu si chcem dať teraz je to tak ok? Ci sa tie 2 tabletky musia užiť naraz?? Ďakujem

ena25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
giuli
26. júl 2020

Ahojte,ak mate niektora nazvys clostilbeghyt ,rada odkupim...dakujem za pripadne ponuky

miriamama
26. júl 2020

@giuli mam k dispozícii

eleanor13
23. aug 2020

@miriamama ja od 5dc do 10dc.Urcuje sa to podla dlzky cyklu, myslim

elinosar
3. sep 2020

Kupim clostilbegyt. Kedykolvek.

milka1988
3. sep 2020

@elinosar skus nahradiť fytosojou. Ma tie iste účinky a nemá žiadne vedľajšie účinky ako má clostil. Mne vdaka fytosoji prisla ovulacia na 16 dc a nie na 20dc. Pomaha vajickam rast a tam aspon nehrozi ako pri clostile ze bude treba pichat pregnyl na prasknutie. Je tu aj tema na mk o tej náhrade fytosoji namiesto clostilu 🙂 po precitani bolo rozhodnute ze closril brat nebudem

elinosar
7. sep 2020

@milka1988 vyskusam. 🙂 dakujem

silviabastiaan
6. okt 2020

Dobrý deň, máte prosím niektorá na predaj clostilgebyt?

milka1988
6. okt 2020

@silviabastiaan ja mam cele balenie

janedoe
11. okt 2020

Dobry den. Nenajde sa prosim u niekoho na predaj clostilbegyt? Dakujem.

lenkaaa89
11. apr 2021

Ahojte žienka. Mám na vás otázočku. Diagnostikovali mi predčasne ovarialne zlyhávanie (predčasnú menopauzu). Nemám partnera,tak som sa rozhodla podstúpiť zmrazenie vajíčok. Zacalo to krátkym protokolom (injekcie diferelline a od druhého dňa rekovelle),po 5 dňoch som šla na kontrolu a bol tam jeden folikul na odobratie, stopli to). S ďalším cyklom som užívala iba rekovelle a opäť iba jedno vajíčko, rozhodli sa odobrať,bola som zúfalá,že iba jedno po toľkých hormónoch. Podstúpila som odber,ale nepodaril sa. Vo folikule nebolo žiadne vajíčko. Čakám na další cyklus, dali mi clostilbegyt (dávkovanie 2 tbl ráno,2 tbl večer), po 5 dňoch mám ísť na sono a uvidí sa,či tie moje vaječníky clostillbegyt podrazdil. Dávkovanie poriadne,čoho sa desim. Stretol sa prosím niekto s podobným prípadom? Pomohol clostillbegyt?Som celkom “na dne”,keďže viem,že mám problém,nemám partnera. Dakujem pekne

handr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina121212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elka77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina121212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vieruska34888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
19. apr 2024

@vieruska34888 mam 5ks clostyl exp.2025 ak.pomozu posuniem

vieruska34888
19. apr 2024

@saxana000 napíšte mi ss

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre