Čo vám pomohlo k otehotneniu?

monusik73
9. okt 2012

co vam pomohlo nejake vitaminy, kyselina listova alebo nieco ine?

veronicka1901
9. okt 2012

sledovanie plodnych dni 🙂, dovtedy to bolo len tak hacom pacom 😀

irriss
9. okt 2012

muj velmi plodny muz..ale "umi" jen holcicky 😉

atreyu
9. okt 2012

meranie bazalnej teploty a vela, vela, naozaj vela sexu 😵

klaudia001
9. okt 2012

kyselina listová neni na otehotnenie 😀 , a vela sexu 😀

lucka1987
9. okt 2012

v prvom rade muž
potom moje plodne dni
dalej psychicka pohoda a pozitivne myslenie
preventivna starostlivost o moje a mm zdravie po vsetkych strankach
kyselina lystova , femibion800
duphaston
alchemilkovy caj

a to som otehu 3 krat. prvy krat po roku a pol cakania ...

janulina.k
9. okt 2012

najlepsie je nesustredit sa na to, mysliet na nieco krasne a pozitivne a ono to pride 🙂

luulaa
27. mar 2013

ako pyse mravvcek takisto som to vsetko zverila do bozich ruk(predtym som dva krat potratila), nosila som pasik sv.Dominika(je orodovnik zien,ktore maju problem mat dieta alebo ho vynosit) a modlila sa k nemu.a uz mame doma krasneho dvojmesacneho synceka 🙂

rusinka1989
7. apr 2013

my sa snazime stale..a niektore holky tu maju VEEEELKU PRAVDU ako je najlepsie sa odstahovat do vlastneho a nikto ta nepocuva ako vrzga postel a rano sa ti smeju ze ci ste klepali rezne v noci asi tak 😀

dzanet
19. apr 2013

kyselina listova, pitie alchemilky do ovulacie, manzel prestal fajcit, v ten mesiac sa zadarilo. Snazili sme sa 7 mesiacov.

pragmaticka
19. apr 2013

snazili sme sa vyse roka (pila som alchemilku, brala kyselinu), uz som nechcela verit ze sa nam to podari. Tak sme zacali behat po vysetreniach, priatel isiel na spermonogram - vsetko ok. Ja som isla zaciatkom marca na krv, kde mi zistili stitnu zlazu. Okrem toho mi povedali ze maju pri mne podozrenie ze u mna nedochadza k dozretiu vajicka, ze mam prilis vela muzskych hormonov ☹ Tak ma poslali na specialne vysetrenia kt. sa mali uskutocnit v aprili. Noo a od toho zaciatku marca som sa s tym tak viac-menej dusevne zmierila ze najskor musim podrobit liecbu, mozno aj umele oplodnenie a ze az potom sa dockame dietata. a bac..akurat ked sme sa na to uz fakt prestali sustredovat podarilo sa!! takze jedinu radu co mam aj ked sa to urcite tazko cita, je uplne to vypustit z hlavy!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre