Čo vám pomohlo otehotnieť?

jablcko1
9. jan 2012

Poraďte, máte nejaké rady, čo vám pomohli otehotnieť?! Nedarí sa a nedarí .....

kamilka22
9. jan 2012

my sme sa snazili 8 mesiacov - bezvysledne 😀 Potom mi kamoska odporucila pit alchemilku zltozelenu /cajik/, okamzite ten prvy mesiac som ostala tehotna, neviem, ci to bola nahoda, ale pila som ju aj ked sme chceli mat druhe babatko a to bolo uz uplne bezproblemove. Tato bylinka upravuje cyklus, po otehotneni sa uz pit neodporuca, iba pred.

katkarv
9. jan 2012

nam pomohol Pre seed gel,taky kamarat spermii,lepsie sa v nom pohybuju a dlhsie preziju 🙂 8mesiacov sa nam nedarilo a potom na prvy sup 🙂

syslica
9. jan 2012

@jablcko1 - Pozri tu: https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/recept-na-uspesnu-plodnost-otehotnenie-a-porod-2/ 27 strán tipov, rád a skúseností 😉 - a veľa zdaru!

eleonora100
10. jan 2012

Ahojte baby my sa snažíme už rok a pol a stale neuspesne. Poradte nám co by nam pomohlo. My mame problem na strane manželam ma malo spermii.Druhy spg bol bez zmeny.Vtedy bral profertil a nic., Uviidime teraz bere Macu, kotvicnik vitaminy E, selen, zinok, B, kys.listovu.Verím,že to zaberie a budeme sa coskoro vytesovat z babatka.Poradte nieco co nam da aspon nadej.Dakujem a nech sa vam dari.

jerryjanka
10. jan 2012

skušali sme všetko, čaje, alchemilka, femigard, pre seed gel, laparka, vitaminy pre muža, profertil, tribulus, nakoniec sme to pri prvej dopracovali až na druhe iui, po nom sme otehotneli

kiwi82
10. jan 2012

Možno by pomohlo nemyslieť na to, niekedy keď človek veľmi chce sa nedarí a potom, keď to vypustí z hlavy sa zadarí 😉 Inač, je fajn keď plánujete sexovať každý druhý deň. spermie prežijú dva dni a teda je vysoká pravdepodobnosť, že trafíte práve ovulku 😉

annaopialova
10. jan 2012

ahoj na to neni liek vies ked clovek tlaci na pilu tak nic a stale nic ono to pride ked to clovek najmenej caka

lejduska
10. jan 2012

hormonalne tabletky euthyrox, ale papal ich priatel, vraj podporuju spermie. my sme to nevedeli ale potom sme sa docitali,ze pary ktore ich uzivali bezproblemovo otehotneli.

wewe22
10. jan 2012

nam pomohlo prestat tak velmi chciet kym som davala pozor na to kedy su plodne dni a podobne somariny nedarilo sa a kazdy mesiac som bola nestastna ked som si povedala ze to nechame na nahodu zostala som tehotna na prvy sup

kajuska1601
10. jan 2012

nám sa nedarilo 3 roky, bola som aj u bylinkárky, tá mi poradila uvariť odvar z myšieho chvosta a prikladať si pod bruškom, tiež mi kázala zohnať slamu z ovsa a robiť si kúpele. Dala mi aj čaj. Ak budeš mať záujem pošlem. Od lekára som jedla dufaston a clostilbegit. Ostala som tehotná. Ale či to bolo pre bylinkárku alebo lekára, neviem. Teraz som opäť tehotná a čakáme dvojičky. Aj teraz som si robila kúpeľ aj čaj, či odvar 🙂

strihalka
10. jan 2012

nam se nedarilo kratce, ale v jendom mesici jsme byli za Ivankou pri Dunaji se pdoviat na tygriky, kteri prymaji uzasnou silu, pote jsem byla na masazi ktera odbourava stres a veskere hnusoby z tela, tyden pred ovu jsem videla capa a jeste jsem brala horm.lecbu euthyrox, ale to je na titnou zlazu, prepise lekar, pokud ti zle vyjde hormonalni profil u dr......ten mesic to aj vyslo a jo a jetse jsme zmenii poloho, zadne nohy hore hned po sexiku, ale pekne na brisko

petkave
10. jan 2012

Vysadenie hak... Hneď po doužívaní som bola v tom 😵

stvura
10. jan 2012

Mne pomohla zmena zivotneho stylu - upravila som jedalnicek, pravidelne som chodila cvicit (schudla som 12kg) a podarilo sa na prvy sup...druhe a tretie uz sli spontanne ako "po masle". 😉

yashmin
10. jan 2012

ak sa nedari viac ako rok treba ist k dr. nam pomohlo iba IVF...

dahra
10. jan 2012

Nam pomohlo IVF 🙂

katren
10. jan 2012

my sme sa snazilkovali 3roky a potom ked sme zacali prestavovat domcek to vyslo 😀...mysleli sme na ine veci 😉 a Misko sa podaril hned 9 mesiacov po porode 😀
inak sme nic nebrali a nad umelym oplodnenim sme ani neuvazovali 😉

lejlla
10. jan 2012

ahoj.ked sme chceli druhe mimi rok sa nam nedarilo ☹ .potom som zacala jest vitaminy aj mm a neviem ci pomohli prave oni a nasla som si dve ciarky 🙂 .ak chces pisni mi IP zostali mi tak ti veeelmi rada poslem,ak mas zaujem.

layla26
10. jan 2012

nemysliet na to 🙂po 2r. ked som to vzdala a objednala sa do centra asist. perodukcie v ten den co som mala ist na prvu kontrolu som zistila ze som tehotna.

eaka
10. jan 2012

@strihalka Ty máš zadné nohy??? bože ja sa tu šúlam, tak to je aký hlod!! 😀 😀 😀 😀 😀 jj, už mi došlo, že je to "žádné", to je ten problém písania bez dĺžňov a mäkčeňov!!!

cristy
10. jan 2012

Ahoj, my sme sa snazili otehotniet vyse roka bez úspechu...potom sme sa s tým prestali zaoberat, povedali sme si, ze ked to má príst tak to príde.Pila som aj alchemylkový caj, kazdý den jednu sálku. O 2 mesiace som otehotnela. Neviem ci pomohlo, ze som nemyslela stále na to ze chcem otehotniet....alebo tá alchemylka ;)

timona
10. jan 2012

nam nepomohlo nic, ani na to nemysliet, ani mysliet, ani IUI a ni IVF ani caj , ani euthyrox, ani vitaminy pre manzela

vero021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka222
11. jan 2012

skuste jonasovu metodu

tinara23
11. jan 2012

my sme sa snažili dlho, najprv sa zistil z hormonálneho profilu problém so štítnou žľazou, po trištvrte roku liečby štítnej sa nám to podarilo po druhom IUI. O tej štítnej som ani netušila, takže hormonálny profil je dôležitý ak sa nedarí.

lucka1987
16. jan 2012

alchemilkovy caj 6 tyzdnov vkuse... femibion800, dva roky brania kyseliny lystove, duphaston, jonasova metoda... toto vsetko sme skusili... podarilo sa, potratili sme, a mesiac po potrate som neplanovane otehotnela. a mame nadherneho zdraveho drobceka

vierazit198
16. jan 2012

Ahoj tinara23 chcem sa ta spytat pisala si o stitnej zlaze.. prosim ta myslis ze ked som dva krat potratila mohlo to byt aj zo st. zlazy? Vies ked som otehotnela druhy krat som brala som lieky lebo som mala nerovnovahu st. zlazy(nevytvarala mi spravne hormony) no samovolne som to prestala brat aby mi lieky neposkodili plod.. no moja vina.. spravila som chybu.. stale sa snazime a uz sa liecim na st. zlazu poctivo .. prosim ta myslis ze tie potraty mohli byt aj tym ze som nebrala lieky,? tebe sa podarilo otehotniet a mas toto ochorenie? lucka1987 prosim ta a ako ste to dokazali.. ja stale potracam a neviem co dalej.. skusili sme vsetko no uz neviem ako dalej.. prosim ta ten duphaston je naco.? dakujem pekne za odpoved a tesim sa ze vam to vyslo..

nancycka
20. jan 2012

ano, stitna zlaza ma dolezitu ulohu, ja mam hypo, pracuje malo, uz niekolko rokov, teraz, ked som oznamila doktorke, ze by som rada otehotnela, mi troska zvysila davku, vraj prilis nizke a prilis vysoke hladiny maju riziko tazkeho otehotnenia alebo potratu.....za caste potraty mozu aj tzv antifosfolipidove protilatky, ja jeden typ mam pozitivny uz 12 rokov, preto musim brat cely zivot jeden liek, ktory ´´riedi´´ krv, a uz ma upozornili, ze mam velke riziko potratu, ale s tymto liekom kazdy den by to malo ist ovela lepsie, ak by nasledoval potrat, musia mi dat heparin injekcie kazdy den pocas dalsieho tehotenstva.....iste su aj ine priciny, ale tieto poznam zo svojej skusenosti, ja sa snazim iba druhy mesiac po vysadeni hak, brala som ju 11 rokov, ale cyklus nabehol hned pravidelny, zda sa, ze mam aj ovulku, chce to iste cas.....hlavne je pocuvat svoje telo aked nieco nesedi, dat sa radsej vysetrit......

tasiko
20. jan 2012

nohy hore po sexe do sviečky 😀 😀 😀 😀 veľa šťastia

monikamajova
18. feb 2012

mne zmena stravy,zelené potraviny a hlavne psychická pohoda-a to som skúšala a skúšala.. 🙂 prečítaj so môj článok

cecil36
18. feb 2012

Ak sa nedari dlhsie terba rozhodne spravit zakladne vysetrenia u teba aj mm. Ak mas do 30 rokov treba to riesit po roku neuspesneho snazenia, ak mas viac ako 30 rokov tak po pol roku snazenia. My sme vyskusali vsetko, bylinky, vitaminy pre mna i mm.... atd. absolvovali sme dovolenky, nemali sme ziadny zvyseny stress a napriek tomu sa maly podaril az pri 3 ivf. A inak ked sme sa snazilibola som alergicka na vetu nemysli na to, potom sa podari. Ako by asi mohla moja mysel nastartovat muzove spermie a genetiku som fakt nepochopila. A este som v tom obdobi "milovala" rozpravku o jednej dobrej spermii, ktora vitazoslavne dokonci svoju misiu. Kedze som ujz velka a na rozpravky neverim, podnikla som vlastne kroky k otehotneniu 🙂 Drzim palce aj tebe.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre