Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej. Mne pomohlo

miluska54
6. júl 2011

Som mamička 3,5 ročného chlapčeka, ktorá sa snažila 7 rokov až DVD pani Mojžišovej a cvičenie asi 3 mesiace ( nie vždy pravidelne) mi prinieslo malý uzlíček, dnes už veľký zbojník. Ak máte podobnú skúsenosť alebo by ste radi získali DVD za výhodnejšiu cenu. Ozvite sa. Držím všetkým prsty a určite to príde.

katie26
12. jan 2012

zhanam dvd alebo cd za dobru cenu. nemate na predaj?

makovicka53
13. nov 2012

@katie26 ahoj zohnala si niekde to dvd ci cd mojzisovej cvicenia? tiez to hladam, ale nejak som nic za dobru cenu nezohnala..dakujem ti za odpoved

makovicka53
13. nov 2012

@miluska54 ahoj ...chcem sa len opytat ci ti vazne pomohlo to cvicenie k tehu a kde by sadalo zohnat DVD dakujem ti 🙂

katie26
16. nov 2012

@makovicka53 no nezohnala, ale bola som v kupeloch v luckach a tam nas to ucili

makovicka53
16. nov 2012

@katie26 a pomohli ti lucky? uz si tehu? aky mas problem aj sa mozem opytat 🙂

katie26
23. nov 2012

@makovicka53 ano som tehotna, ale mala som problem s bunkovou imunitou - hned po luckach sme sli na vysetrenie do Prahy - lucky isto prospeli, ale moj hlavny problem bola podla mna ta imunita

makovicka53
24. nov 2012

@katie26 ahaa a bola si pred tym niekedy tehu, myslim pred vysetrenim?

katie26
3. dec 2012

@makovicka53 ano. 5x

lenuska1547
6. mar 2013

http://www.otehotnenie.sk/product/dvd-cvicenie-... - slušná cena narozdiel od ostatných e-shopov.. 🙂

nikato29
26. mar 2013

jednak cena, ale vypadá to na slušnu zbierku cvikov 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/cvicenie-podla-ludmily-mojzisovej/

ddiankaa
1. máj 2014

Ja mám knihu Metóda Ľudmily Mojžišovej, už ju nepotrebujem 😀
http://www.otehotnenie.sk/p/183/kniha-metoda-lu...

186saxanka
15. jún 2014

@katie26 ahoj, ostala som sa k vášmu bloku. Hľadam niečo k otehotneniu a prišla som k mojžišovej metóde a zaujalo ma, že ste boli v kúpeľochLúčky.ako to funguje. Musím si to vyhľadať na internete, alebo stačí ak má odporúči môj gynekológ? Môžte m poradiť? Ďakujem veľmi pekne.

186saxanka
15. jún 2014

@miluska54 dobrý deň, je ešte možné sa hlásiť k dvd od mojžišovej? Máte ho ešte k dispozícii?

botudami
18. jún 2014

@miluska54 Ahoj, mala by som zaujem to to DVD, ak je este k dispozicii 🙂

smejlicka
20. jún 2014

baby neboli ste niektorá z vás na kúpeľnom pobyte v Trenčianskych Tepliciach - "Vieme pomôcť" - pre podporu počatia. Tam sa tiež cvičí táto metóda, rozmýšľam že by som tam išla na týždeň sa zrelaxovať.

kvetina234
9. okt 2014

Ahojte. Ponukam nove nerozbalene DVD Ludmily Mojzisovej. Cena 15 eur

bugrisko
5. jan 2015

Ahoj,prosim ta mas este to Dvd od Ludmily Mojzisovej,mala by som zaujem a ak nie vies mi prosim ta poradit kde by som to zahnala,na akej stranke sa da objednat?dakujem

luciatrencin
18. mar 2015

@smejlicka Ahoj, bola si na tom pobyte v Tepliciach? Vidim ze cakate. Gratulujem

smejlicka
19. mar 2015

@luciatrencin ahoj dakujem... nie neboli sme uz sme nestihli 🙂

vivienvill
7. apr 2015

Ahojte, mám k dipsozícii CD Metoda Ludmily Mojžišové na podporu oťehotnení.

andrea8383
8. apr 2015

@kvetina234
@kvetina234 ahoj,chcem sa opýtať či ešte mas to DVD Mojžišovej,mala by som záujem.

kimmm1
2. máj 2015

@vivienvill ahoj mas to cd ešte k dispozícii alebo si ho uz predala?

vivienvill
4. máj 2015

@kimmm1 Ahoj, už ho žiaľ nemám. Pekný deň

beyo1
19. máj 2015

@miluska54 dobry den, rada by som odkupila Vase DVD ak je to este aktualne...dakujem..

monnito
1. jún 2015

Ahojte a nedaju sa tie cviky najst na nete?

siska3
27. jún 2015

Ahojte predam DVD cvicenie podla L. Mojzisovej su tam cviky aj pre muzov pre zlepsenie spermiogramu

golinka22
26. júl 2015

@siska3 ahoj este predavas to DVD? za kolko

kimmm1
27. júl 2015

@golinka22 ahoj ja predávam. Mne uz netreba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre