Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dá sa otehotnieť hneď na prvýkrat cez plodné dni?

Plodné dni
karle17
17. feb 2012

Da sa otehotniet hned na prvy krat na plodne dni???

borocka
17. feb 2012

da 🤐 ale je to fakt jeden z miliona pripadov 😀 😀 mne sa to stalo. necakane, neplanovane. mysleli sme ze to potrva podstatne dlhsie.

henulienka
17. feb 2012

pri všetkých troch deťoch 😀 Ja vravím, že na to, aby som otehotnela stačí o mňa trenky oprieť 😀 😀 😀

monika2606
17. feb 2012

dá jasné že áno, len nemá každý to šťastie, bodaj by ich bolo viac tých šťastných 😉

@henulienka to je dobré 😀 že stačí trenky oprieť, to ma pobavilo hihi

anjelicek26
17. feb 2012

Isteze ano, ta sanca je tam statisticky "len" 15%, ale to predsa uplne staci 😅 😅

strihalka
17. feb 2012

z pravidla se stava ze kazda, ktera ma ovulacni mesicu 12 v roce, jeden dva jsou presto anovulaky.... a potom samozrejme zalezi na partnerovi, ci mi sikovne sprintery🙂

pimpulienka
17. feb 2012

Samozrejme, že sa dá 😉 Osobnu skusenosť nemam, ale viacerym kamaratkam v okoli to tak vyšlo 🙂

cmulinko
17. feb 2012

osobna skusenost..5 x som otehotnela na prvu a jedinu strelu 😀 ..zial len 3 z toho skoncili porodom.

vinifred
17. feb 2012

..dá sa vždy.. 🙂

ajca123
17. feb 2012

Ja som otehotnela hned prvy mesiac snazenia 🙂 ,ale aj som potratila :( a po troch mesiacoch som otehotnela a mame Patka 🙂, druhy je po ovulke,tesne pred mrskou a treti 9dni po mrske 🙂

stojdulka
17. feb 2012

dá sa, ked sa posleduješ a vieš kedy tak to ide...vlastná skúsenosť 😉

poleva
17. feb 2012

ja na 2 krát

erni
17. feb 2012

jasne,aj ja som dokazom 🙂 1x planovane, 2x neplanovane, 3x to si uz rozmyslim 😀

lenka_novakova
17. feb 2012

...da aj ja patrim k tym stastnym ktorim na 1x to vyslo ...presne v plodnych dnoch a to sme sa tulkali len raz preetoze som hned dostala ikozu...a mame uz rocnu slecnu... 😵

malinovka333
17. feb 2012

ja ani neviem či som mala plodne dni ale na prvy krat to vyslo

alicka7
17. feb 2012

Aj nam sa to podarilo v prvy mesiac snazenia, nepripustali sme si, ze by to mohlo tak rychlo vyjst - psychika hra dolezitu ulohu (netlacili sme na pilu). Manzelovi doslo az v 7 tt, ze som tehu, ked ma videl 1x vracat 😝

srnqqa
17. feb 2012

Dá, bol to môj posledný plodný deň a "po prvé" bez akejkoľvek ochrany priateľa (liekmi sa zásadne totiž nedopujem) 😀 a teraz čakáme najkrajšieho chlapčeka.. 😉

k_a_j_k_a
17. feb 2012

Da sa 🙂 Nam sa tak planovane podarila mladsia.

bocianka123
17. feb 2012

dá 🙂 u mňa dvakrát 🙂

happy8051
17. feb 2012

Da 🙂 jeden dokaz mam doma a druhy v brusku. obe na prvy krat

lucinocka
17. feb 2012

da, my sme nemali to stastie..prvykrat sme otehu po 9 mesiacoch /potom kyret/ a druhykrat po siedmych mesiacoch.. ale o to viac si vazime to stastie a dar, ze sa nam to podarilo🙂

blondi2
17. feb 2012

my sme to skusili iba jediny krat bez ochrany a hned to vyslo 🙂

kvetula2109
17. feb 2012

aj my sme toho prikladom ze som otehotnela na prvy krat ,a ani neviem ci som mala plodne dni...to bol moj darcek k narodeninam 🙂

kessinka
17. feb 2012

Samozrejme že dá, človek to už v dnešnej dobe síce neočakáva, ale možné to určite je. Aj ja sama som taký prípad - s najväčšou pravdepodobnosťou som otehotnela hneď počas svadobnej noci (alebo behom dvoch nasledujúcich dní) 🙂

lucik85
17. feb 2012

aj u nas to bolo na prvy sup🙂

jabadaba
17. feb 2012

ale da veru, da. Zdravy clovek v podstate nema ziaden problem splodit potomka akonahle si zmysli. Mam to potvrdene hned dva krat. 😀 Ale ci to bolo prave v case ovu netusim.

marianca
17. feb 2012

áno, obidve deti mám naplánované a vyšlo to pri oboch na prvý šup 😉

cherry1981
17. feb 2012

Da ja som tak pri oboch detoch pri tretom uz bol problem

tinkar
17. feb 2012

Dá, my sme plánovali a podarilo sa 🙂. Druhé bábo sa podarilo "až" v druhom cykle 🙂

lucka1987
17. feb 2012

jasne ze sa da .. no nam sa to podarilo az skoro po dvoch rokoch .. su tu zeny, ktorych az po 6 rokoch.. a aj viac.. dopredu sa tazko da povedat ci sa zadari alebo nie

martaniana
17. feb 2012

áno , nám sa tak podarilo, hneď v prvý mesiac 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli