Ďaľšie tehotenstvo po kyrete kvôli vvch plodu

rejmonz
7. feb 2019

Ahojte zeny 🙂 tak dnes som 2 tyzdne po preruseni tehotenstva kvoli vvch plodu, podla poslednej ms som mala byt 14tt ale zo sona 12+3..
chcela by som vediett, ak nas tu je viac takych, po akej dlhej dobe ste zacali skusat znova a kedy sa zadarilo? Totizto uz tu zacinam z okolia pocuvat poplasne reci ako mame cakat 6mesiacov, no pride mi to prehnane.. chcela by som pockat 2-3cykly ak budu kontroly ok ❤️ dakujem za každú jednu odpoved

ninek73
7. feb 2019

@rejmonz ahoj, tiež som si tým prešla nedávno. Ako vám prišli na vvch? Na základe sona alebo si bola na dákych odberoch? Ja som tehotenstvo ukončila v 12tt po prvom skríningu kde bolo NT hrozne vysoké a aj sono u Dr.Grochala ukázalo viacero anomálii nezlúčitelných so životom 😕 kyretáž som mala 27.9.2019, prvú MS som dostala 26.10.19, ďalšia už neprišla 🙂 teraz som 16tt a všetko je vďakabohu v poriadku. Držím palce a prajem veľa síl! 🙂

rejmonz
autor
7. feb 2019

@ninek73 poskodenie nam urcili podla nt sona, tiez velmi vysoke cislo a aj vysledky z krvi (statisticke) boli katastrofa :/ och super gratulujem, presne taketo pribehy potrebujem hehe❤️ napodobne, tiez sa drzte, uz ked sme si to raz odtrpeli snad sa nam nestastie bude siroko daleko vyhybat verim tomu 🙂

ninek73
7. feb 2019

@rejmonz ďakujeem 🙂 áno, to zlé už bolo, už sme si tým (bohužial) prešli.. a ja som stále verila a aj verím, že už bude len dobre 🙂 gynekológ mi síce vravel, že by sme mali počkať aspoň 3 mesiace, ale ja som sa cítila fit a aj pripravená na ďalšie teh., tak sme to skúsli hneď po prvej ms a aj vyšlo a nepovedal mi potom ani slovo k tomu, že by to bolo niečo “zlé” že som tak skoro ostala znovu tehotná 🙂 tak sa držkaj aj ty a ešte raz držím palce ❤️

janetta95
7. feb 2019

@rejmonz ahoj tak ja som minulý rok v septembri mala kyret a povedala mi doktorka že mám počkať pol rok ked som prišla na ďalšiu kontrolu vravela že ešte mesiac a na vianoce pred menzesom sme dvakrát isly na plno a aha sme v 6tt 🙂

rejmonz
autor
8. feb 2019

@janetta95 parada najvacsia gratulujeme a drzime palce nech uz je vsetko v najlepsom poriadku 🙂

janetta95
8. feb 2019

@rejmonz ďakujem pekne 🙂

merien259
8. feb 2019

@rejmonz ahoj urcite 6mesiacov necakaj stratis zbytocne vela casu... ja som po prvej ms otehotnela a to sme si davali pozor 😁😉... maly ma teraz 2,5 roka tehotenstvo bolo ukážkové...drzim palce

dolynkag
8. feb 2019

my po 2,5 mesiacoch, som 19 TT

rejmonz
autor
8. feb 2019

@merien259
@dolynkag juchuchu juchuchu prave som ozila 😂❤️ uz aby bola jar a mozme skusit novy zivot vyrobit ☺️ v maji mame svadbu, och aky krasny darcok by som mohla muzovi dat 🤗 aj ked po tychto neprijemnostiach som sa zapovedala ze ziadne planovanie nicoho uz a ono nas to zas urcite krasne prekvapi ako naposledy 🙂

merien259
8. feb 2019

@rejmonz nic sa neboj vsetko bude v poriadku a pride to v pravý cas ako som uz pisala mi sme si davali pozor a predsa... a dalsia vec mala som anovulacny cyklus takze ani nechapem ako je to mozne... plus mam pco takze málokedy som mala ovulaciu.... to bude dielo toho hore... drzim prsteky a nech sa svadba vydari 😉👍👍😘

rejmonz
autor
11. feb 2019

@merien259 haha tak dobra sranda.. ale presne ako sa vravi v Jurskom parku: zivot si najde cestu 😁❤️

kika025
2. mar 2019

@ninek73 tvoj príspevok ma tak povzbudil 🙂 ja som niečo vyše mesiaca po kyrete a momentálne mám menzes a tiež sa mi absolútne nechce čakať 3 cykly. A ako čítam tvoj príbeh asi ani nebudem čakať 😇

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre