Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dlhé mesiace a nič, snažíme sa o bábätko

Snažíme sa o dieťa
bezmena18
16. máj 2019

Ahojte žienky ja som len toľko asi chcela povedať že mesiace správame nechranene s tým že sme to doteraz nevnímali n e chceli sme sa stresovať hneď od začiatku lrbo to není dobre.. Bolo obdobie aj keď sme sme to ani nevnimali a nič.. Aspoň viem konečne aká depresia dokáže s toho vzniknúť.. A čím ďalej tím viac si začínam uvedomovať že ľahká cesta za dieťaťom to nebude.. A vie to poriadne ísť na nervy.. A na psychiku.. Už viem konečne ako sa cítia tie ženy ktoré sú na tom podobne.. A vzdávam hold všetkým ktorí sa snažia o dieťa roky.. Ak si si niečím podobným prešla a malo to šťastný koniec napíš nech mi aspoň niečo dvihne náladu ❤️

jarca1111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jani321
16. máj 2019

@bezmena18 ahoj. My sme s priatelom spávali nechranene niekoľko rokov, cca. 8. Vraveli sme si, ak má babo prist, tak príde. Nesilili sme to, ale tiež som prestávala dúfať, keď stále nic. Dokonca urológ povedal priateľovi, že je mala šanca, aby mal deti, nízka plodnosť (spermiograf)... Ale prišlo to 😊 necakane. Sama som tomu nemohla uveriť. Mala bude mať 1,5 r. Je to náš malý zázrak. Počala sa po mojich narodeninách, a z nemocnice som si ju doniesla na štedrý deň.☺️

szzuzka
16. máj 2019

@bezmena18 ja som otehotnela po 2 rokoch, a my pomohol homeopatikum. neverila som, ze to bude fungovat. citala som diskusie o tom, ze po mesiaci uzivania ostali tehotne. hovorila som: no urcite :D a po 5 tyž. som bola tehotna :D a teraz zase sme sa snazili 3 mesiace a som hovorila, ze teraz pauza, som si objednala homeopatikum, ze sa dam do kopy / lebo predtym som mala problem aj s prolaktinom, bol zvyseny/.a bez snazenia som ostala tehotna, ani neviem ako :D ale fakt.......mozete skusit, tym nic nestratite.:D normalne mozete kupit v lekarni alebo objednat....:D ked mate zaujem poslem nazov :D nechcem robit reklamu :D

catherinah
16. máj 2019

Koľko mesiacov sa snazite?

danushik
16. máj 2019

@szzuzka prosim, posli 🙏🏻

adeladulova
16. máj 2019

My sme sa s mužom pokúšali rok, nesilili sme nic, žiadne teploty, grafy, a ovul dni, ale pre mňa depky riadne... pomohlo mi az zmieriť sa ze nebude, tak ze si kupim auto, a este jeden článok na nete... spite s muzom ked vas cervikalny hlien dosiahol vrchol a este tri dni na to, bum a ostali sme v tom ❤ neviem čo z toho pomohlo viac, ale som teraz v 5mesiaci a uz sa na synčeka neviem dočkať❤

wewulka
16. máj 2019

@szzuzka mozem poprosit do spravy nazov homeo, dakujem 😉

ina009
17. máj 2019

My to skúšame už vyše roka a pol a stále nič. Zo začiatku cca rok som každý mesiac dúfala, že snáď už a nič. Pila som aj alchimelku aj inofolic, kúpila som si výpočet od Jonáša, robila som si ovulačné testy, tiež sme skúšali vitamíny obaja no nič to neprinieslo 🙂 Tento rok som začala s tým, že bude ako bude. Už to doma ani neriešime, keď to príde tak to príde. Možno o rok možno o tri ale počítam aj s možnosťou že možno sme pár ktorý deti mať nebude. Môže byť aj taká situácia, nie som negatívna len som sa zmierila aj s touto možnosťou. Zatiaľ tomu dávam voľný priebeh. Tiež ma napadla možnosť, že možno sme pár, ktorý k tomu bude potrebovať lekársku pomoc ako napríklad umelé oplodnenie. Ale na takýto spôsob ešte netlačíme zatiaľ stále tomu dávame šancu prirodzene nakoľko mám 26. Keby mám po 30tke tak by som už asi vyskúšala umelé oplodnenie. Tie ktoré otehotnejú rýchlejšie majú šťastie my ostatné, ktorým to trvá dlhšie si musíme počkať. Asi to tak má byť. Keď to niekto veľmi chce je to každý mesiac veľké sklamanie keď zasa ms príde no treba sa s tým vyrovnať a veriť a keď to nepôjde prirodzene v dnešnej dobe je veda úplne inde a dokážu sa diať s lekárskou pomocou veľké zázraky. Dnes aj voda ktorú pijeme je kontaminovaná a veľa žien má problém otehotnieť kvôli tejto dobe a aj žiareniam, ktoré na nás vplývajú. Tak teda držím palce, nevzdávajte sa a myslite pozitívne a buďte nad vecou. Raz som videla rozhovor Adeli Banášovej, ktorá povedala, že niektoré veci sa naplánovať nedajú, jej rodičia robili Adelu 6 rokov. Tak hlavu hore dieťatko príde keď príde jeho čas.

danzy
17. máj 2019

Prve babo 6 rokov, druhe pol roka, tretie hned 🙂

lussyka
29. máj 2019

@bezmena18 my sa snazime 3 roky... tak viem ako sa citis 😕

monika3107
29. máj 2019

@danushik aj ja.chcem nazov toho lieku

monika3107
29. máj 2019

Dievcata sice mam dvoch chlapcov mala som ich v 20 r .Teraz mam 34 chcela by som dalsie a nejde to bohuzial.Uz som to aj vzdala ☹

renimac
29. máj 2019

Prvé 3 roky, druhé - cez rok a pol sa nechránime a nič. Čo ti poviem...

jaja8_9
27. aug 2019

@szzuzka prosím vás aký je názov homeopatiká? Aj my sa snažíme už pomaly rok a nič

szzuzka
28. aug 2019

@jaja8_9 Mastodynon ;)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre