Do septembra 2016 "to bruško" dáme

pepka123
28. apr 2016

💕 Rozhodla som sa založiť túto diskusiu pre žienky, ktoré sa naďalej nevzdávajú a pracujú na bábätku a už sa chcú tešiť so svojich detičiek v roku 2017 🚼😊💑👪

Takže žienky veľa šťastia 🍀🍀🍀

mojezlate
27. sep 2016

@veronika1603 asi to vsetko vzdali

veronika1603
27. sep 2016

@mojezlate snad nie....mozno len oddych od kona

simisk
28. sep 2016

@veronika1603 vsetky su uz vo Vianocnej skupine tam sa popresuvali 😉

kakatulik
28. sep 2016

@blanch12 ahoj moja. tym pocasim som myslela ze ty si sa v arili vydavala,ze ake pocasie bolo.
Predstavu o satach sice mam,ale komplikuju sd nam trosku iste veci,tak najskor chcem vyriesit tie.

kakatulik
28. sep 2016

@veronika1603 neviem,asi si len dali pauzu od MJK.

denidi
28. sep 2016

@kakatulik jejooo moja,tu sa bude svadbovat,super 😘😘😘 gratulujem,potom chceme vidieť aj foticku,kolkeho máte termín svadby 😃

kakatulik
28. sep 2016

@denidi dakujem zlatino😀 S tym terminomje to trosku komplikovane,ale asi 22.,alebo 30.4.😀

denidi
28. sep 2016

@kakatulik nech už je to ktorýkoľvek dátum,len nech vam všetko vyjde a hlavne,nech ste šťastní,to je podstatné😉

dejna20
29. sep 2016

@kakatulik dobry datum 😀

@denidi
To mi budeme rodit 😂 teda ja asi hej mam 28.4. Tp 😂

blanch12
29. sep 2016

@kakatulik jaaaaj, aha 🙂...no my sme mali 10.4. A pocasicko bolo ukazkove 🙂...vikend pred tym este snezilo u nas (poprad) dikonca este ked sme vo stvrtok odnasali alkohol a kolace a pod. do saly, tak bola xima na zimusnu bundu...no a v piatok sme mali sobas a od rana slniecko svietilo...kozusok na vrch na saty som ani nepouzila...mala som len bolerko v cipke...bolo okolo 20stupnov..a to iste aj v sobotu...dva dni na to sa vratila este na chvilu zima...tskze nam to vyslo uplne fantasticky 🙂..a svadbu sme mali na liptove v prybiline...

blanch12
29. sep 2016

@kakatulik ach jaj, v pribyline...este aj 'icka ' som zmotala 😀

kakatulik
29. sep 2016

@blanch12 ved uvidíme. S tymto pocasim je to nevyspytatelne....uvidim co povedia p.farar,lebo s nedelou ma nejaky problem 🙂

kakatulik
29. sep 2016

@dejna20 toto som si pomyslela,ze vy rodit budete.... 😀
Mne je datum sumak sumivy,len nech ostatne veci spolu budu zapadavat,lebo ked sa zadari jedno,tak nesedi dalsie,ale nejako to dame. 😉

denidi
30. sep 2016

@dejna20 ja mám 23.4 takže môže byť😂😂😂

elenkataki1
3. okt 2016

Baby, ak vyberáte CAR, celkom fajn prehľad je na stránke cestakdietatu.sk, teraz som objavila, aj som tam písala vo formulári, čakám na odpoveď

baby24
9. okt 2016

Baby idem si aj k vam poradu prosim vaas po menstruacii som mala slabo pizitivny test stretli ste sa s tym??

veronika1603
9. okt 2016

@baby24 ako slabo pozitivny?nemas foto?a ms bola normalna?

baby24
9. okt 2016

@veronika1603 tak ze volnym okom ju vidim ms normalna teda len 4 dni ale normalna... ☹

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 a preco si si robila tehu test?

baby24
9. okt 2016

@kakatulik lebo mi je od rana na zvracanie a uz par dni mam zavrate skusim zo srandy a ciarka je tam foto nemam robila som natajnasa ta ciarka je slaba no volnym okom viditelna

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 niektore zeny maju ms uplne normalne a napriek tomu su tehotne. Pockaj a otestuj sa v utorok. Ak to bude opät pozitivne,tak je to jasne.

baby24
9. okt 2016

@kakatulik no len zda sa mi ze ovu bola na 27. Den cyklu ms dosla na 45. Den cyklu takze ciarka by nebola jasna??

veronika1603
9. okt 2016

@baby24 ano suhlasim s @kakatulik .no ak by si mala fotku toho testu skor by sme videli ci je to len kanálik alebo slaba ciarka.si ho vyhodila?

baby24
9. okt 2016

@veronika1603 slaba ciarka lebo je do ruzova ale je slaba na to kedy bola ovu nesedi mi to... ☹

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 ovu mohla byt aj neskor. Jam mavam napr.uplne bezne 16dnovu LF. Ale to je uz jedno. O par dni sa to vyriesi. Babo sa mohlo zavrtat aj neskor,preto ten pomalsi narast HCG.

baby24
9. okt 2016

@kakatulik a ta nornalna ms?? Myslis ze je ok?? Ja nie...bojim sa aby to nebol potrat kebyze nedojde ms este tomu veerim ze slabe hcg ale s tou ms mi to nejde do hlavy....

baby24
9. okt 2016

@kakatulik a sexik sme mali len na ten 27. Den cyklu.... ☹ inokedy oplodnenie nemohli nastat respek. Neskor

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 ak by to bol aj potrat,tak s tym nic nenarobis.
Ano,su baby,ktore maju normalnu,alebo takmer normalnu ms a su napriek tomu tehotne. O par dni uvidis. Ak ak si nebudes ista chod na gyndu.

baby24
9. okt 2016

@kakatulik ako vlastne prebieha potrat bol by dlhsi cyklus a bolestivejsi vsak ze?? Bolesti son mala len prvy den ako vzdy.... ☹

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 no ale ked ste mali vtedy sex este neznamena,ze presne vtedy doslo k oplodneniu. Ono moze trvat aj napr.dva dni kym sa vajko spoji so spermiou. Potom dalsich 3-5dni kym vznikne embryo a dalsie 3 dni kym sa zavrta do maternice. Az potom zacne vylucovat HCG do krvi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre