Do septembra 2016 "to bruško" dáme

pepka123
28. apr 2016

💕 Rozhodla som sa založiť túto diskusiu pre žienky, ktoré sa naďalej nevzdávajú a pracujú na bábätku a už sa chcú tešiť so svojich detičiek v roku 2017 🚼😊💑👪

Takže žienky veľa šťastia 🍀🍀🍀

baby24
9. okt 2016

@kakatulik takze jedina rada pockat dva dni?? Zajtra je zbytocne testovat vsak??

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 pri potrate by bolo asi silnejsie krvacanie,ale to zalezi od stadia v akom sa nachadza. Vela zien potrati a ani o t6 nevie. Berie to ako trosku meskajuci menzes.

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 pockaj do utorka,alebo stredy a testni z ranneho mocu.

baby24
9. okt 2016

@kakatulik sak to ze aj mne dosiel na 45. Den cyklu ale bol normalny preto som si nic nemyslela no dnes pozitivny test poobede zavrate a pocit na zvracanie... ☹ tak ja neviem velmi mam strach

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 z coho mas strach? Ak si tehu tak super,nie? A ak nie,tak to uz nezmenis a ide sa dalej.

baby24
9. okt 2016

@kakatulik mam strach ze to nevyslo ten test mi neda aj ta ms... Som z toho na prasky... ☹

kakatulik
9. okt 2016

@baby24 ale nooo,kolko nas tu je komu to mesiac co mesiac nevyslo a stale verime,ze raz to predsa len vyjde.
U teba to vyzera nadejne. 😉

barbi339
13. okt 2016

ahojt e zinky ja by som sa chcela opytat ked soma mal dostat kramy pred vcerom a maala sooom len spinenie a v prvy den spinenia som si spravila test no vysiel negat . a mam v podbrusku bolesti ako keby mali prist kramy ci sa to este rozbrehne , alebo budem v tom newete mi dat radu a mam cysty na vajecnikoch aj a rok aj nieco s apokusame o male s manzelom cykli mam 31 az 32 dnove

marcopollo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkastar
30. nov 2016

Ahojte,tak ja som dnes bola na gyn.po 5 mes. Snazime sa vyse roka o druhe a nic. 5 mes.som to neriesila a nastupila po materskej do prace...Tak nas poslal do CAR v MT. Mate niektora skusenost? 🙂

kikushaa
30. nov 2016

@lenkastar urobil ti pred tym volake vysetrenia ci neriesil vobec a rovno ta nasmeroval tam? my sa snazime 9mesiacov a tiez bezvysledne

lenkastar
30. nov 2016

@kikushaa pred 5 mes.mi nasadil clostilbegyt a bez vysledku.mm spermiogram na vybornu, rak neviem kde je problem :-/

kacicka30
15. sep 2018

@nevestienka Ahoj vidim zr starsi prispevok ale ten prvy si ked robila?a obden?lebo ja spm spravila jeden rano a bolo hned tam nieco a dnes rano drihy a ta je slabsia tento fialovy test

nevestienka
17. sep 2018

@kacicka30 ahoj prepáč neviem teraz narýchlo nájst príspevok na ktorý si reagovala 🙂

kacicka30
17. sep 2018

@nevestienka Davala si test a ci silnelo a ci mas priznaky a ake😊

nevestienka
17. sep 2018

@kacicka30 juuuj to bolo už daavno..ale ok skusim si spomenut..😀 nooo mne čiaročka silnela..tým, že ja som vedela, že asi som tehotná od začiatku pri tretom tehotenstve..tak mi hned po otehotnení samozrejme neukazalo.. tie testy nie su tak citlivé..ale už ked som bola 3 týzdne približne tehu mi ukázalo čiaročky obe. postupne silneli..

kacicka30
17. sep 2018

@nevestienka po 2,3 tyzdnoch iba?lebo mne ukaxalo min.tyzden silnu rano a potom uz slabe

nevestienka
17. sep 2018

@kacicka30 a kolko mas po?

kacicka30
18. sep 2018

@nevestienka ako mysli po?ovulke?

nevestienka
19. sep 2018

nie kolko mas dní po dni kedy si mala dostat menzes

kacicka30
19. sep 2018

@nevestienka Jaj menzes mam dosta okolo 2,3 ho oktobra ale testy mi duchuju a skusane za kratky ciklus stale sj cez menzes ked mam slabe.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre