Domáce zvieratko počas tehotenstva.

veronicka1111111
25. dec 2019

Ahojte, citala som kadejake clanky ohladom toho, ze domace zvieratka mozu skodit tehotnej zene (prenos chorob atd) . Ake mate skusenosti vy s domacimi zvieratkami v tehotenstve? ☺️ Resp. aky druh by pre tehotnu nemal byt problem? Rybky,...? Dakujem a prajem krasne Vianoce. 🤗

hennyinnsbruck
25. dec 2019

Pri dodržiavani aspoň základnej hygieny nie sú žiadne bežné domáce zvieratá problém.

sissy27
25. dec 2019

@veronicka1111111 Nečítaj blbosti. Mali sme psa, žiadny problém. Ak sa bavíme o domácich zvieratách, normálnej hygiene a pravidelnej veterinárnej starostlivosti, tak ti nič nehrozí. A rybičky sú pre mňa najväčšia nuda a kopec roboty okolo toho.

hennyinnsbruck
25. dec 2019

@sissy27presne
@veronicka1111111 zabudla som.. Ja mám 2 psov.

Kamoška mačky

Segra sliepky, zajace, voľakedy psa (tipujem neockovany)
neockovane mačky dedinské - sem tam jej myš, potkan prebehne kolo domu, všetky deti ma živé aj zdravé 🤣🤣🤣🤣

mogaa
25. dec 2019

@veronicka1111111 Treba byť opatrný hlavne čo sa týka mačiek kvôli toxoplazmóze.

syslik81
25. dec 2019

necitaj a uzivaj tehotenstvo... to by zenske z dedin nemohli mat deti haha... ja mam psa i macku a nic mi nieje... macka len spinava co sa o seba nestara a zije na ulici moze nakazit ale rovnako i zle umyta zelenina etc... bezne domace zvierata su uplne v pohode ..

henikav
25. dec 2019

Staci si castejsie umyvat ruky a nemenit mackam zacikany piesok, nech to robi partner

simona92101
25. dec 2019

Mame dlhosrsteho psa,kralika,rybicky..ako tehotna si nic krajsie neviem predstavit, pes mi udrziaval kondiciu pocas dna,chodili sme na prechadzky,vecer sa pri mne mojkal a pocuval co sa deje v bruchu (40 kg nemecky ovciak), kralik sa chodil takisto mojkat..chlpy vsade,stacilo castejsie vysavat a umyvat si ruky,zvierence zaockovane,ciste..netreba sa bat.

ckatka
19. aug 2020

@veronicka1111111 mame doma psa. Na dvore mačku a u svokry dva psy a dve mačky (dvorove tulacky), ktoré su na mne nacapene okamžite ako prídem...
Neriešim. Pokým nechytáš ich hovna, je to okej. Mačky upokojuju. Mne si ľahnú na brucho a pradu. Je to milé.

mondolina
19. aug 2020

V byte mačku aj psa. No problem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre