Dominantný folikul - problémy s ovuláciou

vierkainka
9. júl 2021

Ahojte.
Mám PCO a problémy s ovuláciou.
Dnes mám 12ty deň cyklu a bola som dnes na folikulometrii,no doktorka nevidela dominantný folikul....
Nemáte niektorá skúsenosti,že ak mávate dlhšie cykly než je klasických 28 (ja mávam 35) že ešte ten folikul narastie?Užívam Inofolic combi a gynex.
V priebehu tohto roka som už užívala aj clostilbegyt,ten pomohol,ale nepodarilo sa mi otehotnieť.Tak teraz skúšame len tak.Viete mi niektorá poradiť?Ďakujem.

martinaju
9. júl 2021

@vierkainka stať sa môže aj že je skôr aj že je neskôr aj pri pravidelnýc cykloch akejkoľvek dĺžky telo nie je stroj preto sa folikulometria robí viac krat za mesiac cca každé dva dni

tana_m
9. júl 2021

@vierkainka Ahoj, sice nemam PCO ale cyklus som mavala dlhsi, aj 32-34 dni. A na 13. den dr. este dominantny folikul nevidela, az neskor

vierkainka
autor
9. júl 2021

@martinaju ďakujem,celkom ma aj povzbudila tvoja odpoveď.🌼

vierkainka
autor
9. júl 2021

@tana_m ďakujem za odpoveď 🌼🌻dúfam,že ešte mám teda tento mesiac nádej,aby ten folikul bol a môžeme sa s manželom posnažiť.🌼

era777
9. júl 2021

ahoj ja mam tiez dlhsi cyklus (32-36+/-) a tiez takto v strede nikdy nebolo este nic kludne aj 17-19 den 🙂 drzim palce

vierkainka
autor
9. júl 2021

@era777 ďakujem ❤️❤️❤️

frida1990
13. júl 2021

@vierkainka ja mávam cykly cca 33 dní (20 dní folikularna fáza a 13 dní lutealna) a práve som bola nedávno na folikulometriu na 13.den cyklu a tiež ešte nebol žiaden dominantný folikul, a pár dní na to už bol, ešte je skoro pri takomto dlhom cykle 🙂 ja mav ovuláciu v 19.-21. den cyklu takže 12. deň cyklu tiež žiaden folukul nevidno. O pár dní bude 🙂 zrejme už teraz máte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre