Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

anjelinka
29. júl 2008

Zuzik, vy chodite do Heliosu, vsak? Mne tu v KE tie centra akosi po chuti nie su, su tu tri, ale ten Helios je sympaticky, pocula som dobre ohlasy, len keby to nebolo tak daleko.

anjelinka
29. júl 2008

Ved ano, to intenzivne snazenie zrejme robi vacsina, len v nespravnu dobu. Niekedy je naozaj problem len tam, nikde inde.

Julka, tak to sme rovnake, ja ju tu mam vypisanu od februara, ale nemam akosi odvahu. Bojim sa, ze nebudem rozumiet a nebudem vediet soferovat, hlavne sa bojim hadzania rychlosti, nechapem, preco sa hadze toto vtedy, toto vtedy, atd... 😀 Ved isto dam vediet, Michal trva na tom, ze v auguste zacnem, najneskor v septembri 😝 .

mihanka
29. júl 2008

ahojte snazilky, mate stretko?? ako vam kraaasne ozila tema... 😵 😵 😵
tak nieco pre vas mam 😉 😉 😉

...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...

giovannajana
29. júl 2008

ahojte všetky 🙂 ...to som rada, že to tu opäť na chvíľku ožilo 😉

anjelinka
29. júl 2008

Ahojky Mihi, aku mas krasnu dovolenkovu fotocku 😉 .

anjelinka
29. júl 2008

Pomaly sa to tu rozbieha, uz som na teba Jani myslela, ze co asi robis a zabudla si, ze je tu "stretko". 😉

giovannajana
29. júl 2008

ja tu občas nakuknem, ale nikdy tu nik nie je. Ale toto stretko som si nemohla nechať újsť 🙂

mihanka
29. júl 2008

anjelinka, hej len je velmi svetla, ale ze to taka ma byt... 😀
ako sa mavate vsetky???

susy82
29. júl 2008

ahooojte

nellie_
29. júl 2008

Janka ty si totalne moja kopia...ja sa teraz tiez smejem na to ako som pred mesiacom nechapala systemu radenia a pytala sa naco to tam je a vsetci na mna kukali ako na debilnu.. 😀 😀 😀 😀 ale pochopis to velmi rychlo, uvidis, pre mna to bola tiez spanielska dedina

Ahojte Mihan a Gio..... 😵 😵 😵 😵

susy82
29. júl 2008

z toho je na zaciatku asi kazdy jelen 😅

anjelinka
29. júl 2008

Slavka, pekna je ta fotocka, kto sa chce pozriet, tak sa na nu nastavi. 🙂

Nelli, juj, obavam sa aj toho, ze si ho spravim a nebudem soferovat. Manzel mi ale povedal, ze pokial nemame auto, tak toto mozem raz naburat, samozrejme, aby sa mi nieco nestalo. Nieze umyselne udriem, ale keby sa mi "postastilo".

Giovi, ako sa mavate?? 😉

susy82
29. júl 2008

anjelinka aj ked nebudes soferovat casto, to uz len tak nezabudnes

anjelinka
29. júl 2008

Susy, teta ma vodicak, sedela za volantom raz, tiez vravi, ze nezabudla, ale proste ze uz nesadne. Hned prvykrat totiz mala neprijemnu skusenost, odvtedy tomu dala zbohom.

susy82
29. júl 2008

ja som sa tiez bala, a ked som isla soferovat, muz musel sediet vedla mna a casom ked sa mu nechcelo, vzalo som auto a skusila ist sama a teraz si ho beriem kedy potrebujem 😀

anjelinka
29. júl 2008

To iste som mu povedala, ze mozno sa mi to tak zapaci, ze ho uz nepustim za volant, tak ohrnal nosom 😀 😀

giovannajana
29. júl 2008

no ja som na tom momentálne asi tak, že na HP mi doktorka zistila nedostatok progesterónu v 2. fáze cyklu a predpísala mi Duphaston. Ale keďže sme s manželom mali nedávno dosť vážny problém, povedala som si, že si dám pauzu v snažilkovaní a uvidím, lebo momentálne neviem vôbec ako to s nami bude. V sobotu som bola takmer rozhodnutá, že sa rozvediem, ale môj muž z toho zostal taký vystrašený, že som si povedala, že mu dám ešte šancu. Momentálne zatiaľ 3. deň seká dobrotu, ale aj tak si nie som istá. Takže počkám. Radšej budem mať veľký vekový rozdiel medzi deťmi, ako priviesť dieťa na svet za týchto podmienok. Aj keď je mi to ľúto. Počkám a uvidím...

anjelinka
29. júl 2008

Janka, to je mi luto 😔 😔 . Snad sa to napravi. Vystihla si to velmi dobre. Nech je rozdiel medzi detickami hoc aj desat rokov, ale do rozvratenej rodiny radsej babatko neprivadzat. Snad sa manzel umudri.

giovannajana
29. júl 2008

veru tak, anjelik. Snažím sa predstaviť si aj takú možnosť, že by Alenka ostala sama, hoci som to nikdy nechcela... ☹

susy82
29. júl 2008

gio to ma mrzi, ved vy ste vyzerali taky idealny par

nellie_
29. júl 2008

Och Gio, budem drzat palceky nech si to co najskôr ujasnite a vyriesite to.... ☹ 😔
Ved niekedy sa vyskytnu aj krize v manzelstve...kolko rokov ste spolu? ja to sice tvrdim ako nejaka stara manzelka ale myslim ze viem o com hovorim, my sme rok manzelia a 8-my rok spolu a tiez sme toho uz dost preskali..

mihanka
29. júl 2008

gio... pisala si mi... veeeeeeeeelmi ti drzim palce, nech sa vam to podari vyriesit, ved Alenka stoji za to prekonat krizu, aj ked je velmi vazna, je to ale hlavne na nom teraz ako tak citam...
hlavne baby soferujte kazdy den, alebo teda velmi casto, nech sa vam z toho stane rutina... 😉

giovannajana
29. júl 2008

my sme spolu 11 rokov a z toho 5 rokov manželia.

anjelinka
29. júl 2008

Ziadne manzelstvo nie je dokonale, priznam, ze niekedy ma manzel velmi vytoci, aj sa pohadame, niekedy riadne, ale minule sme sa rozpravali a manzel mi vravi, ze sme na svete tak kratko, je tu vela zla okolo nas, aby sme sa nehadali, snazili predychat a uz fakt, ked veeeeeeeelmi sa neda, tak sa aj pohadat, ved je to zdrave vo vztahu z casu na cas....Giovka, drzim palceky.

nellie_
29. júl 2008

Mihan to veru budem musiet, lebo ono to chce len cvik...ale fakt som neverila ze ma to soferovanie bude aj bavit... 😢 😀 😀 😀 hlavne po prvej traumatizujucej skusenosti s mojim manzelom...ale ako som zistila bolo to v tom ze on to nevie vysvetlit tak ako v autoskole...takze Anjel, nedaj sa ucit manzelovi... 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2008

Mame takeho znameho automechanika, co sa nam stara o auto, a to iste mi povedal, ze nech sa nedam ucit od neho, ze instruktor vo vysvetlovani ma prax, hlavne to vysvetli zrozumitelne a jasno 😎

nellie_
29. júl 2008

presne tak,to ti mudro povedal.... 😉 😉 😉 😉 ja som urobila tu chybu... 😀 😀 😀 😀

Presne aj my sa povadime a niekedy dost skaredo ale potom sa hned udobrime a vravime si ze udobrovanie je najkrajsie 😉 vcera napr.sme sa vadili jednej v noci..my mame niekedy take talianske manzelstvo...
ale samozrejme su veci, ktore sa nedaju len tak lahko odpustit a prehltnut...ale aj ja budem drzat palceky nech vam kriza pominie... 😉

giovannajana
29. júl 2008

moja teta (rozvedená) mi kedysi dávno povedala: "kým sa dvaja hádajú kvôli hlúpostiam, je to v poriadku. Horšie je, keď začne ísť len o princíp..." No teraz už viem, čo tým myslela...

anjelinka
29. júl 2008

Ja som napriklad niekedy velmi vztahovacna. Na druhej strane, vztahovacny je aj Michal. Cize ked nas to pochyti oboch, tak sa to vezie potom. K tomu sa prida tvrdohlavost, takze....
Och dievcata, tolko je problemov v manzelstvach, ja to mam priamo doma. Moj nevlastny otec si nasiel milenku po 20 rokoch manzelstva s mojou mamou, takze je to strasne, co maju teraz doma 😔 😔 😔

susy82
29. júl 2008

fuuuu tak to uz hej anjelinka, co sa to uz v dnesnej dobe deje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre