DVD - Ľ. Mojžišovej. Pomohlo, máte podobnú skúsenosť?

miluska54
8. júl 2011

Som mamička krásneho syna. 2 pokusy IVF nevyšli a 3.pokus som postúpila po 2 ročnej prestávke. Študovala som na internete ako pomôcť oplodneniu, pila čajiky , brala vitamíny a asi 3 mesiace sporadicky cvičila v súkromí domova cviky podľa pani Mojžišovej. Musím uznať, že nie som žiadne športové drevo, ale fakt som mávala bolesti v krížoch a po týždňoch cvičenia som pri ležaní na podložke bola bez bolestí v krížoch a najmä krížová časť sa mi dotýkala podložky, čo som v minulosti nedokázala. Ak má niekto podobnú skúsenosť som len rada a všetkým snažilkám držím päste. Lekárska veda je úžastná ale niekedy zabúdajú na podstatne menej závažné dôvody. Na Slovensku ešte dlho to bude len o peniazoch a nie o naplnení želaní a túžob žien, ktoré sú ochotné za cenu malého uzlíčka podstúpiť hocičo a najmä roky rokúce. Ešte Vám prajem vytrvalých manželov.

siska3
27. jún 2015

Ahojte predam DVD cvicenie podla L. Mojzisovej su tam cviky aj pre muzov pre zlepsenie spermiogramu

daduska31
4. júl 2015

Ahoj, za koľko by si predala dvd cvičenie podľa Mojžišovej? Ak je to ešte aktuálne.

ivushka14
9. júl 2015

@siska3 ahoj ak mas este dvd tiez by ma zaujimala cena
dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre