Februárové snažilky 2015

miska246
8. feb 2015

Ahojte snaziky, privitam kazdu snazilku, ktora hlada kamosky s rovnakym osudom. My sa snazime po MMT uz treti mesiac a bezuspesne. Beriem aj Inofolic a verim, ze pomoze a stane sa zazrak 🙂

zuzana02
1. apr 2015

@miska246 no ja veru ani netuším zatial nič tak uvidím čo dalej 😉

luciagdt86
1. apr 2015

@miska246 Ale, mojka, nevzdávaj to!!!!! Nesmieš!!!! Mysli na toho malinkého anjelika, ktorý by rád skončil v náručí maminky... Ja viem, že je to strašne ťažké, ale.... nevzdávaj sa!!!!

lucinka3289
2. apr 2015

Ahojte baby takze u nas je to asi tam 🙂

petra212
2. apr 2015

@lucinka3289
že asi 😀
jasne že je to tam ... moc moc blahoželám

miska246
autor
2. apr 2015

@lucinka3289 gratulujeeeeeeeeeem 🙂

zuzana02
2. apr 2015

@lucinka3289 krásne gratulujem

lucinka3289
2. apr 2015

@petra212
@miska246
@zuzana02 dakujem baby

majjka1985
2. apr 2015

@lucinka3289 Super, blahoželám ešte raz. Ja som si dnes robila test, hneď po namáčaní testu sa objavila aj tá druhá čiaročka, takže je to tam. Dnes som volala Dr., tak v utorok idem za ňou.

lucinka3289
2. apr 2015

@majjka1985 ja som tiez teraz testla

lucinka3289
2. apr 2015

@majjka1985 aj ja ti blahozelam a drzim palce nech je vse ok

majjka1985
2. apr 2015

@lucinka3289 Ďakujem 😉 Kedy ideš k Dr.?

lucinka3289
2. apr 2015

@majjka1985 ja som bola dnes spravil mi odbery a povedal ze mam prist cca za dva tyzdne

majjka1985
2. apr 2015

@lucinka3289 A sono ti nerobil?

lucinka3289
2. apr 2015

@majjka1985 robil ale este tam toho vela nevidel hovoril ze za dva tyzdne uz bude vidiet aj srdiecko

niki21
5. apr 2015

@miska246
uz nemusis like-ovat uz je to neaktualne 😔 som na tom skoro ako ty az na to ze mna caka kyret ☹

miska246
autor
5. apr 2015

@niki21 Bozinku nieeee, to mi je strasne luto a mrzi ma to... ☹ Ja nicomu nechapem, co sa to robi? Co sme si vybralu zly mesiac,ci co? A ktory tyzden? Ach jaj, je to vsetko strasne tazke a vhodne slova utechy neexistuju, prezivam s Tebou... Drzkaj sa, posielam Ti more sil a energie... A hlavu hore, raz pride ten spravny okamih...

niki21
6. apr 2015

@miska246 no nechapem ani ja bol to strasny sok...pred tyzdnom som sla na potvrdenie tehu doktorovi na konci 6tt vsetko ok mam aj fotku fazulky no nepocul este uplne ozvi srdiecka mala som dojst o tyzden na kontrolu ..bola som vo strvrtok 7+0 a gestacny vak prazdny bez plodu mam dojst zasa za 2tyzdne ked tam stale nebude pojdem na cistenie idem sa zblazdnit z toho cakania... ☹ dg. anembryomola

miska246
autor
6. apr 2015

@niki21 Este stale je nadej!!!

niki21
6. apr 2015

@miska246 ale nieje uz nadej podla mna je to jasne.. ako moze plod ktory bol v maternici zmiznut a potom sa znovu objavit to nieje realne...

miska246
autor
6. apr 2015

@niki21 Povedal Ti aj dr., ze uz nie je ziiadna sanca? Je to strasne tazke pochopit to... preco prave my? Vidis, ja tiez, bola som najstastnejsia na svete a zrazu koniec, prazdnota, bolest v srdci, nekonecny smutok a miliony otazok... Chce to len cas... vyrovnat sa s tou bolestou a zmierit sa s osudom... Myslim na Teba... A budeme bojovat dalej...

niki21
6. apr 2015

@miska246 no to presne nepovedal mam prist za 2tyzdne si nebol isty nieco tam na okraji vaku biele bolo aj mi to ukazoval zeby tam bolo tak schovane no neviem ci je to mozne
ale ked som sa spytala ze ci sa moze znova objavit povedal ze no je to mozne ale malo pravdepodobne... asi pojdem tento tyzden na pohotovost nech ma pozrie aj iny lekar...
Miska chcem sa ti podakovat za podporu a povzbudive slova si uzastna osobka 😉

miska246
autor
6. apr 2015

@niki21 No vidis, skvele, aspon malilinka nadej a nadej zomiera posledna. Ja tiez v to rano, ked sa mi to stalo, som verila do poslednej chvile... Musis pozitivne mysliet. A vobec nemysli na tu druhu moznost. Bude to dobre, uvidis. Nemas sa mi za co dakovat, vezieme sa predsa v jednom vagone. 😉 Pokial nezacnes krvacat, nic nie je stratene. Hlavu hore! Sme predsa nejake bojovnicky... 😉

luciagdt86
13. apr 2015

@niki21 Tak ako Ti to dopadlo? Dúfam, že dobre.... Daj vedieť.

niki21
14. apr 2015

@luciagdt86 Ahoj..bola som vo stvrtok na pohotovosti a videli tam len malinku botecku a vak takze sa nic nezmenilo a diagnoza jasna anembriomola teraz idem 16. - teho mojmu gyndosovi .. urcite ma posle na cistenie lebo iba slabo spinim a vobec sa to nechce zacat same....

miska246
autor
14. apr 2015

@niki21 😢 To mi je luto...

luciagdt86
14. apr 2015

@niki21 hmmm... verila som, že Ti to dobre dopadne... :-/ Ale tak, nepovedali, že je aspoň nejaké nádej? Nemerali Ti Hcg?

niki21
15. apr 2015

@luciagdt86 urcite nie ziadna nadej ☹ .. som v 7tt podla velkosti gestacneho vaku vtedy sa to asi stalo a podla ms 12 tt a plod nikde ..krv nebrali ze je urcite vysoke ked vak mam ze zbytocne by pichali...mala som nevolnosti este 3 dni po urceni diagnozy a teraz uz nic len prsia stale zvecsene a citlive ale uz nie tolko...

luciagdt86
15. apr 2015

@niki21 Ach. Bože... to ma tak mrzí... viem, sama som si to odžila...tiež sme hľadeli to toho vaku a čakali zo dňa na deň, či sa neobjaví... no bohužiaľ.... a okrem toho som mala aj mimomaternicové... dokonca sme sa zamýšľali, či neboli aj dvojčatá...jedno v maternici a druhé vo vajíčkovode. Tak neviem...

niki21
15. apr 2015

@luciagdt86 ty si potratila??? a islo to same ci ta cistili?

maminkajankapresov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre