Folikul 22 mm na 20. deň cyklu

emein
25. feb 2022

Ahojte mne dneska po folikumetri gynekológ zistil že môj folikul má 22 MM ale dneska som už 20 DC. A povedal mi že už mi ani nepraskne a že aj keby je nízka šanca otehotnenia . Povedal že mám už nastivit centrum , zdá sa mi to veľmi málo od neho testy hormonálne aj všetko mám v poriadku partner má spermiogram nie úplne najlepší ale ani najhorší. Čo na to hovoríte ? Čo si myslíte ?
Nedarí sa mi otehotnieť už 5 rok nikdy som na to kynetlačia aj keď som vedela že mám problém s ovulaciu aj sa mi to potvrdilo a aj jemu som to povedala preto sa mi to zdá málo z jeho strany .

emalka
25. feb 2022

Bezny gynekolog nema moznosti a vacsinou ani znalosti pre liecbu neplodnosti. Urcite chod do centra asistovanej reprodukcie.
Co sa tyka folikulu, aky mavas dlhy cyklus? 22 mm je krasna velkost, tesne pred ovulaciou, tak ak mavas dlhsi cyklus tak by podla mna mohol prasknut.

emein
autor
25. feb 2022

@emalka mám 33 dňový cyklus cca plus mínus 3 dní každý mesiac inak....neviem prečo usúdil že už nepraskne ale asi ma pravdu keďže fakt 5 rokov a nič .

emalka
25. feb 2022

@emein Podla mna ti ten folikul praskne dnes/zajtra, 20 dc v 33 dnovom cykle je tak akurat cca cas na ovulaciu. Aspon takto podla cisiel to vyzera dobre 🤷‍♀️.
Urcite odporucam CAR, tam si vedia lepsie poradit s problemami s ovulaciou.

emein
autor
25. feb 2022

@emalka ďakujem pekne za názor 🙂

luci_ba
28. feb 2022

@emein ja len tolko k tomu že nepraskne: ja som otehotnela na 24DC 😊 takze možné to je

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre