Fytosoja a prolaktín pri anovulačných cykloch

macko1007
18. sep 2018

Ahojte viem že je tu už založená jedna téma o fyrosoji ale potrebujem poradiť ..mám anovulačne cykly a trosku zvýšený prolaktín ..menzes mám dostať zajtra...tento cyklus ju chcem začať užívať a chceme sa začať snažiť ...keďže ovu testy niesu moc spoľahlivé je tu nejaká žena ktorá mi poradí ako merať teplotu ?dakujem

renatka100
18. sep 2018

@macko1007 no soju by som nejedla v ziadnej podobe. Urcite to buducemu prirastku ani tebe nepomoze. Moze byt geneticky modifikovana. Ovulacne testy su podla mna na 100 percent spolahlive. Najprv som och pouzivala ako ochranu a pptom ked sme chceli bababtko som vedela kedy a za mesiac sa nam podarilo 😀. Skor treba zaradit zeleninove stavy a zdravu stravu, chodit na vzduch. A hlavne zabudnut a stresovat sa. Drzim palce.

simonkazga
18. sep 2018

@macko1007 rano po minimalne 4hodinovom spanku, vzdy v ten isty cas. Najprv meranie bazalky, az potom vstan z postele. Na nete najdes kopec super aplikacii na zaznamenavanie bazalnej teploty. Je tu niekde aj skupina o bazalnych grafoch. Fytosoju najprv s nizsim davkovanim (tusim 3-3-4-4-5, ale to nie som si uplne ista) potom mozes pomaly zvysovat. Berie sa max 3 mesiace. Mne pomohla dvakrat 😉. Ovulacne testy tiez nula bodov, nikdy som nemala pozitivny ovulacny test. Drzim palce

blondinna1
18. sep 2018

v prvom rade by som odporucala cistit telo.....ono je znecistene...treba ocistu....ak mas zaujem kludne aj viac mozme popisat o tom moj mail je beataboskova@gmail.com

rebekao
19. sep 2018

https://www.survio.com/survey/d/C6F3D5X9Q8X2T9Y3Y Velmi prosim o vyplnenie tohto dotaznika 🙂 zistujeme nazor na antikoncepciu u zien nad 40r. Dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre