icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
martinade
8. máj 2019

@c_est_la_vie tu len ostava ti pockat den, dva a znovu zopakovat test . Drzim ✊

avatar
zabka1987
8. máj 2019

@c_est_la_vie 22den je priveľmi skoro.

avatar
martinade
8. máj 2019

@c_est_la_vie kedy si mala ovulku? Pri predpoklade ze 13 bol BD takze niekedy v tedy mohla byt ovu, tak si 8-10 dpo. Pockaj par dni a test zopakuj.

avatar
c_est_la_vie
8. máj 2019

Praveze sme sa este oficialne nezacali snazit preto si ovulaciu ani nesledujem. Len citim na sebe zmeny, niektore si vsimol aj partner ( prsia, opuchnutost, vraj ked ide po mne na wc tak tam velmi citit moj moc aj ked je splachnutr a aj spravanie- ja som sa po potrate o detoch nemohla ani pocut a teraz sa rozplyvam 😀. Samozrejme tie priznaky prisli postupne, najprv prsia a bolesti v brusku po 5 dnoch a az teraz prichadzaju dalsie ako ta unava a moc) . Pri poslednom tehotenstve sme otehotneli tiez na 13. Den cyklu, tak predpokladam ze ovulka bude 14-15. Preto som si chcela overit ci sa podla bazalky neda predpokladat tehotnost, ale samozrejme ze viem ze iste to bude az na cca 30 den cyklu. Tak uvidim aku mam intuiciu.

avatar
zabka1987
8. máj 2019

@c_est_la_vie bola som 4x tehotná ale aby som cítila moc, tak to teda nikdy a aj prisua som cítila od 5tt aspoň. Tie môžeš cítiť aj pred ms aj hocikedy

avatar
martinade
8. máj 2019

@c_est_la_vie ved si nepridala graf ani tehu test. A bazalka nepredpoveda tehu. V pravidlach sa pise ak ma zena viac ako 16ci 18 dni zvysenu teplotu, tak to naznacuje tehotenstvo.

avatar
c_est_la_vie
8. máj 2019

Tak podla mna je to dost individualne, mna minule uz v nedokoncenom 4 tyzdni cyklu napinalo od kavy a prsia som citila tyzden pred tym . Ja nie som v takej situacii ze by som opakovane mesiac co mesiac dennodenne testovala od pol cyklu a stresovala sa tym, ale citim zmeny na tele a som zvedava na ich povod 🙂. A kludne to moze byt tehotenstvo aj nevyvazene hormony, nemam dovod si to vymyslat a preto som pisala cisto informativne ( prave preto ze to tak nehrotim tak sa v tych bazalkach ani nevyznam a neviem ci to moze nieco znacit takto skoro 🙂 ) Prijemny den prajem

avatar
zabka1987
8. máj 2019

@c_est_la_vie skus test o dáke 3dni, iné ti poradiť nevieme.

avatar
monu66
8. máj 2019

@c_est_la_vie k tomu moču... Ak ho cítiš, tak to jednoznačne znamená, že si dehydrovaná. Mala by si viac tekutín piť a najmä vodu 🙂

avatar
monu66
8. máj 2019

@c_est_la_vie ešte to môže znamenať, že prijímaš viac bielkovín, než je potrebné

avatar
nelka9
8. máj 2019

Ahojte baby posuniem dalej tieto doplnky za 10€ spolu...vitex-65kapsul, folandrol- 16 sackov, inofolic- 11 sackov...☺️

avatar
zabka1987
8. máj 2019

@nelka9 ahoj keby sa dá bez vitexu zoberiem lebo ten mam úplne plný ešte skoro

avatar
sandyka90
8. máj 2019

@nelka9 ake mas skúsenosti s inofolicom?☺️Diky

avatar
majinka29
8. máj 2019

@magic08 drahá moja gratulujem zo ❤️ Krásne máš testiky a už 9dpo tak to bude silná bublinka toto. A nevadí že sa bojíš to je správne si zodpovedná a preto sa bojíš. Všetko bude dobre a môžete sa len tešiť.. užívaj si tehulkovanie, utečie to ako voda. 😘❤️

avatar
nelka9
8. máj 2019

@sandyka90 ja mam dobre skusenosti☺️Uzivala som ho asi 2 mesiace spolu s femibionom a druhy mesiac som pridala vitex a boli // ciarky☺️

avatar
vierka987
8. máj 2019

@nelka9 ja by som vzala asi vsetko 😁

avatar
magic08
8. máj 2019

@majinka29 ďakujem moja 😁 snažím sa myslieť pozitívne. Už sa neviem dočkať prvého utz

avatar
butterfly333
8. máj 2019

@nelka9 ak je volne mam záujem

avatar
butterfly333
8. máj 2019

@magic08 to sú nádherné testiky mooooc gratulujem a prajem veľa zdravia.

avatar
evita2176
Autor odpoveď zmazal
avatar
nellye9
8. máj 2019

Ahojte, snažíme sa o bábätko a nejako sa nám nedarí, začala som si druhý mesiac merat aj bazalnu teplotu, cyklus mávam pravidelny 27-28 dňový.
Tento mesiac som vyskúšala robit aj ovulacne testy, najtmavsi mi vysiel 5.5. v ten den som si na nohavičkách nasla aj trošku krvi mala som aj ovulacne bolesti, hlien sa mi na dalsi den uz zmenil na taký kremovejsi, ale teplota stale ostala nejaká nízka, teplotu si meriam v ustach ale vobec nemá az také velke rozpätie medzi jednou a druhou fazou cyklu, co myslíte? Kedy bola ovulácia?

avatar
nellye9
8. máj 2019

este fotky, z mobilu mi ich nechcelo nacitat, tak snad uz teraz to pojde

avatar
zabka1987
9. máj 2019

@nellye9 ten test nie je pozitívny, ešte ovu nebola

avatar
ereska
9. máj 2019

@nellye9 ahoj neviem okolkej robíš testy možno bol toho 5. Ale ja už keď mám takú čiarku robím viackrát z deň možno on4 hodiny mohol byť úplne pozitívny a nezachytila si to najvyššiu hladinu uvidíš teraz podľa teploty ako pôjdu hore graf ti vyznačí keď budeš mať pár dní vyššiu teplotu tak pekne meraj veľa šťastia

avatar
dadulik6
9. máj 2019

Tento moj graf je cista zahada 🤷‍♀️ na začiatku som sa z neho tesila tak teraz neviem co si mysliet😕

avatar
veja28
9. máj 2019

tak to fakt vyzera ze ovu este nebola... vikendove hodnoty som naschval vyznacila do prazdnej gulky aby ma nemylili 😂 uvidim co daju dalsie dni no mohla by byt cez vikend ja by som sa nenahnevala 😂

avatar
monu66
9. máj 2019

@dadulik6 mne to pride bud anovulak alebo ak sa este bude zvysovat bt, tak ovu ako keby bola az vcera

avatar
magic08
9. máj 2019

@butterfly333 ďakujem pekne, si zlata. Držím palce

avatar
magic08
9. máj 2019

@dadulik6 uhniezduju sa dvojky 😁

avatar
dadulik6
9. máj 2019

@monu66 anovulak to nebude lebo dr ovu potvrdil preto som sa tesila ze sme sa stihli trafit boli aj bolesti aj hlien