Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@martinade tak to je super Mati, dolezity je urcite aj pristup. My teraz mame stresy s byvanim, do dnes sme nevedeli, ci sa budeme musiet stahovat, ale zda sa, ze nie. A do toho robota, hafan jeden sa nemal najlepsie, my sme prekonali chripky...proste take vselijake obdobie, ale teraz uz dobre.
Stale nemam meno 😀
Dobré ráno dievčatá 🙂 prosím, viete mi povedať či užívanie progesterónu (utrogestan) ovplyvňuje teolotu ?
@taily30 krásna fotka 🙂
@ersp gratulujem 🙂 aj si niečo užívala? 🙂
@dominika_sk jéj super 🙂 užívaj 🙂
@81anina gratulujem, už máte aj meno?
@c_est_la_vie gratulujem 🙂
@martinade dnes ideš na sono?
@moncicovka za mňa ovu o deň neskôr, inak všetko ok 🙂
@dominika_sk na 14 DPO úplná paráda 🙂
@evi38 no ja mam total nepravidelne kramy, niekedy sa im uracilo prist aj po 4 mesiacoch, tento cyklus som brala prve tri tyzdne gynex a inofolic a podporne vitaminy a vyzera ze sa zadarilo 🙂...verim ze test bude silniet a o par dni kolajnice budu na teste 🙂 ale dnes som sa ukludnila ked clear blur je 25tkovy a ukazal pozitivne 🙂








@butterfly333 oprava, nie insulin ale inulin