icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
martinade
18. máj 2019

@zuzik5891 my mame dobre spermie... teda viac ako dobre. Na to nas vobec neupozornili... idem napisat koordinatorke email...

avatar
zabka1987
18. máj 2019

@veja28 vidieť pekne, skus o dáke 2dni. Ten 10dpo je taky ze by už mohlo ozajstnú ukázať. A ovu nemohla byť skôr?

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@martinade a kam chodíte do centra?

avatar
veja28
18. máj 2019

@kika123kika ja neviem co ma to dnes popadlo 😂

avatar
veja28
18. máj 2019

@zabka1987 dakujem skusim.. pochybujem aj tutu mutu bolo len sobota vecer, nedela pondelok 😂😂

avatar
zuzanockamt
18. máj 2019

dnes takto...som zvedavá, čo z toho bude

avatar
dolynkag
18. máj 2019

@zuzik5891
@martinade držím vám v pondelok palce, budem na vás myslieť ♥

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@dolynkag ďakujeme krásne ❤️❤️❤️❤️❤️👶

avatar
ikonica
18. máj 2019

@zuzik5891
@martinade tiez silno drzim palecky nech vsetko ide ako po masle... 🍀🍀🍀

avatar
joanka7
18. máj 2019

@veja28 ja mam tiez one step neviem nejako čudne to mam najprv duch potom nic a zase šikme čiarky prvy je hore posledny dole

avatar
martinade
18. máj 2019

@zuzik5891 unica praha. Do Ke to mam ďaleko 🙂

avatar
martinade
18. máj 2019

@dolynkag @ikonica @zuzik5891 dakujem baby...

avatar
kika123kika
18. máj 2019

Baby este len 7dpo. Vidite to aj vy?

avatar
veja28
18. máj 2019

@joanka7 snad tie co mam ja budu fajn ale z tejto "varky" co doma mam kamoske ukazali tehu v pohode ale jej uz meskalo... uvidim ci bude ciarka silniet lebo je stale rovnaka teda na rovnakom mieste rovnakom tvare

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@ikonica ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
alison11
18. máj 2019

@kika123kika Tak držím palce aby do 2dní bol aj trošku pokles potom výstup hore k 37 stupňom a potom aby sa držalo potom hore.
@veja28 Držím palce aby to nebolo plané a silneli //.
@zuzik5891 Veľmi držím palce aby vám to vyšlo.
@martinade Držím palce aby sa vám zadarilo.

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@martinade odpísala ti koordinátorka... neviem či som ti písala ale nám to povedal embryológ pri pohovore pred odberom vajíčok...to o tých spermiách

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@alison11 ďakujem... posledný mrazáčik... naša posledná šanca...na ďalšie už niesú financie takže veľmi jej verím 🙏🙏🙏🙏🍀🍀🍀🙏

avatar
alison11
18. máj 2019

@kika123kika Niečo na teste svetlučké vidím držím palce.
@zuzanockamt Držím palce vyzerá nádejne.

avatar
alison11
18. máj 2019

@zuzik5891 Veľmi držím palce.

avatar
kika123kika
18. máj 2019

@alison11 dakujem dufam ze sa podari 🙏🙏🍀

avatar
veja28
18. máj 2019

@alison11 dakujem uvidim za par dni

avatar
taily30
18. máj 2019

@martinade @zuzik5891 zienky moje, silno na vas myslim a este silnejsie drzim palce, nech vam to obom vyjde. myslite pozitivne ako ze s inym vysledkom ani neratate. 😘😘

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@taily30 určite na to takto budeme myslieť...❤️ ďakujem moja...😘😘😘...ty sa máš ako?

avatar
martinade
18. máj 2019

@taily30 😘

avatar
taily30
18. máj 2019

@zuzik5891 ja sa mam dobre Zuzka, zatial vsetko ide ako po masle 😘

avatar
zuzik5891
18. máj 2019

@taily30 to sa teším 😘...ja som tu síce málo ale veľa na teba myslím ❤️❤️❤️🍀🍀🍀

avatar
martinade
18. máj 2019

@alison11 dakujem

avatar
taily30
18. máj 2019

@zuzik5891 si zlata.

avatar
martinade
18. máj 2019

@zuzik5891 nakoniec som zistili, ze mi napisala koordinatorka o abstinencii 2-4 dni pred opu. Tak teraz som jej napisala.. ale asi do pondelka mi neodpovie.