icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@veja28 budem na teba myslieť...🙏

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 hej ale tak 5 dní po vklade by bolo ako 10 dní po ovu už. Takže takto rátať nemôžeš. Je to jednoducho iné ako bežný cyklus..🙂
@butterfly333 chápem..ale možno práve sa na všetko vykašľať by bolo to najlepšie..vidím žet to nieje ľahké ,veď prešla som si svojím..

avatar
butterfly333
20. máj 2019

@alilka ty si to tak tiež spravila že si sa na všetko vykašlala a vyšlo to? Či? Už si nepamätám ci si boli na umelom.

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@alilka veď píšem že aj 5 dní pred vkladom...
Stále premýšľam čo by bolo najlepšie...ale tým či niečo skúsiť alebo nie so môžu povedať baby čo majú viac mrazáčikov... nám sa podarili len dve a toto je už tá druhá bublinka... snažím sa na to nemyslieť...
Ešte nás čaká pohovor s embryologičkou kde nám povie ako sa darí našemu drobčekovi...👶❤️🙏🍀

avatar
veja28
20. máj 2019

@zuzik5891 dakujem 😊

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 aha tak dost rychlo sa podarilo tak dufam ze dopadnes dobre drzim prsth a potom aj vediet 🙂

avatar
0507
20. máj 2019

Caute baby, co myslite, bola ovu ci nie? Kazdy mesiac ju citim, tento vobec. Par teplot mi v grafe chyba, lebo som bola chora a mala horucky.

avatar
veja28
20. máj 2019

@kika123kika ja nemam problem otehotniet ale donosit... teda mam zisteny syndrom lep. dosticiek tak uvidime co bude..

avatar
ikonica
20. máj 2019

@0507 no 14, 15 dc asi

avatar
0507
20. máj 2019

@ikonica podla BT mi to tak tiez vychadza, ale moze sa stat, ze niektory mesiac vobec nemusim citit bolesti?

avatar
ikonica
20. máj 2019

@0507 no asi je... Ved nie sme stroje... Bola si chora, to tiez urobilo svoje... Brala si nieco na teplotu?

avatar
0507
20. máj 2019

@ikonica paralen ked som mala 38

avatar
ikonica
20. máj 2019

@0507 no ci ti ten nemohol tie bolesti odstranit, kto vie...

avatar
kika123kika
20. máj 2019

@veja28 aha rozumiem. Tak dufajme bude dobre 🙂

avatar
0507
20. máj 2019

@ikonica este ma napadla jedna vec, bolesti vzdy dostanem navecer, je mozne, ze by boli v noci a tak som ich neregistrovala? ci blbost?

avatar
ikonica
20. máj 2019

@0507 aj to moze byt...

avatar
ikonica
20. máj 2019

@0507 podla mna v zom dost zahrala choroba.. Vtedy sa telo moze spravat inac ako sme zvyknute... Ovuesty si asi nerobila ako pozeram...

avatar
0507
20. máj 2019

@ikonica nerobila, lebo ovu vzdy mavam 12-14dc a citim ju, takze viem kedy sa snazit

avatar
ceklis
20. máj 2019

@veja28 drzim silno palce, verim, ze to nebude mimomaternicove 🙂 ved tie bublinky mas presne vo vystelke v maternici
nechapem co ta ten doktorko strasi
a ja som bublinky mala tri a nakoniec z toho bolo jedno dieta, drz sa

avatar
ikonica
20. máj 2019

@ceklis tiez nechapem co ju strasi s mmt... Podla mna su tam, kde maju byt...

avatar
evi38
20. máj 2019

@0507 pravdepodobne 15 DC 🙂...áno, môžeš mať aj v noci a potom necítiš 🙂
@ceklis ako pokračuješ?
@zuzik5891
@martinade silno Vám držím babulky palce 🙂

avatar
veja28
20. máj 2019

@ceklis dakujem.. dufam ze to bude fakt vsetko v poriadku 😊

avatar
alilka
20. máj 2019

@butterfly333 ja som otehotnievala ľahko ak pamätáš len ja som vždy mala mimomaternicove..a teraz som po vláde z umelého keďže mi vzali pri tých mimomaternicovych obe vajcovody..a ani aj teraz som sa na všetko vykašľala..🤷 toto zaberanie sa neustále či to vyde je na hlavu..celý životný t tomu prisposobis. 🤦🤦

avatar
alilka
20. máj 2019

@zuzik5891 aj my sme mali len 3 blasty..prvá nevyšla ,tam som sa na to hrozne sústredila čo a ako robím..druhá je teraz v brušku u mňa 🙂 a tretia nás čaká ešte v mrazaciku..🙏

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@evi38 ďakujem moja ❤️😘🙏🍀

avatar
ceklis
20. máj 2019

@evi38 ahoj evi, v piatok ma caka KET, tak uvidíme
🙂

avatar
0507
20. máj 2019

@evi38 tak snad to snazenie stacilo

avatar
ikonica
20. máj 2019

@ceklis ✊✊✊🍀🍀🍀

avatar
evi38
20. máj 2019

@ceklis jéj silno držím palce 🙂

avatar
martinade
20. máj 2019

@ceklis drzim prsteky , v piatok mam pravdepodobne transfer ak sa mi occtocity budu vyvíjať