Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@zuzik5891 hej ale tak 5 dní po vklade by bolo ako 10 dní po ovu už. Takže takto rátať nemôžeš. Je to jednoducho iné ako bežný cyklus..🙂
@butterfly333 chápem..ale možno práve sa na všetko vykašľať by bolo to najlepšie..vidím žet to nieje ľahké ,veď prešla som si svojím..
@alilka ty si to tak tiež spravila že si sa na všetko vykašlala a vyšlo to? Či? Už si nepamätám ci si boli na umelom.
@alilka veď píšem že aj 5 dní pred vkladom...
Stále premýšľam čo by bolo najlepšie...ale tým či niečo skúsiť alebo nie so môžu povedať baby čo majú viac mrazáčikov... nám sa podarili len dve a toto je už tá druhá bublinka... snažím sa na to nemyslieť...
Ešte nás čaká pohovor s embryologičkou kde nám povie ako sa darí našemu drobčekovi...👶❤️🙏🍀
@veja28 aha tak dost rychlo sa podarilo tak dufam ze dopadnes dobre drzim prsth a potom aj vediet 🙂
@kika123kika ja nemam problem otehotniet ale donosit... teda mam zisteny syndrom lep. dosticiek tak uvidime co bude..
@butterfly333 ja som otehotnievala ľahko ak pamätáš len ja som vždy mala mimomaternicove..a teraz som po vláde z umelého keďže mi vzali pri tých mimomaternicovych obe vajcovody..a ani aj teraz som sa na všetko vykašľala..🤷 toto zaberanie sa neustále či to vyde je na hlavu..celý životný t tomu prisposobis. 🤦🤦


@veja28 budem na teba myslieť...🙏