icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@dominika_sk no Mima je hrozne malinký kočík.
@ceklis aj tu je ďalšia kočíkov maniacka, že 😂 ja by som mimu nekúpila, ináč rose hold je do ružová fakt

avatar
dominika_sk
20. máj 2019

@zabka1987 ja neznašam všetky štvorkolesove kočiky, predtym som mala trojkolku ale teraz žiadny pekny na trhu nie je. Jedine tento dokažem akceptovať a ešte ta cena... no ale je to rosegold😭

avatar
kakatulik
20. máj 2019

@ceklis nooo super. Takže imunológia je ok? Robila si teraz niečo iné,alebo inak? Ktovie, možno aj z tých dvoch folikov niečo bude. Toľko palcov ani nemám, ktoré musím tento týždeň držať.

@dominika_sk kúp, veď ho môžeš predať. Ber to ako investíciu.
@martinade no buďme skromní a vyckajme ako sa to bude ďalej vyvíjať.🙂

@evi38 ahoj Evi. Všetkými by som nechcela robiť,ale občas nám dobrý odhad 😉

avatar
ceklis
20. máj 2019

@zabka1987 😂😂😂
ja som sa uz aj zamyslela, ze co by som kupila "ak"... ale potom som sa rychlo schladila a myslim si, ze ta mania by ma chytila az ked by sa narodilo
teraz je to uz "ine" :( ako ten prvy krat, tak asi by som kupovala ozaj az skoro pred pôrodom a zatial este jeden doma mam, tak mozno len k nemu by som dokupila vanicku a mania by zacala neskor
ty ako 🙂 co ides vyskusat? podla mna uz ani nic neexistuje co ti nepreslo rukami :DDDD
drzim moc moc palce a pls Janke ani muk :( prosiiim

avatar
ceklis
20. máj 2019

@kakatulik imunologia nie je ok :( teda cytokiny su zevraj ok, ale nejako sa mi to neda porovnat s výsledkami z Bratislavy, tak neviem ci su ok. doktorka povedala ze su ok, len nk bunky mam zvysene, tak mam teraz imunoglobuliny pred tym KETom. Nechapem inak tie dva obrovske foliky :( tolko som nemala ani s gonalom... tak som si povedala, ze toto je posledna sanca a balim to. Na vystelku som mala len alchemilku, nic insie vlastne tento cyklus okrem femibionu a fraxiparinu neuzivam.

avatar
kakatulik
20. máj 2019

@ceklis femibionu zvknu pripisovat peknu vystelku....V akej forme uzvas tie imunoglobuliny?

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@ceklis ja už mám vybraté, už len podľa pohlavia

avatar
kakatulik
20. máj 2019

@martinade no a este chlacek a dievcatko😇

avatar
martinade
20. máj 2019

@kakatulik to by bolo najidealnejsie 😍😊

avatar
taily30
20. máj 2019

@martinade parada mati, supeeer. velmi sa tesim. som zvedava na dalsi krok
@zuzik5891 joj zuzka, tak teraz uz nech sa drobcek riadne zavrta... vela stastia

avatar
ceklis
20. máj 2019

@zabka1987 ktory?

avatar
veja28
20. máj 2019

baby ale ja tak rozmyslam neda mi to akosi kedze som dnes len 8dpo to by eventualne na sone este nemal dr. nic vydiet a nie to uz 2 bublinky volake podla merania teploty ovu bola len min. nedelu... mam paniku aj s 2jiciek 😂 ale aj ze by to mohlo byt nieco ine :/ plus ani testy nie su take silne aby to bolo viac..stale nad tym premyslam aj ked mi neostava nic len cakat... dufam ze bude vsetko ok

avatar
alison11
20. máj 2019

@dominika_sk No ak máš možnosť tak ho kúp a podvozok ak je hliníkový či železný dá sa natrieť farbou na čierne alebo strieborné a bude unisex 🙂

avatar
alison11
20. máj 2019

@veja28 No ja Ti neviem ale vidieť tak akoby dve čierne bublinky kde sa budú vyvíjať embrijká moc držím palce aby rástli 🙂 A okolo nich je jeden vak 🙂

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@martinade ja som nebrala lebo ET mi zrušili kôli vysokej sliznici...ale 5 dní pred vkladom som si už pichala progesterón a 4 dni pred KET aj fraxiparin...dnes mi k tomu ešte pridal estrimax

avatar
zuzik5891
20. máj 2019

@kakatulik
@evi38
@taily30 ďakujem baby za podporu 😘😘😘😘😘😘👶🙏🍀❤️

avatar
ikonica
20. máj 2019

@alison11 mne to skor pride ako dve samostatne dutinky... Jednovajecne/'jednovackove' by vyzerali inaksie a podla mna by sa dali identifikovat az neskor... Som zvedava co z toho vypali 🙂
@veja28

avatar
kakatulik
20. máj 2019

@ikonica tiez si myslim,ze 8dpo nie je mozne vidiet jednovajecne dvojcata.....aj tie dutinky sa mi zdaju velmi skoro,ale ktovie....

avatar
veja28
20. máj 2019

@ikonica aj doky povedal ze mozno dvojvajecne.. ale zatial to nazval len utvar

avatar
ikonica
20. máj 2019

@kakatulik
@veja28 ked pozeram na graf... Nemohla byt ovula skor ako ju vyznacilo? Bola si chora? Ono tie grafy nemusia byt 100%

avatar
veja28
20. máj 2019

@ikonica ale tutu mutu sme mali len ten vikend ked som bola chora a ten minuly... testy by som mala uz silnejsie si myslim ak by to bolo skorej no su taketo dnesny spodny

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@ikonica veru! Môj teraz keď som otehotnela 😂

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@ikonica 17dc som otehotnela

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@veja28 keď skoro ukáže test vraj to môže znamenať dvojičky

avatar
ikonica
20. máj 2019

@zabka1987 tak tu mi to aj celkom sedi ale u
@veja28 neviem ci nebola skor

avatar
zabka1987
20. máj 2019

@ikonica u mňa? Otehotnela som po 4dnoch klesania práveže, 17dc lebo 11dpo už krásna čiarka

avatar
ikonica
20. máj 2019

@zabka1987 tiez som mala take grafy ze pokles vystup a potom dalsi pokles po par dnoch a ovula bola az v tom druhom poklese...

avatar
veja28
20. máj 2019

@zabka1987 ano to som citala aj ja
@ikonica zrejme neostava nic ine len pockat co s toho bude

avatar
ceklis
20. máj 2019

@kakatulik to vážne? To som ešte nepočula, ja som si stále myslela že z alchemilky mám takú peknú výstelku 😂 teda ono je to asi priemer ale ja ju beriem ako výnimočnú 🤪🙈
Sibnuta som a blbosti ti pisem :( nie imunoglobuliny, veď tie sú brutal drahé, ale intralipidy beriem, formou infuzky 🙈

avatar
kakatulik
20. máj 2019

@ceklis asi to bude aj tou alchemilkou...kombinacia.