Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@dominika_sk nie čo si, ja som mala 2 tehu grcacie, 2tehu absolútne nič a jedno dopadlo zle. To nie je rým neboj
@dominika_sk uz sa tolko nesleduj a neanalizuj....musis mysliet pozitivne. Nejaky progesteron by si si mohla nasadit.
@zabka1987 no uprimne mna chyta a 2jiciek panika 😂😂😂 jasne ze by som ich prijala ak budu aj lubila najviac na svete ale ta predstava 3 deti a ja kvazi sama 😂😂😂 kocik nezmwstim do vytahu... skolke trieda na najvysom poschodi a len schody no kusok des predstava aj ked by to bolo o systeme vsetko a vsetko sa da ked sa chce.. no ak osud nadelil 2jicky tak budis 😂😊 aj ked ani ja ani manzel vobec vooobec nemame v rodine
@dominika_sk to si nemôžeš rak brat vážne, ja som mala sekciu v 22tt a malý je v nebi. Nemôžem pozerať dozadu, musíme ísť dopredu fakt. Sú to ťažké veci, najhoršie v živote no musíme byť silné a teraz hlavne kľudne 🙏 myslí na toto.
@veja28 velmi sa mi paci ta ciarka supeeer len tak dalej 🙂 nech dobre snie 🙂
@veja28 dakujem no ja uz citim cele podbrusko uz mam len 4dni :D cize uz ju pomalicky cakam 😥
@kika123kika noo to citim aj ja 😂😂 ako by ms mala kazdu chvilu prist.. len k tomu kazdym dnom mi je rano horsie a horsie o par dni budem asi najpepsia kamoska s wc misou 😂😂😂








@kakatulik ja sa bojim že toto tehotenstvo nedopadne dobre, oba razy som mala chuť na kysle a grcala som hadam hneď ako som v deň ms zistila že som tehotna, teraz absolutne nič. Jedine čo je divne že ma bolia prsia aj to sa mi dnes zda že menej😔