icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
kika123kika
23. máj 2019

@zabka1987 okej teda dakujem 🙂

avatar
kika123kika
23. máj 2019

@zabka1987 niekto pisal ze maju malo farbiva tieto modre. Tak neviem co je na tom pravdy digi clear blue nemas??

avatar
zabka1987
23. máj 2019

@kika123kika nie už ani nekúpim, už som minula majland za testy 😂

avatar
martinade
23. máj 2019

@ceklis dakujem... zajtra idem na transfer, ale su to iba 4 dni... uz si piseme s koorinatorkou, ktora nam zabezpecila pohovor a embriologom lebo sa nam moc nepaci ze transfer je robeny na 4 den a nie na 5. Ale vravela, ze maju lepsie vysledky s transferom na 4 den do domaceho prostredia.(asi osobne potrebujem studies, grafy aby som tomu uverila)... vcera som citala 1 studiu o transfere v 4 den... moc studies nie su na ten 4dt.
No nic, hlava plan otazok aby sme vydali maximum pre uspesny transfer . Este stale bojujem a bolestami po OPU, tak zajtra spravia ultrazvuk ci je vsetko ok...

avatar
alison11
23. máj 2019

@pasikavamacka Jej no vyzerá to že ďalší mesiac asi nebudeš potrebovať brať okrem kyseliny listovej nič 🙂 Držím palce aby bt pekne bola hore hoc ešte môže prísť ip zajtra alebo pozdejšie do 9dpo 🙂
@zabka1987 Dobre to vyzerá je tam + 🙂 Tak si vydýchni a odychuj už len vitamíniky apo meškaní zájdi na sono ku gyn. asi tak v 6tt by malo byť zretelne vidieť fazuľku 🙂

avatar
zabka1987
23. máj 2019

@alison11 ďakujem áno tak plánujem medzi 6-7tt. Zatiaľ beriem len tu kyselinu listovú a vitex do beriem, iné nič nemám ale niečo kúpim

avatar
martinade
23. máj 2019

@zabka1987 mne sa nezda zeby sa mohol brat vitex pocas tehu... skus si radsej precitat info....

avatar
alison11
23. máj 2019

@martinade Držím moc palce a odychuj ak máš calcium daj si je protizápalový vitamín prípadne magnézko na bolesť a malo by to byť ok vitaminmi nič nepokazíš 🙂
@zabka1987 Držím moc palce a už Ti ms mešká? Či ešte si pred dátumom mrchy? Tak prajem Ti aby tie týždne rýchlo uleteli a bolo všetko ok 🙂 a rok 1987 je rok narodenia? Ja len že je to aj môj rok narodenia :D

avatar
martinade
23. máj 2019

@alison11 dakujem... tak cez prestavku si kupim aj calcium aj magnezko. Dakujem za radu

avatar
kika123kika
23. máj 2019

@zabka1987 ja mam jeden digi ale ten si necham ak vsetko dobre dopadne 🙂 pokial som mala pred 2mesiacmi biochem. A predpisala mi duphaston tak kedh mam volat dr? Asi mam pockat na sobotu a ak nedorazi ms tak v pondelok vsak??

avatar
martinade
23. máj 2019

Baby 😍 dobra správa, 3 mušketieri, moji statoční bojovníci bojujú stale spoločne naďalej

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@martinade úžasná správa...dnes bol kritický tretí deň... už bude len dobre 🙏🍀

avatar
martinade
23. máj 2019

@zuzik5891 ach zuzi... dufam..
Inak zelam skore uzdravenie. Moja sesterka na zaciatku tehu tiez ochorela, dufam ze je to tvoj pripad

avatar
zabka1987
23. máj 2019

@martinade no máš pravdu, už som mala posledné ks ale už teda neberiem. Ďakujem
@alison11 mešká od soboty 😊 áno teraz som mala pár dní dozadu 32 😍
@kika123kika ja by som teraz zavolala kľudbe a duphaston keď máš doma kľudne ho ber, aj ja beriem
@zuzik5891 aj ja mam nádchu ale nič iné

avatar
ceklis
23. máj 2019

@martinade och to vazne? na 4den som tiez velmi ani nepocula ze sa robia transfery. preco to nechcu spravit na piaty, teda v sobotu? :(
mne co embryologicka povedala, ze stvrty je velmi kriticky (to bolo v BA) a zase v Brne mi jedno embryjko prezilo stvrty a na piaty sa prestalo vyvijat :( tak ja ozaj neviem
zase je pravda, ze to embryjko docestuje do maternice najskôr na ten piaty den, tak preco robia vklady skor? ja som ten jeden prvy mala na 3ti den a to bola podla mna uplna sprostost. Ved ale lepsie spravit vklad ako potom nerobit ziaden kvôli tomu ze nebude co vkladat aby nemuseli vracat naspat peniazky
ja ozaj neviem
drzim moc moc palce nech to da tvojmu rozumu zmysel
Ja mam zajtra ket a poviem ti, ze mam tiez stres z toho ze je zase o den neskoro :( tak z toho som uplne nestastna a mam pocit ze doktorka ma ani nepocuvala ked som jej vysvetlovala ze to nebude 5dni po ovu, ale 6dni :( co uz... ja to uz beriem asi s rezervou cele.

avatar
evi38
23. máj 2019

@martinade úžasná správa, super 🙂

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@martinade
@zabka1987 no baby bodaj by to bol príznak tehu...a možno sa moje telo bude zapodievať mojou nádchou a nechá embryjku priestor na poriadne uhniezdenie 🙏🍀👶❤️

avatar
martinade
23. máj 2019

@ceklis ty mas zajtra KET? Silno, silno drzim palce. Kedy mas? Ja transfer o 10:00.
Ak ta to upokojí, vcera som čítala, ze transfer sa robi v 5-6 den. Drzim prsteky... inak info ohladom 4dna... ked si porovnam vysledky... tak 4 den celkom víťazí... ono moc studii nie je o 4 dni.
http://www.alliedacademies.org/articles/day-4-e...

avatar
evi38
23. máj 2019

@ceklis držím silno palce 🙂
@zuzik5891 často babulky práve na začiatku tehu ochorejú z dôvodu zníženej imunity 🙂

avatar
ceklis
23. máj 2019

@evi38 dakujem evi velmi pekne, sama som zvedava ako to cele prebehne

@martinade dakujem moc moc 🙂 budem na teba mysliet, ja mam 10:30 ale asi az o 11:00 lebo predtým som si dala ze akupunkturu nieco na podpoerenie zevraj prekrvenia vystelky
som zvedava
hlavne nech sa rozmrazi bublinka mala :( toho sa najviac bojim

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@evi38 včera som si striekla do hrdla aloe sos sprej...a jasné že večer som si prečítala že aloe sa nesmie 😲🤦...to moje zdesenie si vieš predstaviť...tak už Max 2x do dňa si dávam Septilen a večer Paralen... verím že som nič nepokazila

avatar
martinade
23. máj 2019

@ceklis isto sa rozmrazi ten maly drobček 🙂
Ja na akupunkturu chcem ist v pondelok, alebo v utorok ak bude mat cas..

avatar
dominika_sk
23. máj 2019

@zuzik5891 ja som mala strašnu nadchu v čase keď som zistila že som tehotna, normalne som večer pri zaspavani nemohla dychať, aj hrdlo ma bolelo.

avatar
bona69
23. máj 2019

@zuzik5891 skús propolisovu tinktúru,mňa na začiatku tehu tiež bolelo hrdlo a super zabralo,

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@dominika_sk aj si niečo brala?

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@bona69 propolis asi ani doma nemám...no dúfam že dnes je to už max.a už sa to bude zlepšovať

avatar
zabka1987
23. máj 2019

@dominika_sk tak mi odľahlo, ja už som sa zľakla že prečo keď doteraz ani neviem už kedy som bola chorá

avatar
dominika_sk
23. máj 2019

@zuzik5891 nie, vobec. ja som antifarmakologicky typ 😀 takych 7 rokov som nedala do ust žiadnu tabletku okrem možno 5 aulinov za cely ten čas keď mi trhali osmičky zuby a ešte magnosolv semtam dam, inak nič. ani len sirup od kašla.

avatar
ikonica
23. máj 2019

@zuzik5891 ja myslim, ze ani s tym aloe si nic neporiesila zle... Ono by sa nemalo uzivat vnutorne, pit ale ten sprej by nemal uskodit... Ved kolko ho takto prijmes... Ja som bola tiez nachcipana na zaciatku tehu, resp este pred zistenim a dali mi v lekarni septilen a sterimar morsku vodu do nosa...

avatar
taily30
23. máj 2019

@martinade vitex sa moze brat do 12tt, nedoporucuje sa s nim skoncovat zo dna na den. Ja som ho brala sice nie do 12tt, lebo som mala progesteron a nemaju sa spolu brat, ale par tyzdnov som to spolu brala, lebo postupne som vysadzala. @zabka1987