Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@kika123kika Ďakujem Verím tomu.
@pimar Veru a sú tu žienky ktoré to mali ešte ťažšie než ja ja sa považujem ešte za tú šťastnú že mám dve deti už veľké a dá sa povedať zdravé,i keď máme ťažkosti z komunikáciou,ale Verím že časom to dáme.
@zabka1987 Vlani z hystológie zistili že sa placenta nevivíjala vieš, vyšetrenia robia až po 3ťom potrate dovtedy lekári neriešia.A tak vravel môj terajší gyn. lebot en čo mi pomohol mať synov umrel v októbri ☹ prestupovala som na začiatku tehotenstva vlani aby som nevidela svojho naj gyn. umierať mal rakovinu pľúc roky dlhé ☹. Povedal mi vlani terajší že sa to nemusí opakovať pri ďalšom tehu ale garancia nie je. Duphason som brala pri oboch synoch vlani mi predpísať nemohol,lebo predošlý gyn. ma odhlásil až od 1.5. som úradne patrila k terajšiemu a to som bola tehotná od konca februára a v marci som prestúpila žiaľ nemala som Duphaston hoc jedno mi aj počas brania odišlo pri tom strese ☹.Ale teraz od januára mi meškáva tak mám doma Duhaston momentálne tak ak budú Bt hore pred dátumom ms si ich nasadím ako predošlý mesiac podľa sliznice si gyn. myslel že som tehotná ale nebolo nič vidieť tak mi napísal Duphaston.A tebe prajem aby si čím skôr otehotnela a dotiahla to do úspešného konca 🙂.
@evi38 @alison11 @taily30 @dolynkag @zuzik5891 @ceklis @kakatulik @ereska @ikonica dakujem baby za vcerajsie povzbudenie. Inak uz som po transfere, transferovali sme 2, 2 prežili dnesok. Rozpravali sme sa s embriologom a rano o 7:30 sme mali 1 morulku a jedno 16 bukove embryko. Pri transfere morulka sa zacala transferovat na blastocystu a 18 bunkove na morulku. Doporucovali transfer uz piatok, lebo laboratorne podmienky nie su tie iste ako v maternici. Ze maju skusenosti, ze aj z menej kvalitneho embyjka sa vyvynulo normalne tehotensvo a v labaku 5 den nemusi prežit... Urcite mi nepodprucovali ležat... ale znizit aktivitu o 80÷ taky spa režim. Ze maju skusenosti ze zeny co poctivo ležali tak to skor bolo negativne... tak si ideme spa režimom pozrieť Prahu 😊
@ceklis ako prebehol transfer? Vsetko ok?
Ahojte, mám na vás otázku ... robila som si testy a prvé mi vyšli relatívne pozitívne samozrejme druhá čiarka na prvých dvoch testoch nebola hneď až taká silná a následne som si robila iné a tie mi nevyšli vôbec pozitívne... mám 4 dni pred začiatkom menštruácie mohla som počkať ale nedalo mi to... prosím čo si o tom myslíte ? Je možné že by mi prvé dva testy ukázali zlý výsledok ? Ďakujem 🙂
@martinade silno držím palce, aby tak ako sú 2 emrya dnes, boli onedlho aj čiarky na teste dve a o 9 mesiacov opäť krásne 2 voňavé uzlíčky 🙏❤👶
@spetka358 moze to sposobovat aj ina znacka testu :/ skus ten isty eoman secret drzim palce 🙂
@pimar my sme začali v januári, 5-ty cyklus je možno úspešný...nečakala som,že to bude takto skoro - mám 37 rokov, muž 44...prvé dieťa nám trvalo vyše roka.
Tak dnesna poradna za nami... Babo teraz zodpoveda tyzdnu (minule bolo o tyzden vacsie a este skor o tyzden mensie oproti ms).. Podla ms 15+4, podla sona 15+5... Podla lekara vsetko ok, obrazok nemam... Vysledky tripple ma nepotesili, no ani neprekvapili vzhladom na vyssi vek... Vyslo mi riziko Downa 1:80... Brali mi opakovany odber, vysledky v utorok... A mam sa s tym objednat na 3d sono... A predbezne mi nevychadza moj tip na pohlavie... Tipovala som chlapca, vyzera to na dievcatko zatial 🙂
@0507 neviem a neriesim... Moj doktor ma svoje postupy... Nechcem sa zbytocne rozrusovat, rozculovat... Pojdem na to speci sono a uvidime... Vies prvy odber mal byt skor... Len sa to kvoli prepoctom nestihlo... A tiez som prekvapena, ze dal za tak kratky cas opakovany ale... On vie... Nie som lekar...


@olivia_0309 ten tvoj od kiwu wuki😁