Grafy bazálnej teploty
Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.
Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net
Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/
Tak vitajte 🙂
@0507 ako poviem to tak, ze som cakala zle cisla... A viem, ze tieto testy byvaju dost nepresne... Je to len nejaka statistika... Preto.. Nemozem povedat, ze to so mnou nic neurobilo, ale ako pises... Nepripustam si negativitu k sebe... Celkovo toto stvrte tehu som zatial nejako najviac v pohode... Mozno vdaka tomu, ze som na pn... A nebudem robit paniku dopredu... Boli tu aj horsie vysledky aj u mladsich bab a vsetko dobre dopadlo...
@ikonica mne ked vysledky prisli, ani mi nepovedali ten pomer, len mi volali, ze je vsetko ok a bude to dievcatko. len pred odberom mi lekar hovoril nejake statistiky, asi aby ma pripravil na zle alebo horsie cislo, ale ze podla toho speci sona to vyzera velmi dobre.
uvidis, ako bude speci sono, len aby bola aj speci ta co to bude robit a citat. silno drzim palce.
a preco myslis, ze to bude dievcatko? 🙂
@ikonica pocity od začiatku celkovo, tehotná som chcela byť lebo snažili sme sa no ja som najprv neverila že som, mala som z toho zlý pocit veľmi a vždy sa mi snívali zle veci a to všetko co som videla v snoch sa do bodky vyplnilo 😪 nechápala som tomu, potom už po amnio som bola optimistickejsia no aj tak to vyšlo už zle a od začiatku som mala zle tie výsledky, najprv 1:60, potom 1:16, amnio vyšla skutočne veľmi zle, až 5chromizomov, bolo to strašne obdobie, no som v pohode skutočne som úplne ôk, aj sa čudujem ze som to tak dala lebo pocity vtedy boli naozaj všelijaké
@zabka1987 ja mam prave teraz najlepsi pocit spomedzi vsetkych tehu... Jasne ze sa bojim po vsetkych tych skusenostiach ale nejak si nepripustam, ze by to mohlo byt zas zle... Celkovo som sa ukludnila, vsetko nejako inac prijimam ako v predchadzajucich tehu... Nejak som viac nad vecou... Tak uvidime...
Baby, nechcem byť nejaky plačko, ale dva dni ma pobolievali križe aj podbruško a dnes sa stratil moj jediny priznak tehotenstva-citlive bradavky. Do včera som musela spať v podprsenke lebo mi vadilo aj tričko a dnes necitim absolutne nič. Prešlo to zo dňa na deň. Presne v takomto tyždni minuly rok sa plod prestal vyvijať. Mam zly pocit😔
@dominika_sk neskocis na pohotovost pre pokoj duse? Alebo sa opytaj tej novej dr, ci ti nespravi v pondelok to sono za priamu uhradu... Alebo iny lekar... Inac prsiami sa neriad, ja to mam tiez raz tak raz tak...
@ikonica dnes som podla poslednej ms 5+4, ale ovu bola neskor takže podla mňa tak 5+0, myslim že je zbytočne vobec niekam isť,(rozmyšlala som o pohotovosti) aj tak nebude nič podstatne vidno. Takže aj k doktorke je asi skoro isť...uvidim čo tie prsia zajtra keď hovoriš že to može byť raz tak raz tak. Minimalne do pondelka vydržim a potom teda uvidim. Pripadne od 1.6.som už jej pacientka. Diky
ahojte dnes sono u Dankovcika vsetko ok maly bol otoceny chrbatikom tak sa mu zle pozeralo srdiecko ale tvaricku nam ukazal😊Zaver oblickove panvicky malicko zvecsene nad normu to vraj maju takmer vsetky deticky malo by sa to do konca tehu zlepsit.Morfologia plodu v norme,rast primerany a proporcny,normalna anatomia srdca,nosova kosticka v norme aj nozicky a rucicky aj nam zakyval 😀Kvoli tym oblickam by este odporucil pre istotu krvne geneticke testy ale kedze som ich uz mala tak ich chcu este vidiet lebo som mala len spravu z genetiky kde bolo napisane len ze su negativne.


@zabka1987 tak tak