Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

afra
3. jún 2014

@rybkaa tak to by malo byt v navode, ci? 😀 A velkymi pismenami hned na obale testu :D "Nevyhadzuj ma hned, pockaj! duchovia sa ukazujú neskôr"

paskolinka
3. jún 2014

@afra to mne duchovia az tak po hodke vyskakuju. ja vlastne v limite na test ani nekukam, odlozim a tak za hodinku zacnem pri spravnom svetle otacat 😀

janderka
3. jún 2014

@paskolinka len na niektorych testoch je napisane ze po 10 min je vysledok "invalid"

sofi88
3. jún 2014

ahojte zenicky, tak sa kvam pripajam do novo starej temy 🙂 zajtra rano opät testnem, lebo mi to neda pokoj... stale citim tu mrchu v kostiach...

paskolinka
3. jún 2014

@janderka ja viem ale lovcom duchov je aj invalid dobrý 😉

adamnela
3. jún 2014

@sofi88 no som na Teba zajtra rano zvedava, drzim moc moc palce...
@afra no tak zajtra rano skus a pockaj chvilu, nehadz do kosa kym je test este mokry 😉

afra
3. jún 2014

@adamnela nie nie, uz pockam na MS..ak pride, usetrim test a ak nie, testnem ;)

adamnela
3. jún 2014

@afra ok, super 🙂

senta_sofia
3. jún 2014

clovek pol dna luska hrach a hned prevrat, ale sak radio som mala zapate a hovorili len o nejakych protestoch v Cine... ale no fajn, ked sa im to oplatilo na ten mesiac delit, kedze od buduceho sme vsetky v teme Februarovky a Marcovky 2015...
@vejula tvari sa, ze bola http://www.fertilityfriend.com/home/4e3e6a
@rybkaa takze niekto ide do Piestan? zeby sme si dali rande pri barlolamacovi?😀

rybkaa
autor
3. jún 2014

@janderka akurat ze ten invalid sa moze lahko zmenit na 9 mesacny invalidny dochodok s bruchom ako kotol 😀

rybkaa
autor
3. jún 2014

@senta_sofia ideme do Vrboveho, takze kusok za Piestany k svokrinej sestre polozit plavajucu podlahu, tak uz to vidim, ako stravim vikend na kolenach a budem pocuvat len podaj mi kladivo, kde mam samorezky a nalej mi pivo 😀 K lamacovi sa asi ani nedostaneme, no ak by ano, hned pisem volam faxujem 🙂

senta_sofia
3. jún 2014

@rybkaa Vrbove miluje moj manzel, lebo to je stred sveta a vesmiru a maju tam sikmu vezu 😀 ale ked budes potrebovat vystriet chrbat, u nas mozes vyfasovat ryl alebo lopatu a rozhadzovat hlinu 🙂)) za odmenu bude radler s infolicom 😀

adamnela
3. jún 2014

@senta_sofia @rybkaa ja som sa narodila v Piestanoch kočeny 🙂

rybkaa
autor
3. jún 2014

@adamnela strasne maly je ten svet a Slovensko duplom 🙂

kubisova
4. jún 2014

Dobre ranko....tak ako sa dnes mavate...co teplotky alebo tie mrsule

ria88
4. jún 2014

Dobre ranko 🙂 U mna uz v nizinach. http://www.fertilityfriend.com/home/ria
Takto az do MS. Uz som si vcera oplakala vsetky tie doterajsie neuspechy, aj novy nesnazilkovsky stav, ale snad mi to pomoze vratit spat tu stratenu pohodu 🙂

makak21
4. jún 2014

Ahojky holky,můžu se přidat? Jsem teda z českého koně,ale ony stejně půjdou všichni sem 😀 měřím už přes rok a učím se o sobě a vás poctivě čtu a držím palce 🙂 a když se zadaří,tak jen dobře 🙂

zuzulienocka77
4. jún 2014

Ahojte, čo sa to tu porobilo, človek Vás hľadá od rána 😀 . Tak aj ja sa pridávam k novo-starej téme 😉 . Teraz je taká nuda http://www.fertilityfriend.com/home/4f3862, už chcem ovulku 🙂
A samozrejme verím, že budeme všetky v februárovky a marcovky 2015 ako píše @senta_sofia

makak21
4. jún 2014

A tu je můj graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/1bf320

Zítra pád a MS, ale jsem ráda, že už se poznám 😅

senta_sofia
4. jún 2014

@ivet1987 dnes je streda 🙂 cakas do "svatku"?🙂)

adamnela
4. jún 2014

Ahojte kočeny 🙂
Dnes u nas konecne vyslo slniecko a hned to vyzera, ze bude pekny den 🙂
U mna zatial takto, som strasne zvedava kedy bude tento cyklus moja ovula 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela
@makak21 ahoj a vitaj mezi nami 🙂 Ja si tiez myslim, ze nase cz baby pridu sem k nam, lebo im bude bez nas smutno 🙂 A inak konecne niekto kto ma nekonecne dlhe cykly ako ja... Uzivas nieco aj na upravu cyklu, ci tomu nechavas takyto priebeh? Ja som momentalne uz druhy mesiac na Fytosoji a dnes treti den uzivam Inofolic, tak som zvedava co to so mnou urobi. No a pijem alchemilku a rebricek tak na striedacku...
@zuzulienocka77 no Ty budes mat mozno aj cez vikend nie? Alebo v priebehu buduceho tyzdna a u mna to vychadza az okolo 20.6 😒 No bodaj by to bolo uz konecne aj skor..

adamnela
4. jún 2014

Kočky poslala ste mi niektora dnes srdiecko???? 🙂 🙂 🙂 🙂 Lebo neviem komu mam podakovat 🙂
A inak dnes mame s mm 9. vyrocie svadby 🙂 Boze ako to leti....

janderka
4. jún 2014

ahojte, tak sa k Vam pridavam aj ja ak mozem 🙂 BT som si zacala merat tento prvy cyklus. Zatial v tom mam mierny mis-mas, teplota jak na kolotoci... ale snazim sa tomu nejako porozumiet aj vdaka tym Vasim grafom, ktore tu davate. Akurat som 11DC tak som zvedava kedy dojde ovula...

@adamnela tiez uzivam Inofolic asi mesiac, aj duphaston na upravu cyklu ale po 1. mesiaci mam cyklus stale rovnaky 32 dni - nijako sa neskratil...

paskolinka
4. jún 2014

ahojte dievcata, ja zatial ziaden prevrat, teploty si tak veselo poskakuju, tak snad doskacu o 1-2 dni k ovu 🙂
@zuzulienocka77 ja ked vidim taky graf ako tvoj, tak len tak zavistlivo kukam, ako moze mat niekto ms 1 den 😕
@adamnela ja mam takeho tusaka, ze ti ten inofolic zaberie na ovu, zvedava som...

mawiya
4. jún 2014

@adamnela jeeeeeej 9 rokov, všetko naj. my budeme mať ešte len 3-tie. 🙂 a to už máme 13 ročného a 10 ročného syna. hhhhhhh. Každý vypúli oči, keď muž zahlási, že má 13 a 10 ročných synov. čo tam po tom, že nie biologických 🙂. Pekne si to užite, nejakú romantickú večeru nachystaj na piatok - párky, omeletu a tak 😀 😀 😀

mawiya
4. jún 2014

Baby moje, ja som dnes 3 DC a už chce ovuluvať 😀

jaja9891
4. jún 2014

Ahojte zenusky, co mate nove?
@ivet1987 ako to vyzera? vsetky sme zvedave 😉
@adamnela blahozelam k vyrociu 🙂
Zienky mam jednu otazocku,mozno trosku trafenu 😀 ale odkedy mam endoemtriozu,tak si svoje telo viac vsimam,no skratka ako ma vyzerat menstruacna krv?resp. vzdy som mala take male zrazeninky (predpokladam sliznicu) v krvi,ale vcera zo mna taky väcsi kus vypadol,az som sa zlakla...stalo sa to niektorej?
Inak graf nudny,kedze nemeriam,mam tam az 2 bodky 🙂 som 4 DC, inofolic uzivam,b-komplex a pupalku,tak uvidime kedy dojde ovu a este mi napada jedna otazka,ked doberiem antibiotika,tak o 4 dni,mozeme tento mesiac snazilkovat?
pekny slnecny dnik prajem 🙂

paskolinka
4. jún 2014

@adamnela 9 rokov?? ty si sa vydavala este na strednej? 😀 my mame este len dva roky, ale to sme sa predtym spolu "vlacili" snad 5 rokov 😉

janderka
4. jún 2014

@paskolinka pozeram, ze sme na tom uplne rovnako, ako keby som na svoj graf pozerala. Este aj rovnaky DC sme 😀

paskolinka
4. jún 2014

@janderka vsak daj graf, porovname 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre