Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

makak21
4. jún 2014

@adamnela Děkuji za přivítání 🙂
Jediné, co užívám pravidelně je kontryhel (alchemilka), protože bez ní nemívám vůbec ovu. 😝 hned za začátku mi dr. dal proveru od 18DC ale jelikož jsem jí začínala brát ještě před ovu, tak sice cyklus měl krásných 29 dní, ale jinak byl k prdu. Probrali jsme to s dr, prohlídli grafy a když takhle funguju, nechali jsme to tak 🙂 V dubnu jsem byla na hormonálním profilu a všechno v pořádku, takže si tak poklidně jedu dál 😀 Teď se mi to ustálilo na těch 50 dnech a jsem ráda, že vůbec fuguju 🙂

paskolinka
4. jún 2014

@janderka no mne to akosi nechce otvorit

ivet1987
4. jún 2014

Sakra oni nás rozdělí v tom nejdůležitějším!

Tak holky, nevydržela jsem... 12 dpo...
Ráno 37.1 ... už to bylo jasné... Ale já to vím už týden... 5 dpo a 6 dpo proběhlo hnízdění a kdo tvrdí, že to nejde poznat, tak to teda sakra jde, protože to bolelo jak sviňa

Udělala jsem test a čekala.... byla nervózní, že se nic nedělo... za minutu, za dvě... žádný duch, krásné růžové čárky. Nevěřila jsem a nevěřím. Brečela jsem a smála se, vyloženě řehtala se Není to pravda není. Prostě krásná růžová .

Povedlo se po návratu z Londýna, téměř na den přesně dva roky po svatbě. Na Valentýna budeme mít dáreček

Takže květen zachraňuji já 🙂

A za 8 dní mi končí VIP profil na fertility, právě včas 😀

janderka
4. jún 2014

@paskolinka a ako to sem davate?

rybkaa
autor
4. jún 2014

@ivet1987 preboha testni, mám tvoj graf na ploche a odpadávam 😀 to je tutovka 😀

ivet1987
4. jún 2014
rybkaa
autor
4. jún 2014

@ivet1987 no a už je to tu 😀 supeeeeeeeeeer, tíško blahoželám 🙂

paskolinka
4. jún 2014

@ivet1987 parada 😀 blahozelam, ten graf aj ta ciara... no je to tu 😀

rybkaa
autor
4. jún 2014

@adamnela blahoželám k výročníku 🙂
aj mne došlo srdco a neviem skade 😀
ja dnes ešte len ticho pred búrkou http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

paskolinka
4. jún 2014

@janderka ja robim len obrazky, ktore tu natiahnem. ale dievcata maju daky figel na to, ako sem hodit link na graf ( @rybkaa @adamnela ... prip. ine dievky poradite?)

rybkaa
autor
4. jún 2014

@janderka a @makak21 vítam vás tu baby 🙂

@ivet1987 no ako vravím, si živým dôkazom toho, že uhniezdenie je citeľné 🙂 Fakt som asi týždeň predtým čítala, že ho nie je možné cítiť, nájdem ten článok, že čo klamú ľudí, že to predsa citeľné je ! 😀 že som taká smelá a nie je to tajné - môžeš prezradiť kedy ste mali sex okolo ovu? bo ja už neviem, kedy to načasovať 😀

afra
4. jún 2014

@ivet1987 gratulujem 🙂 Krásny graf a aj kolajnicky 🙂

rybkaa
autor
4. jún 2014

@janderka klikni na Sharing --- Charting home page ---- setup --- a hneď z prvého riadka skopíruj link, ten sem hoď 🙂
alebo keď si na stránke FF, klikni na to veľké logo hore vľavo a okopíruj link z prehliadač, ktorý ti vtedy zobrazí a ten sem daj 🙂

ivet1987
4. jún 2014

@rybkaa sexovali jsme dva dny před ovu, v den ovu a den po ovu. Teď otázka co bylo rychlejší, chci holčičku 😀

adamnela
4. jún 2014

@paskolinka vydavala som sa ako 21 rocna a nie nebola som uz na strednej 😉 A predtym sme spolu chodili asi 3 roky 🙂 Boze uz celu vecnost sme spolu 🙂
@janderka@paskolinka klikni na Sharing-potom Setup a hore mas svoju a tam mas svoju web adresu, skopirujes a das sem...
@ivet1987 uprimne z celeho srdiecka Ti gratulujem...Z toho grafu to uz bolo pomaly jasne 😉 Ale my sa musime utesit krasnym tehu testikom 😉 Drzim palceky...
@makak21 ja tiez pijem alchemilku a striedam to s tym rebrickom obycajnym...
A dakujem kocky za blahozelania.... 😉

adamnela
4. jún 2014

@ivet1987 no uz sa len nechat prekvapit, ci to boli tie prve spermijky alebo az tie posledne 😉

paskolinka
4. jún 2014

@janderka tak tiez som to skusila ako dievcata pisu (sharing - setup), len treba potom este uplne dole kliknut na "create home page" alebo take cosi (ked uz som na to klikla, uz to tam nemam a ani si nepamatam riadne, co to bolo 😀)a az potom ti ukaze ten link uplne hore (Your Charting Home Page Web Address). skus 😉

janderka
4. jún 2014

@rybkaa
@adamnela dakujem baby, snad Vam to uz teraz otvori

paskolinka
4. jún 2014

@janderka no, u teba to vyzera na spadnutie. ake dlhe mavas cykly?

janderka
4. jún 2014

@paskolinka cyklus mavam 32 dni, ale ako pozeram na Vase grafy, ja sa pohybujem teda v riadnych nizinach 😀

paskolinka
4. jún 2014

@jaja9891 ja to tiez mavam - niekedy viac, niekedy menej, niekedy takmer vobec, dost som o tom citala a nemala by to byt az taka vynimocna vec... bud je to ta sliznica, alebo krvne zrazeniny (ak je krvacanie prilis silne, prip. vraj ak dlho sedis alebo lezis a ta krv nevyteka)...

zuzulienocka77
4. jún 2014

@adamnela blahoželám k výročiu, užite si a oslávte. Čo sa týka ovu, min.cyklus som mala až 20DC, tak možno až budúci víkend, uvidíme ako to vystrelí. Aj FF mi dal zelený štvorček na 20DC.
@paskolinka nemala som MS 1 deň, len som si to tam neznačila. A ukončenie som mala, tam kde je zaznačené špinenie. A vidím to aj podľa teplôt, lebo cez MS nemeriam 😉
@ivet1987 prekrásny ukážkový graf, taký som ešte nevidela. A tá čiaročka je ešte krajšia. Gratulujem z celého srdca a prajem krásnych 9 mesiacov tehuľkovania. A samozrejme babiznu 😉 A kľudne nám môžeš poslať tehu vírusíky 😀

paskolinka
4. jún 2014

@janderka aha, tak to ovu asi len tak skoro nebude, ked mas 32 dni, tak mozes ovu tak 18DC cakat? zaujimave ze uz mas ten plodny hlien teraz. a ano, teploty ma niekto vyssie, niekto nizsie. zavisi aj kde merias, v ustach byvaju nizsie...

jaja9891
4. jún 2014

@ivet1987 vaaau,blahozelam,krasa,zachranila si to 🙂 aj aj som mala taku peknu ciarku 😒 skoda,ze dosla ms,ale teraz aspon vidim,ako ma vyzerat suprovy graf 🙂 silnoooo drzim palce 🙂

jaja9891
4. jún 2014

@paskolinka no nieco na tom bude,lebo som lezala cely den s teplotami... 🙂 diky, upokojila si ma 🙂

jaja9891
4. jún 2014

Zienky ako vam FF prepocitava ovu?ja som mala prvy cyklus 16 DC, druhy cyklus 17 DC a dalsiu mi FF rata na 18 DC?preco mi to posuva?dufam,ze sa ozaj neposunie.... ja chcem skor,nech sa mi cyklus nepredlzuje 😠

paskolinka
4. jún 2014

@jaja9891 inak s tymi antibiotikami, podla mna kludne snazilkujte. vsak keby bol problem, tak sa to neuchyti...

joannah13
4. jún 2014

@ivet1987 jojojooo.. to bylo jasne prece. Takovy nadherny uplne ukazkovy graf. Moooc gratuluji a uzivej si ten pocit.. stoji to za to (az na ty nevolnosti) !!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre