Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

aga1997
19. máj 2023

Ahojte hlásim podivný pokles 7dpo 🙂ale nádeje si nejako robit nejdem lebo uz bolo tolko ukazkovych grafov a prd s toho celkovo mam tento cyklus dáke nizke poovulacne teploty oproti tomu ake mávam tak neviem co to zase uvidime o týžden 🙂

zuzanockamt
19. máj 2023

Dnes alebo zajtra už môžem očakávať MS, však? Aj keď LF zase krátka. Minulý mesiac len 10-dňová a cyklus 23-dňový 🤷
Tehotenstvo neriešim, meriam len kvôli tomu, či ešte prebieha ovulácia.

sajmonka_1216
19. máj 2023

@zuzanockamt podľa grafu prebieha by som povedala a áno, myslím, že môžeš už pomaly očakávať ms

clockwork
23. máj 2023

ahojte, toto je zatial moj graf tento mesiac. Vyzera to teda pvselijako, asi to bude tym ze som teplotu merala v extremnych casovych rozdieloch (najskor o 5 najneskor o 9hod 😀)… kazdopadne ovu test 12.DC pozitivny 100% a ovu prebehla, vcera 20.DC progesteron 42 (rozsah v lutealnej faze 13-46)

dena12345678910
24. máj 2023

Baby mozem mat bazalnu kazdy den taku isto 36.3??alebo nieco robim zle s meranim?..vzdy rano ked sa zobudim medzi 6-7 do ust pod jazyk.

saxano2222
24. máj 2023

@clockwork tak tie skoky mozu byt prave tymi roznymi casmi merania. ale si na 37.00 co je super, drzim palce 🙂

saxano2222
24. máj 2023

@dena12345678910 mas na meranie bazalny teplomer? lebo obycajny s 1desatinym miestom skresluje. Je rozdiel 36,31 a 36,39…. urcite by som skusila vymenit baterku/teplomer, potom budes vediet zas odsledovat 🙃

dena12345678910
24. máj 2023

@saxano2222 ano obycajny digitalny mam...asi kupim ten bazalny veru..

zuzanaa2010
26. máj 2023

@majulka098
@bejka90
Dievcata ako sa vam dari?dlho tu o vas nepocut 🙂

majulka098
26. máj 2023

@zuzanaa2010 ahoj, ja som sa tu sem tam dostala a odpovedala na nejaké otázky dievčat, ale o sebe som nepísala 🙂 som 12+2 a zatiaľ to vyzerá ok, v stredu som mala 1trimestrálny screening a čakám ešte, či sa mi dnes ozvú z labáku kvôli výsledkom krvi, ak nie, tak je to v poriadku 🙂 pohlavie nám ešte neupresnili, zatiaľ je kostička v "neutrálnej polohe" 🤣 možno o 2tt povie doktorka na poradni, či sa už to rozlúskne, či budeme mať čerta alebo anjela, ako povedal doktor na sone 🤣 a chlap má smolu, čo si upiekol, to bude mať 🤣 a je to spachtoš, doktor ho na sone musel zobudiť, aby sa hýbalo a potom sa skrývalo za rukou 😅 a termín podľa ms aj sona sa zhoduje na 6.12. 🙂 ako je to stále také všelijaké, nemôžem povedať, že si to užívam plnými dúškami, lebo ešte pretrváva to obdobie, kedy mi býva nepríjemne 😔 ako závidím ženám, ktoré nepociťujú žiadne tieto stavy, ale zase viem, že niektoré sú na tom ešte horšie, aj keď ja viem, že som celkom odolná, takže ktovie ako by to niektorá iná znášala 🙂 každá sme iná
Dievčatá, nech aj Vám sa zadarí a nech máme to svoje zlobidlo v náručí ☺️ držím prsty

zuzanaa2010
26. máj 2023

@majulka098 to je krasa..nech je vsetko tak ako ma byt❤️❤️my sme uz 29tt..leti to ako blazon..velmi drzim palce..mne bolo velmi zle do 18tt uz som nevidela svetlo na konci tunela🤣

majulka098
26. máj 2023

@zuzanaa2010 nestraš 😅 ... tak mne to pri tom, ako je človeku nijako, moc neuteká 😅 ... Ale hlavne aby bolo všetko v poriadku 🤞☺️ a čo čakáte už asi viete 🙂

bejka90
26. máj 2023

@zuzanaa2010 hmm tak ja sa nemam cim pochvalit:,( nase babatko bolo akosi stale 2 tyzdne pozadu :( takze ked ja som bola 8+2 podla utz 6+2 bol plodik so srdieckom. O 2 tyzdne na to uz srdiecko nebilo :,(( takze som sa tyzden poriadne vyplakala, v utorok som isla na kyret, v stredu som mala nenormalne bolesti, vcera aom sa sla ukazat ci su ok tie bolesti a samozrejme neboli, takze vcera mi robili dalsi kyret a docistovali co tam ostalo. Takze u nas tak no. Tak si mame dat pauzu 2-3 mesiace, ale.tak dufam ze v july budeme moct zacat pracovat ... ale uz sa nechystam merat ani nic, necham to na volny priebeh. A ak to vyjde, urcite sa vam tu pochvalim pozitivnym testom. Verim v to ze sa podari skor ako teraz to bolo. Tebe sa to uz riadne krati ;) drzim prsty nech to prebieha nadalej vsetko dobre ;) drzte sa vsetky baby. Stale inak sledujem co sa tu deje;)

zojeva
26. máj 2023

@majulka098 jeee ❤️ Tak ja som 10tt+4 termín mame na 21.12, veľký screening u Dr. Grochala mame o 2 týždne. Dúfame, ze všetko bude v poriadku. Držím palce všetkým nech si čoskoro nájdu 2 čiarky 💕
@bejka čakala som kedy sa ozves, že ako po čistení 🙁 takze museli na dva krát ? Oddychni si aj psychicky a potom skočte nato 💕

bejka90
26. máj 2023

@zojeva jej krasa tesim sa ze aj vam sa dari 🙂 ja sk msa zo skupiny hned odhlasila :( ale.bola som na vas baby zvedava tak aspon tu pridavajte dobre spravy ked budete mat opat nieco nove dom zvedava 🙂 no ano musela som na 2x akoze neverila som ze mne sa toto moze stat:( akzoe na porazku. A este som mala teraz na izbe babu ktora isla dobrovolne akoze ja som sa normakne rozplakala ked mi povedala ze ona ide dobrovolne na to:,( dnes ma zas zacalo boliet brucho a krize, asi som viac chodila mam pocit akoby aj teplota na mna sla ale zatial nemam tak velmi dufam ze bude vsetko dobre a nebudem sa tam musiet zas vracat lebo im uz krky vykrutim :,( dr vravel ze vcerajsok akzoe mam zapisat ako 1.den mrchy aj ked ledva spinim... a mame pockat 2-3 cykly tak hadam ked druhu mrchu dostanem koncom juna alebo do polky jula tak hadam uz maternica bude ok koncom jula ze budeme moct ist na to ;) ale to mi asi povie na kontrole ked pojdem o mesiac?

zuzanaa2010
26. máj 2023

@majulka098 ano vieme..booli sme na 4D ulttazvuku v brne aj tu mi to potvrdili ze to bude dievcatko 🙂 vysnivane vymodlene..hlavne nech je zdrave❤️🙏

zuzanaa2010
26. máj 2023

@bejka90 boze tak to ma neskutocne mrzii😭😔verim ze saa cim skor zotavis a vsetko bude pripravene na babatko..neprestavaj verim..my sme sa snazili viac ako 2 a pol roka..🙏

bejka90
26. máj 2023

@zuzanaa2010 verim ze sa podari ;) a dakujem

majulka098
26. máj 2023

@zojeva videla som v skupine nové správičky, tak som sa tešila, že niekoho poznám ☺️🤞 nech to ide tak ďalej

@zuzanaa2010 no aj som si myslela, že dievčatko, keď ťa tak dlho trápila, aj keď to nie je samozrejme pravidlo 😅☺️

@bejka90 čakala som, či sa ozveš teda ... A je mu to ľúto, že až toľko problémov nakoniec si musela riešiť a prežívať 😔 tak dúfam, že už to bude dobré a môžete sa do toho pustiť ☺️

zuzanockamt
3. jún 2023

Ahojte. Pri vyhodnocovaní ovulácie berie do úvahy aj tie teploty v krúžkoch?
Podľa príznakov - test a hlien určite ovulácia prebehla v čase, ako ju vyznačil graf. Len ak by som nepočítala s tými troma teplotami, tak mi ju neoznačí. Bola som vtedy chorá.

iamkate
7. jún 2023

@bejka90 velmi ma to mrzi 😔 prajem ti vela sil..drzala som ti palce....

A @marinecka95?? Ty sa ako mas?

marinecka95
7. jún 2023

@iamkate ahoj 🙂
Som po total neúspešnom vklade, v piatok idem na infúziu a kontrolu pred ďalším 🙏
Vklad utorok/streda, upresnia na kontrole v piatok. Teším sa 🫶❤️

iamkate
7. jún 2023

@marinecka95 tak som si aj pamatala ze ides najblizsie na vklad, mrzi ma ze to nevyslo :( budem drzat palce nech sa tento podari, 🙏😊

marinecka95
7. jún 2023

@iamkate ďakujem 🙂
Ty sa ako máš ?

iamkate
7. jún 2023

@marinecka95 dakujem dobre, ja uz finisujem ponaly, 36tt zacinam, strasne to ubehlo... Len teraz som fotila test do skupiny 🙈

bejka90
7. jún 2023

@iamkate fiiiha uz 36? Tak to hej no to si pamatam ked si pridavala foto testu 🙂 tak snad sa aj my pocas leta/jesene pridame... my este musime cakat so snazenim takze mam nekonecne cakanie pred sebou

marinecka95
7. jún 2023

@iamkate naozaj to ubehlo 🫶 teším sa, že je všetko v poriadku, už sa ti to kráti a čoskoro budeš mať voňavučké bábätko v náruči ❤️🥰

bejka90
8. jún 2023

@marinecka95 mrzi ma ze to nevysko ale hadma to uz konecne vyjde lebo to uz mna porazi aj za vas :,(

marinecka95
8. jún 2023

@bejka90 ja verím, že to vyjde 🫶❤️
Držím palce aj ja Vám do ďalšieho boja 🙏❤️

dena12345678910
8. jún 2023

Ahojte...Ja som to vzdala uz so svojou doktorkou...cakam na ms a na 1dc mam volat do Iscare do Martina na vysetrene a hormonalny profil a spermiogram budu robit....tak snaad tam.mi uz pomozu s tym mojim PCO..
Držim vaam vsetkym palce..snad sem pribudne zasa nejaky poziticny tehu test..uz sa dlho ziadny nepridal 🙂🙂🙂🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre