Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

kristinkaris
25. máj 2024

@katariiinkaa áno ďakujem 😍 a ty ako ?

katariiinkaa
25. máj 2024

@kristinkaris stále čakám 🤷‍♀️ mám posledné 3 či 4 ovu testy, potom to už nechám na náhodu a budem len merať bt. Aspoň taký je moj plán zatiaľ 😂 či vydržím nekúpiť ďalšie to sa uvidí no.

kristinkaris
25. máj 2024

@katariiinkaa :D :D to by som nedokázala lebo Bt vlastne ukáže až keď prebehne ovu :D

bambulka711
25. máj 2024

@kristinkaris tak zase, ak sa pár "snaží" každé 2-3 dni, tak je to len informatívne, že ovulácia prebehla a kedy testovať, či čakať MS 😊
@katariiinkaa

katariiinkaa
25. máj 2024

@bambulka711 presne tak 🙏 my zas mávame sex pravidelne každé 2-3 dni, výnimočne sa stane že je to inak. Takze toto bola skôr len taká poistka pre mna že som si vedela lepšie sledovať cyklus.

bambulka711
25. máj 2024

@katariiinkaa ja ti rozumiem. My zas musíme obmedziť ten nechránený, preto to riešime folikulometriou a gonasi, aby sme nedrazdili imunitu. Ale je pravda, že od kedy nemeriam, je to lepšie pre mňa. Nebudím sa v noci, nemám také nervy, neodpocitavam každý dpo. V poslednom čase musím kalendár sledovať 😂

andyka105
27. máj 2024

Ahojte baby, moj graf vyzera takto ak v stredu nedojde MS tak testnem

bambulka711
27. máj 2024

@andyka105 tak to vyzerá veľmi dobre ✊ mňa začalo dnes ako keby páliť podbruško, tak už sa pripravujem na MS 😥

andyka105
27. máj 2024

@bambulka711 no skusala som dneska rano test a uplne biely takze tento mesiac to zas nevyslo…. A pritom to vyzeralo naozaj dobre

bambulka711
27. máj 2024

@andyka105 veď ešte si len 12 dpo, to ešte test nemusí nič ukázať.

andyka105
27. máj 2024

@bambulka711 hej to je pravda ale pri tych teplotach som sa tak celkom tesila na to ze tam budu krasne dve ciarky 😂🤦‍♀️ nevadi ak v stredu nedojde MS tak testnem … to uz mi aj muz odobri… ten dnesny test bol tak na tajnasa 😂

bambulka711
27. máj 2024

@andyka105 ja som tiež vkladala nádej tento mesiac, lebo prvé snaženie, čo beriem medrol a aj zabral. Tak tiež taký smútok, že cítim kŕče a pálenie. Čo už, budúci mesiac sa ešte IUI nepodarí absolvovať, ale v júli už chceme ísť.

andyka105
27. máj 2024

@bambulka711 jasne a ty kedy ocakavas MS?

bambulka711
27. máj 2024

@andyka105 v piatok alebo sobotu.

katariiinkaa
27. máj 2024

@bambulka711 @andyka105 držím palce obom 🙏

kristinkaris
27. máj 2024

Baby tak u mňa sa ovu nekonala ale začalo normálne spinenie namiesto ms :/ nevadí tento cyklus už snáď bude ovu

katariiinkaa
27. máj 2024

@kristinkaris U mňa včera tiež začalo špinenie, tak čakám či z toho bude ms a ovulka nastane až potom alebo čo to zas bude.. Manžel mi dnes bol kúpiť gynex, akurát som si pozerala v appke že v cyklus čo nám to vyšlo som ho brala tiež prvýkrát, tak nasadím k inositolu ešte aj gynex a ostáva už iba čakať či sa cyklus dá dokopy. Nemám pre to čo viac urobiť.

bambulka711
27. máj 2024

@kristinkaris a nechceš sa ísť dať skontrolovať? Už máš ten cyklus dosť dlhý. Inak, myslíš, že neskorá ovulácia nemá vplyv aj na kvalitu vajíčka? Mi to behá hlavou, či to nemôže aj na to vplývať.
@katariiinkaa to je asi normálne, že telo sa ešte spamätáva po MA

katariiinkaa
27. máj 2024

@bambulka711 ano je, s tym som aj ratala že cyklus nemusí nabehnúť znovu hneď. Ale tak vieš že človek stále dúfa, že možno príde hneď pekne ovulka ako mnoho ženám 🙂 Ale už by určite prišla, takže len ďalej sledujem cyklus a čakám čo bude. V ďalšom "normálnom" cykle mi má gyn urobiť hormonálny profil, tak uvidíme.

katariiinkaa
27. máj 2024

@bambulka711 len mi neide do hlavy že gyn na kontrolnom sone po potrate povedala že vidí že vajíčko už rastie.. preto som bola taká že ovulka by tým pádom mohla pekne nastať a zatiaľ teda nič. Ale našla som aj ženy čo mali prvú ovulku aj 5-6 týždňov po potrate, tak možnosť že príde ešte asi stále je. Snáď sa hlavne cyklus dá čím skôr do poriadku, to je teraz priorita.

kristinkaris
27. máj 2024

@bambulka711 v piatok ideme do cár kde povedia výsledky z krvi a dohodnúť ďalší postup … ja mám pco takže tiež cykly sú preto také

katariiinkaa
27. máj 2024

@kristinkaris držím palce, daj potom vedieť ako ste dopadli 🙏

bambulka711
27. máj 2024

@katariiinkaa jasné, človek si robí nádej. Ono možno videla a potom sa zastavilo. Mne sa raz stalo, že držal vyše týždňa 15 mm a až potom sa rozbehlo znovu 🤷

bambulka711
27. máj 2024

@kristinkaris tak to je jasné. To vám v CAR určite pomôžu 😊

kristinkaris
27. máj 2024

@katariiinkaa
@bambulka711 jasne dám vedieť ☺️… dúfam že sa konečne niekam posunieme

andyka105
28. máj 2024

Ahojte baby, tak ja takto…. Skusala som ovu test lebo len ten mam doma a je negativny, ledva nejaka druha ciarka. A asi mi uz zacina aj jemne krvacanie takze tento mesiac to zas nevyslo 😢

katariiinkaa
28. máj 2024

@andyka105 to ma mrzí 😔 a taký krásny graf to bol.. Ale tak možno ešte nič nie je stratené, kým sa úplne nerozbehne ms. Uvidíš najbližšie dni ako sa to vyvinie. Ovu test zachytí síce tehotenstvo, ale mne vyšiel pozitívny až keď som mala na testoch naozaj pekné čiarky. Kedy máš termín ms?

andyka105
28. máj 2024

@katariiinkaa zajtra pozajtra by mala dojst. Uz nedufam ze sa tento cyklus stane zazrak 😞 ani test na 12dpo ani naznak ciarky takze je to uz podla mna beznadejne…. No co uz…. Len nech teda rychlo dojde a rychlo aj odide aby prisiel novy mesiac….. teraz uz asi prestanem po ovu merat…. Asi my to robi falosne nadeje 😏

zanzilady
28. máj 2024

Ahojte dievčatá, ako sa vám darí ? Ja tento cyklus neriešim, chceme ísť v júni na dovolenku na motorke takze to neohrotime 🙂 ešte odmeriam zajtra a odkladom teplomer, povedala som si že nejdem merať tak poctivo.

andyka105
28. máj 2024

@zanzilady akurat som na teba vcera myslela ci ti napisat alebo nie ze co nove. 😂 ja cakam MS zajtra dufam dojde. Ja som sa tiez rozhodla dalsi cyklus odlozit teplomer po ovu lebo toto mi nerobi dobre 😂🤦‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre