Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

zuzka0405
10. jan 2014

@rybkaa Ďakujem 🙂

rybkaa
10. jan 2014

@ivec16 ahoj,no vidis,nevyslo to,ale nevzdavame sa a v marci startujeme 🙂
Tak nic viac nepovedia? Som myslela,ze urcia,co sa asitak stalo,preco plodik odumrel a zacal sa deformovat vacok,aby sme vedeli,ci sa to moze v buducnosti opakovat alebo nie alebo neviem...povedia mi aspon pohlavie?

majkuska
11. jan 2014

Baby dnes som. 27 DC a ukrutne bolesti krizov.Pepino trlest duchuje viac ich ani kupovat nebudem.Aj ked dnes ukazal tmavsiu ciarku ako vcera ale po zaschnuti ju moc ani na foto nevidno. Som zvedava ci tie bilesti su pred mrchou ale ta tipujem by mala dorazit az tak za tri dni podla odsledovanej ovu

yvetta
11. jan 2014

ahoj holky, no ja som tu tiez na tom rovnako ako @rybkaa a po potrate tyzden pred Vianocami by sme chceli zacat po prvej MS tak dufam,ze tak koniec januara, februar aj ked stale cakam na MS po potrate...uviidime kedy dojde 🙂
@zipsy - bola MS po potrate bolestivejsia, alebo horsia? mne doktor vravel, ze to moze byt rozne... a aku mas pracu v pohode ci nic moc? ja som aj rada, ze nie som teraz tehotna, lebo v praci mame toho vela a strasne stresy tak to asi tak malo byt mozno by som to cez toto obdobie ani nedala s baby 😖

yvetta
11. jan 2014

@majkuska - ja ked som prvykrat otehotnela tak som ani netusila, ze som tehotna ....sefka v praci sa ma pytala ci nie som nahodou tehotna a ja som si potom doma uvedomila, ze mi to meska asi nieco na mne bolo vidiet 😀

zipsy
11. jan 2014

@yvetta ahoj, ms trosku silnejsia zo zaciatku...inak nic speci 🙂

majkuska
11. jan 2014

@yvetta ale ta boleli krize ci ako vlastne trosku viac to opis?

ivec16
11. jan 2014

@rybkaa nie nic viac ako, ze to bol plod nepovedia (niektore, zeny su tehotne, ale nie je tam plod, neviem ako sa to odborne potom vola)... ja som bola z toho sklamana, pretoze som ocakavala, ze sa dozviem viac... tak preto ti pisem, ze aby si od toho neocakavala, ze sa dozvies co sa stalo... nic nove sa asi nedozvies... a vysetrenia, preco sa sa to asi mohlo stat ti spravia iba ak by sa to zopakovala este aspon raz alebo dva krat... inak sa to nerobi... iba ak by si si to dala spravit nejake vysetrenia na vlastnu ziadost... no stava sa to velmi casto tak to beru tak, ze to je len nahoda... iba ak by sa opakovalo, tak spravia dalsie vysetrenia

adus26
11. jan 2014

@rybkaa aj ja som potratila už dva krat a ked som potratila druhy krat tak som zmenila doktorku a ta ma zacala posielat na visetrenia ale aj to mi povedala že nie stale sa da zisti presne ze preco je ten porat

rybkaa
11. jan 2014

@majkuska ja som tiez cakala MS,aj ma tak pobolievalo podbrusko a krize,chut na sladke som mala, proste ako ked ma prist normalne mrcha....a nakoniec som po jej vynechani nasla na teste ciarky,takze neboj,nic nie je stratene 🙂 inak dobre testy su mamatest alebo dr.max, stacia aj klasicke pruzky,nemusia byt tie plastove,to uz je len o pohodli,hoci ja som si na tych kazetovych skoro ocikala aj okienko 😀

rybkaa
11. jan 2014

@ivec16 hm,no uz tomu rozumiem,ok,tak nic neocakavam teda....hej,plod tam bude,kedze som mala srdiecko,dr.mi hned povadela,ze to nechame na dg. MA,uvidime co povie teraz na kontrole v stredu. No hadam sa to uz nezopakuje a vyšetrenia nebude treba 🙂 vdaka za vysvetlenie

rybkaa
11. jan 2014

@adus26 hadam sa to uz nestane a nebude potrebne chodit po vysetreniach, nech sa uz stalo cokolvek,tak to malo byt a zrejme to bolo spravne rozhodnutie matky prirody 🙂 Tiez som menila dr.,odisla som od svojho doktor,ktory na mne robil pokusy a mam novu doktorku,ktora je super a vyhovuje mi,velmi mi pomohla sa dat zdravotne dokopy,tak uz len vyckat a potom skusat 🙂

hruskador
11. jan 2014

Ahojte baby tak ak mozem aj ja sa pridavam do vasej skupiny... snazime sa od maja 2013 tak uvidime ako stastny dude tento rok... zatial ani naznak :(

majkuska
12. jan 2014

No tak ja som dnes 28 DC. Rano test negat, alebo resp. pepinovsky mini duch sa nerata. Teraz mi za
cinaju bolesti ako na mrchu, tak som strasne zvedava. Ak sa nespusti nadej zomiera posledna ak sa spusti je to ☹((((( Ale baby aj tak mam jednu otazku mozem dostat zapal prsnika ked uz dv a roky. nedojcim Mam bolestive prsia to by nebolo nic kedze pred mrchou ich mam stale ale vcera som zisila ze jeden ma boli viac tak som si ho stlacila a ide m z neho hnis - zlto zelena husta tekutina. Ked si stlacim druhy tak iba olejcek ten mi isiel stale. Alebo to moze byt tym ze som bola teraz chora nieco ako angina ale nebrala som antibiotika( lebo som nevedela ci sa zadarilo ci nie. Mohl mi to zliest dole?

andreapata
13. jan 2014

cim blizsie je termin dalsej MS, tym tazsie je nemysliet na tu obrovsku tuzbu po babatku. doteraz mi to celkom slo, mysliet na nieco ine,ale akosi dnes zlyhavam.

bar12
13. jan 2014

@andreapata neboj, je nas tu vela, co sme na tom rovnako :( a dni podla mna ubiehaju strasne pomaly vtedy :( treba sa venovat niecomu, co nam robi radost a travit minimum casu sam... Clovek na to vtedy tak nemysli 🙂

bar12
13. jan 2014

@majkuska myslim, ze to nemusi mat suvis, ale pokial ho mas vacsi, cervensi, bolestivejsi a si si ista, ze je to hnis, tak by si mala podla mna navstivit lekara..teplotu nemas?

yvetta
13. jan 2014

@majkuska - ja ti neporadim ja som do 45 DC vobec nevedela, ze som tehotna a som si ani test robit nechcela 😀, lebo som si vravela, ze ten cyklus sa to nemohlo podarit 😀
@rybkaa @adus26 - ja som tiez po potrate menila lekarku, lebo moja mi povedala, ze ked potratit tak mam potratit a vobec som ju nezaujimala 😖 a mala som aj krvacanie a ona na to kaslala 🙄
potom som zistila, ze mam nizky progesteron a tento novy doktor mi vravel, ze to na 90% bude v tom, lebo ak mam nizky progesteron, ze v tom 1 trimestri sa to musi podporit 🙂

rybkaa
14. jan 2014

@majkuska nemám s týmito testami Pepino skúsenosť, ale čo som čítala, baby ich dosť zavrhujú, že bludy ukazujú, skús test dr. max, tie pekne ukazujú 🙂 A tie bolesti môžu byť aj z uhniezdenia, tiež som pred // mala pocity ako pred MS a predsa nedošla 🙂 Čo sa toho prsníka týka, tak to neviem, ale možno by to mohlo súvisieť aj s angínou, ťažko povedať, ak to neprejde, cho´d k lekárovi, aby sa to nezhoršilo, prsia strašne boli pri zápale :-/
@andreapata a @bar12 tiež mám pocit, že dni sa neskutočne vlečú....ale snažím sa tým nezaoberať, čo má prísť, to príde 🙂
@yvetta ja som menila dr. pred potratom, ešte minulý rok....mala som cystu na vaječníku a môj starý dr. na mne robil pokusy, či ako to nazvať....liečil mi ju aniónovými vložkami, posunom MS a brala som HAK 4 balenia v kuse bez MS, baby, šak mne tak šibalo, že sa som mnou vtedajší priateľ rozchádzal, bo že nie som normálna....nepochopil, že to je z tých hormónov a nakoniec sme sa rozišli, čo bolo to najlepšie čo sa mi v živote stalo 😀 Teraz mám skvelého partnera, čoskoro manžela 🙂 No proste 5 rokov takto na moju cystu dr. kašlal, potom som sa naštvala a zmenila dr. (ale to bolo z iných dôvodov, zamlčal mi isté skutočnosti) a nová dr. keď to videla a počula, čo so mnou robil, skoro odpadla a rovno ma poslala na laparoskopiu...po histológii sa ukázalo, že to nebola obyčajná cysta, ale adenóm ovária, teda niečo ako nezhubný nádor ☹ Takže som mala šťastie, že mi to hneď vybrali, inak by sa to mohlo rýchlo zvrhnúť....a teraz keď som mala MA, dr. bola veľmi milá, hoci povedala, že je to lepšie, ak plod odišiel teraz ako neskôr alebo by bol poškodený, ale bolo jej to veľmi ľúto a utešovala ma, že to bude ok, že hlavné je, že môžem otehu bez problémov, venovala sa mi, aj po kyrete, ktorý mi ona sama aj robila sa zaujímala, ako sa mám, takže som vrcholne spokojná 🙂

adus26
14. jan 2014

@yvetta tak aj ja som mala ten isti problem lebo ja som doktorke chodila a nemala ziadny zaujem a ked som jej hovorila ze chodim na tri smeni ani papier mi nedala ze nemožem chodit na nočnu len to mi povedala ze nie každy zamesnavatel ma vihodi pre tehotne tak ted ked som potratila tak som povedala že zmenim doktorku a stuto som zatial spokona pomahami komu si chodila

yvetta
14. jan 2014

@rybkaa - no tak aspon ti ten doktor pomohol k lepsiemu priatelovi to je tiez pozitivne 😀 ja ani nemam casu mysliet na ten potrat lebo v praci mam toho stale viac a viac a este stale cakam na MS som asi 32 den od toho tak uvidime kedy pride 🙂
@adus26 - tak ja som zistila, ze je lepsi muz gynekolog ako zena 🙂 ja som mala stale gynekologov na striedacku zena,muz, zena a teraz mam zasa chlapa a musim povedat, ze chlapi su chlapi ....uz si 2krat rozmyslim ci pojdem k zenskej som chodila k 2 zenam a jedna ma skoro priviedla k neplodnosti a ta posledna kaslala na potrat... ☹ 😠

rybkaa
14. jan 2014

@yvetta to je asi individuálne, ja by som uz asi nesla ku chlapovi po zlej skusenosti s mojim dr., ten moj bol navyse aj starsi a je mi to take neprijemne nohy roztahovat pred chlapom, hoci lekárom 🙂 pri zene je to tiez neprijemne, ale aspon mi to je viac prirodzene. Ale chápem že tak zmýšľaš na zaklade skúsenosti.

ddanaa
15. jan 2014

presne ako pisete, ja som tiez zmenila dr, inak mne povedali, ze po MA mam urcite ked nechcem aby sa to zopakovalo cakat 2cykli tak fakt neviem co urobit ...po dalsie na otazku preco sa to stalo bola od dr odpoved: podla statistik 15-20% tehu konci takto

lenka07
15. jan 2014

Zdravim vás snažilky ja ešte stále čakám na vhodný čas kožná mi napísala ešte tri balenia herpesinu ☹ vraj aby som bola už ok len mne sa nechce stále brať tabletky a prešvihnem svoju šancu mať krásne babo niesom najmladšia a mám obavu že keď budem ďalej oddiaľovať nemusí sa to už podariť ☹ . Vo februari mam ešte usg prsnikov a rada by som začala pracovat s manželom na našom babetku 🙂 deti sa tešia na malého súrudenca 🙂 tak dúfam že sa to podarí a konečne budem šťastná ako nik iný stresy z potratov už nechcem zažiť a neprajem to nikomu . ☹

adus26
15. jan 2014

@yvetta ja som mala len ženu a momentalne ked som si zmeni tak tiež mam ženu ktoru mi odporučila tiež mala problemi nemohla otehotnie ona jej pomohla

lenka07
15. jan 2014

@ddanaa ja som tiež chodila aj k žene teraz mam chlapa je jemnejši ako bola lekarka tá bola krutá a doslova sadisticka po jej vyšetrení som stale mala bolesti ešte aj pri močení 😒 . Teraz keď absolvujem vyšetrenie pri ňom nemusím sa báť bolesti . Jeho prístup k ženám je príjemný ale aj tak mám takzvanú depku keď musím ta isť 🙂

yvetta
15. jan 2014

@ddanaa - tak ja urcite nebudem cakat tak dlho...ja som ani nebola na kyrete a mne povedal ze mam dodrzat 6 tyzdnov a potom mozem ist na to, ale ja som este ani MS nedostala som teraz 33 den od potratu a nic tak to som zvedava ci a kedy dostanem 😖

ddanaa
15. jan 2014

@yvetta tak ono je asi ine ked sa vycistis sama ako ked mas narkozu atd...ja sa asi bojim riskovat aj ked risk je zisk...

eri28
16. jan 2014

no polovica januara za nami a hlasim mrcha prisla ako hodinky, cize skusame po nej dalej teraz to nevyslo 😝

rea92
16. jan 2014

Tak dnes mi zacali plodne dni....ideme silno snazilkovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre