Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
rybkaa
23. jan 2014
@yvetta super,drzim prsty,nech sa to podari co najskor 🙂
strihalkaautor
23. jan 2014
drzte nam paluchy, zitra vysledky z krve🙂
petulla28
24. jan 2014
@strihalka ako dopadli?
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 a mas taky pocit, ze by to vyslo?🙂
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 vobec neviem a ty?
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 ja mam asi vsetky priznaky tehotenstva, aj take, ake este nevymysleli, ale mozno je to vsetko len v mojej hlave🙂, lebo je hrozne skoro na to:) takze si to nejako nepripustam, uvidime, ako dopadne test🙂
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 ake priznaky mas
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 brusko ma v jednom kuse pobolieva, kde tu ma pichne, az nadskocim...., prsia ma zacali boliet po bokoch na dotyk, zadychana som ako keby som bezala maraton, ked idem kludnou chodzou ( a to sportujem, tak som si to vsimla, ze akosi nevladzem a nasla som na nete, vraj to zvykne byt na zaciatku tehu vplyvom zmeny horm. hladiny), mam pupakovu tvar, oblieva ma obcasna horucava, mam viac bieleho hlienu, ako zvycajne a bolia ma krize, a dost, a to ma zvykne az tak testne pred menzesom ( vacsinou tak jeden den) , ale podla ovu mam mat M az o tyzden najskor.....takze ked to dostanem, tak sa nad tym vsetkym pekne zasmejem, ze ako som si to pekne vsugerovala🙂 🙂 prilis sa sledujem, ale akosi sa mi neda na to nemysliet🙂
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 mna tiez bolia prsia hlien mam tiez krize citim tiez ale to som mala aj minuly mesiac a mrcha prisla takze az tak tomu neprikladam
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 ono PMS priznaky su velmi podobne tym tehu, takze nam nic ine nezostava len cakat🙂 a verit🙂
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 hej hej asi tak ale mi to ba pms pride skoro
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 no ved aj mne🙂 vy sa uz dlho snazite?
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 nie len v decembri sme sa rozhodli ze by sme chceli babo takze mozem povedat ze januar a vy,
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 no ja sa snazim uz tri roky🙂 prehovorit frajera, nech na to skocime a az teraz sa nechal nahovorit, takze prvy mesiac🙂
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 takze sme na tom rovnako 🙂 drzim palce
petulla28
24. jan 2014
@lucinka3289 aj ja drzim palce, bud. stvrtok testujem, tak urcite dam info, ako dopadol🙂
lucinka3289
24. jan 2014
@petulla28 ok tesim sa
lenka07
24. jan 2014
@rybkaa ja som mala atkivny virus pri odbere na toxoplazmu tak preto beriem herpesin už tri mesiace a ešte mám dve balenia . Potom ma ešte čaká kontrolny odber a keď bude všetko ok hurááá do boja 😃 . 5.2. Idem na usg prsnikov a 5.3 mám ten odber na toxoplazmu a podrobne vyšetrenie krvy na hemetológii .
strihalkaautor
24. jan 2014
@petulla28 negativne ale testy jsou den co den silnejsi....akta-x ....o vikendu skocim jeste na pohotovost, ze neco se djee a ci mi to potvrdi
mily7
24. jan 2014
@petulla28 ahojte. babenky s tym dychom som na tom taktiez podobne, vonku je mi super ten cerstvy studeny vzduch uplna paradicka. od vcera vecera by som spala akoby ma posypali praskom na spanie, mam vytok tiez ale nahuckavam si, ze vytok som mavala aj predtym do menzesu normalne sa mi zda, spat chcem len tak kvoli pocasiu, zadychcana som bola lebo som tlacila kocik a vykecavala do telefonu no neviem. najhorsie je, to rozpravam za seba, ze by mi mali stopnut prisun penazi zabavit bankove karty nech nenakupujem tehu testy pred menstruaciou. o babetko sa snazime od januara, 2x uz bola menzes a teraz som sto zobrala do vlastnych ruk a kupila ovu testy. v sobotu to vyzeralo na ovu tak sme sa snazili v piatok a v nedelu, tak nam to vyslo. po par dnoch som mala stavy ze nizky tlak vlci hlad ale to asi len nahoda to vsetko ved sa stava. nechcem sa namotavat a byt sklamana ale robim to. kto si tym presiel a ma viac rozumu uz? dajte recept prosim ako dozit do menstruacie s pokojom v dusi.
petulla28
25. jan 2014
@strihalka pridaj nejaku foto testika🙂 som zvedava.....tak daj vediet, ako dopadnes na pohotovosti, ak pojdes....
petulla28
25. jan 2014
@mily7 Ahojky, tiez som unavenejsia, ale to zvyknem byt pred M. Je to sposobene zvysenym progesteronom v druhej faze cyklu. Takze to beriem s rezervou. Pises ze sa snazite od januara a uz bola M dva krat🙂. To si sa asi pomylila, vsak?🙂 Tiez som si robila ovu testy a aj meriam BT a to sa snazime len prvy mesiac, ale ja nemam uplne pravidelnu M, tak som to hned od zaciatku zobrala do vlastnych ruk. Nenecham predsa nic na nahodou 😛 😛😛.... Tak si mala ovu v podstate vtedy kedy aj ja...Teda o den skor. ja som mala v nedelu ( 19.1)....Inak vcera som zjedla veceru svetelnou rychlostou, ale to moze byt tiez PMS žravka🙂..... Co sa tyka receptu ako prezit do M, tak ten zial nemam, kedze som tiez v strasnom netrpezlivom ocakavani, ci pride, ci nie a urcite zdravy rozum nebude pritomny tesne pred menzesom🙂...Bude to asi cim dalej tym horsie🙂 🙂 🙂 Ale aj tak testik skusim na 11 DPO, hadam by mohol nejaky ten dusik ukazat, ak by to bolo tehu🙂.....Tym ta samozrejme nechcem navadzat, aby si tak ucinila aj ty.....Drzim palec nech vydrzis co najdlhsie byt trpzeliva🙂 a nech to vyjde🙂
mily7
25. jan 2014
@petulla28 Dakujem Peti za povzbudive slova. S tym 2x menzes a od januara sa snazime to mi az neskor doslo. Minuly rok koncom neviem ci v novembri alebo decembri som vysadila antikoncepciu, dosla normalna mestruacia o mesiac dalsia tak a vlastne az teraz som to zobrala do vlastnych ruk aspon zistit ovu. Mam 21 mesacneho chlapceka, po porode ziadna uprava menzesu u mna sa nekonala takze tiez bolesti velke a cyklus aky taky no stastie som mala ze teraz mi doslo tak za 25, 26 dni zirala som lebo nemavala som pravidelne cykly. Takze som ani necakala ze to bude pravidelne kedze bolesti zostali. Drzim prsty nech ti ta druha ciarka vyjde. Ja sa uz hadam polepsim a nekupim dalsi test. Je mi zle ale normalne nepamatam ci aj minule tyzden pred mi bolo takto hrozne alebo nie. fuuu vacsinou to bolo len psychickeho povodu predmenst. priznaky a teraz na vracanie tlak v podbrusku uz uz cakam ze ci menzes nedojde. neviem. uvidim drzim sa nejako snazim sa teda apson🙂) maj sa krasne pa
petulla28
28. jan 2014
ahojte baby, je tu nejako mrtvo...kde ste vsetky?ako ste na tom tie, co ste po ovulke, nesvrbia vas este dlane na testovanie? ja som vcera testla ovu testom, ktorý vraj tiez reaguje na HCG hormon a samozrejme biely, co som aj cakala na 8DPO, ze? 😃
mily7
28. jan 2014
cau peti, nikde nikto len ja. myslim, ze ziadne tehu sa u mna nekona, testy samoska biele 9DPO a ziadne priznaky asi. je mi super, akurat som viac pila dnes ale podla mna nahoda, mne teraz nechuti jedlo a som mierne precitlivela. nie zeby som riesila vsetko ale pozeram telenovelu a placem alebo cibulkovu ze natriasali, ze sa vratila tak som si poplakala kustik🙂) ale tak citim sa super a uz nechcem testovat a pripravujem sa na menzes. chcem zacat cvicit pilates a zdravsie sa stravovat, uuplne zamerat mysel inam. plus ideme na ples o dva tyzdne tak sa tesim. drzim vsetkym snazilkam prsty. @stihalka ako vyslo to?
nezaaabudka
28. jan 2014
@petulla28 @mily7 aj ja som tu 😉 Teda mňa už svrbia dlane na testovanie, ale vie, že je skoro. Už som na sebe našla všetky príznaky tehu :-p :-N ale dnes som realistickejšia a odrazu aj príznaky zmizli :-p Kedy testujete tehu testom?
mily7
28. jan 2014
@nezaaabudka ja uz testovala nezabudka🙂) uz si vravim ze nebudem a pockam na menzes v nedelu. mam pocit, ze to nevyjde, pretoze som tak velmi chcela. proste som z tych ktorym z toho uz sibe a to neprispieva k dobrote, takze myslim, ze skôr nebudem tehu ako budem. taaaak sa snazim robit ine. mne je napodiv veeelmi dobre teraz pred menzesom. az sa cudujem. normalne som jedla kadeco na nervy teraz mi nechuti. no neviem ozaj, prekvapila ma ta citlivost, ze pozeram telku a rozpace ma kadeco ale ozaj nepripustam tehu, aby som prezila to sklamanie potom, tak radsej uz si vravim, ze o.k. bude menzes bude dobre.
petulla28
28. jan 2014
@mily7 no hello, ale prosim Ta, jasne ze budu testy na 9DPO biele🙂 ja som tehu test sice este neskusala, ale ani neplanujem tak skoro, mna zase ten biely ovu test schladil...uvidime, ako dopadneme. dajt vediet, ked budes skusat testik. ja najskor vo stvrtok planujem na 11 DPO, aj to by som chcela este vydrzat, aspon do soboty, tak uvidim.....este nic nie je stratene🙂 🙂 🙂

@nezaaabudka ahoj, ja mam tiez vsetky priznaky a akonahle si zacnem nahovarat, ze tehu nie som, tak zahadne zmiznu🙂 a ty kedy skusis testik?
nezaaabudka
28. jan 2014
@mily7 @petulla28 no toto práve neviem, že kedy testovať, nechcem priskoro, ale ani zasa na poslednú chvíľu.. hm. Ja mám dostať až o týždeň v stredu... tak asi niekedy predtým. Ja už som si prešla všetkými nahováračkami a začínam sa tiež ukľudňovať.. teraz som vo fáze, že začínam pochybovať.. ALE - nechcem zasa prepadnúť negativizmu.. takže už len vydržať do nejakého utorka :-N :-p 😃
petulla28
28. jan 2014
@nezaaabudka tiez sa mi striedaju pocity :" urcite som tehotna" s pocitmi " urcite to nevyslo" 🙂 ako blazonko...ale dockame sa. ja budem uz v nedelu nabeton vediet, na com som, mam dostat v sobotu, alebo v nedelu....tak neviem, mozno skusim vydrzat do piatka aspon s testovanim🙂 aj ked vo stvrtok mi pridu testy postou, tak neviem, ci to vydrzim🙂....ake mas priznaky?

Začni písať odpoveď...

Odošli