Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
didulienka11
30. jan 2014
@petulla28 ako ti pisala majuska - vsetko je este stale mozne 😉 mne pri synovi vysiel prvy pozitivny test na 14 po ocakavanom datume menstruacie 😉
bar12
30. jan 2014
@petulla28 no mne to nahodou na tento cyklus tiez vyslo podla Jonasa na vcerajsok... Tak sa celkom trafil 😃 ale je to nahoda, lebo dalsie nevychadzaju, on totiz netusi o mojom predlzenom cykle 😃
petulla28
30. jan 2014
@didulienka11 dakujem holky, ze ma utesujete🙂 pockaj dva tyzdne po ocakvanej menstruacii? a vedela si kedy mas ovu? kolko dni po ovu ti test ukazal?
petulla28
30. jan 2014
@bar12 jasne ze to je nahoda. ja mavam 35, niekdy 38 dnové cykly a jasne ze sa trafil akurat tento mesiac a ostatne mesiace uz nie......
didulienka11
30. jan 2014
@petulla28 - fuha tak to neviem, lebo sme boli akurat 2 tyzdne na dovolenke a tam som netestovala 😉 Ale zjavne to mam riadne rozhadzane cele, co sa tyka cyklu, takze preto idem testovat teraz asi cely cyklus 😃
petulla28
30. jan 2014
@didulienka11 no ved preto som aj ja testovala, ovu, aby som vedela. Lebo mam dlhsie cykly a keby som testovala od 28 DC tehu testami, tak by som asi skrachovala.....vtedy si kludne mohla mat posunutu ovulku, preto ti ukazalo az dva tyzdne po ocakavanej M nejaky vylsedok na tehu teste🙂
didulienka11
30. jan 2014
@petulla28 ano mala som ju podla mna tak tyzden pred MS a v tom case som mavala aj ja cyklus od 30-35 dni....Po porode sa mi to celkom ustalilo na tych 28, takze mam novu situaciu 😉 raz mi lekar iba tak orientacne pozeral a vajicko bolo pripravene tak na ten 14. den, takze v tom mesiaci to bolo ako podla kniziek, ale to moze byt kazdy mesiac ine...
petulla28
30. jan 2014
@didulienka11 a beries nejake vitaminy teraz? kedze mas PCO, neodporucil ti lekar Inofolic? ja som ho brala, aj ked som ziadnu taku diagnozu nemala, ale je velmi pozitivny ohlas na ten vitamin a vela bab ho berie aj preventivne. obsahuje kyselinu listovu a inozitol.....
petulla28
30. jan 2014
@majkuska
@bar12
@sue250 tak baby skusila som aj ovu test, ci nezachytí HCB. biely ako sneh.....takze vsetky priznaky boli evidentne vsugerovane 😉 nevadíííí. Vyskusam asi pre srandu aj zajtra z rana tehu test / sak co mozem stratit, testov mam aj tak dost/ a budem s pokorou cakat na M....
didulienka11
30. jan 2014
@petulla28 ano Inofolic mam doma 😉 papam aj zeleny jacmen, co je tiez paradna vec. Ja si nemyslim, ze to musi byt vsugerovane. Ja by som cakala na M a testovala akonahle bude par dni meskat 😉
sue250
30. jan 2014
didulienka beries ten zeleny jacmen s chlorelou?
majkuska
30. jan 2014
@petulla28 tak drzim palce no ak nevyjde teraz tak nech vyjde v buducom cykle ale aj tak ti zelam bodaj by si bola este prekvapena teraz🙂
Ja nemam nic nove. Vajecnik uz neboli len take bolave podbrusko ako svalovka tak hadam uz je aj po ovulke. No uvidime co bude za dva tyzdne.
siska765
30. jan 2014
ahojte , rada by som sa k vam pridala po dvoch M.A. nam to snad uz do tretice vide 🙂
majkuska
30. jan 2014
@siska765 vitaj drzim palce.Aj ostatne nove tu vitam. Ale aspon vies ze vies otehotniet do tretice to vyjde.
majkuska
30. jan 2014
@didulienka11 ako ti zistili tie PCO?
petulla28
30. jan 2014
@majkuska dakujem Ti, uvidime, ako dopadnem, ale tento mesiac uz nebudem sklamana, uz som sa s tym tak nejako zmierila🙂 budem len prekvapena, ak by nahodou motyka vystrelila.....tak teraz nastava pekne obdobie netrpezlivosti, teda este teraz nie, ale tak o tyzden🙂 🙂 🙂 budem drzat palceee.

@didulienka11 kolko sackov beries 2x denne, alebo 1? a ako dlho ho beries? ja od septembra a uz od poslednej ovulky ho neberiem. mam dilemu, ci od menzesu pokracovat. mala som v plane otehotniet na prvy sup a brala som to kvoli uprave cyklu takto preventivne......🙂 ( ja viem naivka 🙂 🙂 🙂)

@siska765 ahoj vitaj medzi nami, drzim silno palce, nech sa coskoro podari, urcite to teraz vyjde! 😉
siska765
30. jan 2014
@majkuska no nam sa podarilo v podstate hned, prvy raz na prvy cyklus a druhy raz na druhy cyklus 🙂 len na nic sa neprislo co to mohlo sposobit.teda vlastne pri prvom som mala aj toxoplazmu a vselijake ine veci lebo sme boli zrovna na dovci v Dominikanskej republike ale uz to mam vsetko v poriadku ,myslim vysledky a bolo to v roku 2011 a teraz minuly rok sa na nic neprislo a to uz mam aj geneticke testy , este uvazujem nad imuologiou ale neviem, ked ja som vzdy potratila v tretom mesiaci.i ked je pravda ze minuly rok ma pri druhom tehu trapila mykoza asi dva mesiace a obavam sa ze aj z toho sa to mohlo stat , no neviem , nic nemam na papieri potvrdene takze mozem zas len skusat a verit ze to uz vide 😉
didulienka11
30. jan 2014
@sue250 - nie, lebo mna chlorella velmi zapekala, aj male davky, ale kedze to tento mesiac nevyslo sa chystam na joginsku crevnu detoxikaciu 😃, mozno nejaky ten postik by tiez bodol
@majkuska - on mi to len tak mimochodom oznamil pri poslednej rocnej prehliadke, videl to na utz.
@petulla28 - ja jeden denne, moc som sa nejakym pripravkom nemienila venovat, kedze syn bol na prvy sup a tak nejako naivne som verila, ze aj teraz to tak bude. Este nestresujem. Ved to bol len prvy pokus 😉
@siska765 - do tretice vsetko dobre!!!!!!!
majkuska
30. jan 2014
@siska765 Ja som tiez mala potrat v 12 tt. Hned ako som znova otehotnelantak mi nasadili clexan do brucha( aj to moze byt pricina potratu ak by si mala zlu zrazanlivost krvi). nakoniec mi to aj po porode genetika potvrdila.
lucinka3289
30. jan 2014
ahojte baby od vcera mam slabulinke spinenie dnes 27dc cyklus som mavala pravidelny vzdy 27dnovy ale minuly mesiac bol 29 ale bolo to asi tym ze som brala inofolic. takze teraz neviem co mam robit?
petulla28
30. jan 2014
@didulienka11 tiez som brala jeden denne, popritom aj fytosoju a aj alchemilkovy cajik 🙂 Tiez nestresujem, urcite sa do leta zadarí, verím tomu 🙂

@lucinka3289 ahoj Luci, no ak más špinenie, tak to môže byť aj tehotenstvo a aj nemusí, Žiaľ asi Ti nezostáva nič iné len počkať. Ja niekedy tiež pred menzesom mávam špinenie jeden , dva dni. Inokedy zase nie. Môže to byť spôsobené poklesom progesterónu, alebo zahniezďovaním embrya do maternice. V takomto skorom štádiu je asi skoro robiť závery, ak test je negatívny. Buď mrcha príde, alebo nie....Ak by neprišla do dvoch dní, skús ešte jeden test.....ak si už robila...ale myslím, že som v inej téme čítala, že si mala testík negatívny, však?
lucinka3289
30. jan 2014
@petulla28 hej vcera som robila bol negativny uvidim este pockam ako sa to vyvinie.mne takto mrcha nikdy nezacinala pockam este
petulla28
30. jan 2014
@lucinka3289 ono to moze byt aj z inofolicu inak, niektorym babam toto robil. drzim palce, nech to vyjde podla Tvojich predstav 🙂 tzn. nech mrcha nepride🙂
lucinka3289
30. jan 2014
@petulla28 inofolic uz neberiem dlho min.mesiac mi rozhadzal cyklus tak som ho vysadila a ty si ako na tom kedy mas dostat ms.
petulla28
30. jan 2014
@lucinka3289 po pravde ani poriadne neviem, mam taky pocit, ze som mala ovulku neskor, ako mi ju zaznacil program, takze bud v nedelu alebo v pondelok. ale dnes test totalne negativny....takze uvidime 🙂 asi nevydrzim a skusim test aj zajtra 🙂 ty mas kedy termin v sobotu?
lucinka3289
30. jan 2014
@petulla28 no dnes al v nedelu
petulla28
30. jan 2014
@lucinka3289 tak dzrim palce, nech nepride.....toto obdobie je asi najhorsie, toto cakanie , vsak?🙂
lucinka3289
30. jan 2014
@petulla28 no ani nehovor rano testnem ak cez nic mrcha nepride
petulla28
30. jan 2014
@lucinka3289 tak daj potom vediet, ja tiez dam vediet, ci bielota, alebo dusik....... 😉
didulienka11
30. jan 2014
@lucinka3289 - slabe spinenie, dokonca krvacanie v obdobi prvej mrchy po otehotneni je viac ako bezne 😉 Takze ja si myslim, ze sance su velmi dobre aj tak 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli