Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
petulla28
31. jan 2014
@sue250 skor som myslele, ze kolkaty den si od zaciatku menzesu. napr. ja som dnes 34 deň cyklu. tzn. dostala som to pred 34mi dňami.......
petulla28
31. jan 2014
@mily7 ahoj Luci, tehotná som zatiaľ neni, ale čo nie je, moze coskoro byt🙂 tak isto aj u teba a u ostatných babeniek.....ja som ovulujuca neni, uz som daaavno po ovu a konik mi pomaha, aby som sa nezblaznila. na kazdeho to posobi inak, na mna prijemne🙂 ked si mozem pisat s babenkami, ktoré su na tom rovnako 🙂 a inak nudim sa celkom dost v robotke, tak mi to aj padne vhod nemysliet v tichosti na hovadiny, ale zdielat ich s ostatnými 😃. Držím Ti palce, nech mrcha najblizšie dni nepríde a ak aj doraze, tak vo februari nech sa uz neopováži. Tusim sa to aj rýmuje 🙂 🙂
sue250
31. jan 2014
jaj))) 25d
sue250
31. jan 2014
ja mam 30 dnovy kolobeh
petulla28
31. jan 2014
@sue250 no ak by predsa len ovulka bola 22.01, tak by si bola 9DPO ( dní po ovulácii), deň ovu sa do toho neráta.a ty si už potom ďalej netestovala? len tri testy si skusala? lebo ked ciarka bola, mozno by tmavla aj dalej, ci neskusala si? u lekara si ktorý deň bola?neviem, ci to tu uz nebolo spominane, ale nezda sa mi.......
meggie1984
31. jan 2014
@petulla28 áno, je to môj rok narodenia, ale ja som až úplny koniec, posledný deň v roku. Priateľ bude mať 30 čoskoro, už budúci mesiac, tak ak by sa podarilo na prvý šup, má to pekný darček.

Nás bude mať okolie tak trochu za bláznov nakoľko sme spolu veľmi kratučko, no ako dvaja rozvedení už akosi vieme, čo chceme a veru sme sa našli a všetko to ide dáko samo, bez ponáhľania... 😉 No keďže poznám dobre seba a ešte donedávna som sa bála tehu ako čert kríža, viem, že toto je správne rozhodnutie a prišlo samo a nedá sa tomu odolať, materstvo ma prepadlo na plnej čiare. 🙂 Dlho sme sa o tom rozprávali a výsledok je, ideme na to 😃
petulla28
31. jan 2014
@meggie1984 ja som májová a priatel tiež. Ale je o 4 roky starší. Ja som mojho velmi dlho prehovarala, ale asi sa toho bal, alebo co, stale nechcel. Tak mu uz tri roky brnkam na nervy a tak sme sa rozhodli, ze rok 2014 bude náš. Preto mam nastudované uz vsetko mozné okolo toho, lebo ja som uz dlho "snazilka" teoreticka 🙂 🙂 🙂 🙂 ale realne sa pokusame prvy mesiac.......Neviem sa dockat, az to príde.....
Nie je dolezite, ci ste dlho spolu alebo nie. Niektorí chodia spolu 10 rokov, splodia dieta a rozidu sa. Iní zase na nic necakaju, risknú to a vyjde to. Je to individuálne. Prajem Vám, nech sa čoskoro tešíte 😉
didulienka11
31. jan 2014
@meggie1984 - tak to si krasne napisala a velmi drzim palce aby si uz tento mesiac nedostala a ukazali sa // na testiku 😉 Inac mame velmi blizko narodky - ja som 29.12. 😉
mily7
31. jan 2014
@petulla28 dakujem za rym, krasne slova aj s tym tehu, ze co nie je môze byt🙂) ja som tu tiez rada, fine baby, konecne tema kde nikto nikomu nenadava, nech to tak je nadalej. no ale petka musim povedat, ze vies, je to tazke dojst sem, je to net predsa, zas nove babenky ovulujuce alebo po no a chcu testovat, lebo je to dobre, chcu vediet co a ako, maju pravdu vies, no tak ako sa nenechat uniest????🙂)))))))))))
petulla28
31. jan 2014
@mily7 jaj no tak to ano:) kazdopadne skor ako desiaty den po ovulacii je zbytocne testovať, to je jasne. Aj to je u niekoho skoro. Niektorej test ukaze 9DPO a niektorej az 14DPO. Zálezi od toho, aká hladina HCG je v krvi. V moči je este nizsia ako v krvi.......Uhniezdenie prebieha medzi 5-10 dnom po ovulacii.....dufam, ze u mna doslo vcera k uhniezdeniu a preto mam negativne testy 😉 😉 😃 ( ach tá moja večná naivita neopustaj ma) 😃 😃
mily7
31. jan 2014
Babýýýýýýýýý nasla som na nete ze 13DPO im vysli viditelne 2 ciarky. Skusime to????? 🙂)) nerobim si zarty ale normalne ma to laka. hmmm pockaaaam, pockaaaaaaaam, pockaaaaam. to bude moja mantra na teraz.
mily7
31. jan 2014
@petulla28 a menzes by mala dojst do 15 dni po ovulke??? vzdy? myslim, aj pri dlhsich cykloch je to tak pravidlom, ze ovulka moze byt na 30 den a menzes do tych 14-15 dni?
petulla28
31. jan 2014
@mily7 presne tak. Lutealna faza ( teda faza od ovu po menzes) zvykne byt konstantna. ta prva faza cyklu do ovu moze byt rozne dlha ( vid moj terajsi cyklus - ovu bola az na 23 deň cyklu). ale lutealnu fazu mavam rovanku kazdy mesiac - 13 dnovú, na 14den po ovu dostanem........ale moze byt od 12-16 dní, je to u kazdej baby inak...... Ked je kratsia ako 11 dní, moze byt problem, ze sa vajicko nema kam zavrtat, lebo sliznica nestihne dozrieť.....ak je dlhsia....hm, tak to neviem co, ale myslim, ze dlhsia ani nebyva......vlastne byva. Pri tehu 😃 😃
mily7
31. jan 2014
@petulla28 diky moc, si zlata.
lucinka3289
31. jan 2014
@didulienka11 januar prvy mesiac a vy?
meggie1984
31. jan 2014
@petulla28 no ty snažilka teoretička a keby ste mňa videli, ako som na nete hľadala odpoveď na otázku ,,ako splodiť dievčatko?". Už som mala viacero výpočtov, ešte s bývalým mužom a baba nevychádzala. Teraz som bola presvedčená, že dodržím aspoň teóriu o rýchlosti a životaschopnosti spermií, ale no predstava by bola, len som to neukočírovala 😃 Rozum pri ,,tom" nebol 😃 😃 Nedalo sa veru, aj keď ten môj je strašne zlatý a pristál by na čokoľvek, aj stojku by pri tom robil, ale poviem Vám, že po cca 4 rokoch, čo som mala všetko preštudované...zistila som som, že síce by mi bolo ľúto, ak to nebude baba, ale ten neskutočný pocit pri predstave, že to bude náš spoločný zázrak a hlavne, nech je v poriadku, ten je silnejší, než čokoľvek...
Bude to kúsok nás oboch a to je najkrajší pocit na svete.
sue250
31. jan 2014
baby otestujte sa.ja by som to tiez nevydrzala.petulla28 u doki som bola teraz v stredu 23dpi. co mozte stratit nic len sa pokusat dalej.ale dufam ze coskoro bude tu prva tehoska a my o ostatne si prajeme krasny vianocny darcek
sue250
31. jan 2014
prepacte za chyby pisem cez mobil ))))
petulla28
31. jan 2014
@meggie1984 Tiez mam presne nastudovane, ako sa robia dievcatka. Az moj frajer prisiel s tym, ze musime trafit den ovlacie,lebo on chce syna 😃 😃 😃 😃 tak aj preto to meranie teploty a ovulacne testy....clovek mieni a partner mení 😃 😃 😃 😃 😃. Tu je vidno, ze ked ste spolu kratucko, tak by ti modre z neba zniesol a u nas po piatich rokoch permanentne protichodne nazory 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale pisem to zo srandy. je aj ten moj zlaty, len on tak tuzi po chlapcovi........
@sue250 ja uz som tak ucinila 🙂 🙂 🙂. no som zvedava, ci mal doktor pravdu u Teba, alebo nie.....daj vedieť potom....
lucinka3289
31. jan 2014
@petulla28 my sme sa zhodli s priatelom ze chceme prveho chlapceka ale ak to bude dievca je to jedno len nech uz to mimi je my sme spolu 8rokov
petulla28
31. jan 2014
@lucinka3289 no vidím, že nás tu je viac, co sme slobodné 🙂 presne tak, nech je to co chce, hlavne nech je to zdravucke 🙂. moj frajer robi v kolektive muzov, ktorí neplodia chlapcov, vraj to ma na svedomí radiove ziarenie, s ktorým celý zivot robia, tak maju vsetci baby. Tak mozno preto chce drahý chlapca, kedze vie, ze asi ho nebude moct splodit......bohvie, co je na tom pravdy, ale uz som to pocula z viacerych zdrojov, vraj je to v skutocnosti tak.....asi neprezivaju slabsie spermie s Y chromozomom, ci co 🙂 tak to aspon ja chapem......Luci a ty más kolk rokov? ak sa smiem spytat....
meggie1984
31. jan 2014
@petulla28 s tým žiarením je to pravda, hovorí sa, že aj rontgen má veľký vplyv a to, že sa chlapec nezadarí a že napr. atomkári majú dievčatká mám aj potvrdené u viacerých, aj v rodine u exmanžela...
meggie1984
31. jan 2014
Keď som to tu tak zbežne prebehla, tak z tých, čo máme detičky, tak ani tuším len jedno dievčatko.
sue250
31. jan 2014
joj baby a ja by som praveze druhe chcela dievca aspon tie veci po malej budu vyuzite.)))
petulla28
31. jan 2014
@meggie1984 no nech sa páči a si ďalší človiečik, čo mi to potvrdzuje.....takže ja budem ( ak pán boh dá) mať asi dievčatko dievčatá.....akurát jeden detail.....potrebujem byť asi najskôr tehula, však? 🙂 🙂 😃
petulla28
31. jan 2014
@sue250 bude, uvidíš 😉
lucinka3289
31. jan 2014
@petulla28 budem mat v pondelok 25 a ty?a kde robi frajer?
petulla28
31. jan 2014
@lucinka3289 ja budem mať v máji 30. To kde robí frajer by som radsej nerozoberala, neber to osobne. nie je to tajomstvo ani nic, ale nechcem to tu verejne hovorit........ale robi casto pri radaroch......kade tade beha...O sebe poviem cokolvek, ale o druhych ani muk 🙂
sue250
31. jan 2014
baby to ste take mladunke jojoj, no presne petulla my to rozoberame pohlavie a este ani tehu nie sme.)) Len som tak premyslala preco nemoze byt ovulacia aspon 3x do mesiaca ale cakat cely mesiac to je straaaaaaaaaasne dlho. Doteraz som cakala furt an termin vyplaty od noveho roku cakam aj na ovulaciu ako na bozie zmilovanie))))))))))))))))) 😞
meggie1984
31. jan 2014
@sue250 pekne si to vystihla a keď sa dočkám konečne dvoch //, tak ešte pár mesiacov budem čakať a čakať, aj na bábo, aj na termín do výplaty 😃 A ja človek netrpezlivý a nedočkavý 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli