Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
zuzimalinka
2. feb 2014
@siska765 ja mamprepazku v maternici 3krat potrat tetaz posledny v 21tt bohuzoal zalezi nielen kde sa plod ulozi ale hlavne placenta..tak cakam ze konecne sa stastie usmeje aj na mna a pouklafa sa to tak ako ma🙂
hwiezdinka
2. feb 2014
@zuzimalinka s utrogestanom nemam skusenosti, ale vraj je menej "draszicky" ako duphaston...neviem, najlepsie je nic nebrat, chemia je chemia.
hwiezdinka
2. feb 2014
@zuzimalinka Tfuj-tfuj, nech ti to vyjde! Drzim silno palce! 😉
mily7
2. feb 2014
ahojte babenky, vsetko precitane, nestiham vela x nehnevajte sa, teraz som vykopla chlapov do obchodu mam chvilku.@strihalka to zle sa nestava vzdy, len niekedy a dufam, ze ty si si uz odzila svoje a uz ta caka len to pekne. uzivaj si s malou, muzikom, raz to vyjde a hadam to bude uz len dobre. drz sa. @petulla28 test vidno 2 čiarky🙂) na tvojom myslim a dufam ze ti to vyslo. straaasne drzim prsty. nechcem davat zbyxtocne nadeje ale 2 čiarky po 2 hodinach su detmi vo vela pripadoch. vracanie je super!!! kto zvracia ma mensiu pravdepodobnost potratu. tlaky v prsiach, hmm mohli by sa zvacsovat, to by bolo len super. znamenalo by to tehu. teda moze byt aj pms. ale tie ciarky hadam uz hovoria za vsetko. ja som ich nemala podla mna si tehu. hlavne nech zdrave a uspesne. @zuzimalinka mas anjelika v nebi ktory bude davat pozor na tvoje dalsie tehu. hadam uz posle dole niekoho kto ti urobi radost. mne to takto pomohlo. 30, 40 dnove cykly su podla lekarov pravidelne: ]-( mna skoro piclo. a co baby co maju kazdych 28 dni bez liekov cykly? to sa ako vola potom???? ]-( strasne vyjednat sa s lekarmi, ked nam nieco vadi u nich je vsetko o.k. hlavne ze mas tie cykly, ze menzes nevynechava, neviem musis vyguglit co je normal a co je uz odchylka a mala by sa riesit. @lucia1002 ak ti sledovanie teploty spôsobuje traumu, ze mas toho dost, kasli na to. skus od 10 dna cyklu kazde 2 dni testovat ovulacnymi testami. od 10 dna u tycch u koho je ovulacia na 12, 14 den. hm ja pri 32 dnovom zacala 12 den a na 17 som mala ovulku. lepsie pre mna nech sledovat teplotu, nie som tak disciplinovana vzdy o tom istom case odmerat. @pre vsetkych, dosla mi menzes. zijem.🙂) moj plan, odsledovat lepsie rodinne vydavky🙂) neplakat nad rozliatym mliekom. urobit nieco na zlepsenie zivota teraz nie potom, ked bude druhe babo. hmm a budem sa snazit nesledovat cyklus a ist do toho len tak. uvidime ako bude. lebo meggie alebo niekto pisal, ze nechavaju to tak na nahodu, uzivaju si nie, vyrabaju dietatko. takto je to lepsie urcite. podla mna to bolo tych chcenim velkym. inak priznaky vsetky som na sebe videla. takze som si to spisala ako pms a nabuduce uz predsavzatie ze nebudem riesit upinat sa nech mi povie radsej gynda ze som tehu a hotovo.
zuzimalinka
2. feb 2014
@hwiezdinka tak tazko povedat dufastpn som nebrala a ktovie ako by to zniesol moj zaludok..ale brat utrog.vaginalne nie je bohvieco stalr s vlozkouale aspon nezatazuje zaludok.. dufaston je len derivat a obsahuje menej progester.tusim..ale porovnavajubto ako rovnaky.
siska765
2. feb 2014
@hwiezdinka no to su len take dohady a moje domnienky lebo sa na nic ine neprislo.A pri druhom som bola aj dost v strese ,lebo sme mali v rodine tragediu,a tiez som mala nejaky zapal a nechala to asi daleko zajst,mala sexik s manzelom a to bola chyba ,vzali ma do nemocnice,tam som bola cca 4 dni, pustili ma s tym ze uz nespinim ale ja hrdinka som o tyzden na to behala po meste 4 hodiny, skusala rozne veci a vytesovala sa ze uz si mozem ist tehu veci pokupit a to bola chyba,prisla som domov a bolo mi strasne ze, zacala som znova spinit a a na druhy den rano u doktora uz bol koniec.Takze si myslim ze som sa mala viac setrit.uvidime teraz uz kaslem na vsetko, som povedala ze aj keby tie prve tri mesiace ani prstom nepohnem , uz si budem davat poriadny pozor a setrit sa.hlavne ten treti mesiac
zuzimalinka
2. feb 2014
@mily7 dakujem zlata si..veriim ze po stvrye to bude ono 😉 a uz bpbec neriesim..cely zivot mamnepeavidel.vsetky tehotenstva ani neviemkedy som otehpt..taka rychlovka 😉 len teraz som nejaka nedckava pocitam testujemsledujemsa a bude tonaprd..len ako nerozmysla 😃 porad
mily7
2. feb 2014
@siska765 ano duphaston som brala prve tri mesiace ci ako a donosila som maleho bez jedneho problemu od zaciatku, hoci gynda videla problem uz vsade. uz som ju vymenila. iny lekar potvrdil bezproblemove ukazkove tehotenstvo. ten duphaston mne spôsobit akurat viac stresov jeho uzivanie. som za to ze radsej neuzivat. vravim, ja som videla vedl. ucinky . a ked chces zobral blby espumisan na travenie tak nie, lebo si tehu. ale oni mozu kadeco do cloveka napchat.
siska765
2. feb 2014
@zuzimalinka fuuu to mi je moc luto ze v 21tt to by si uz clovek myslel ze je za vodou 🙂 vide t vide to vide to!!! uz musi
hwiezdinka
2. feb 2014
@siska765 No vies, aj mne nakoniec povedali, ze stres. Ale pri 3. tehu som bola od 5 tt na rizikovom, nic som nerobila, len oddychovala a aj ta nic z toho. Ja som sa rozhodla, ze teraz ked otehotniem, uz nepojdem na rizikove, lebo to je velky stres a nervozita, ci bude vsetko v poriadku a cas mi isiel strasne pomaly...a navyse som chodievala na usg ako na klavir a to tiez nie je dobre. Takze teraz pojdem 1x k dr. az v 8-9 tt, tak som sa rozhodla. Budem brat kyselinu listovu a duphaston, ako predtym. Kedy si naposledy prisla o babo? Ja v oktobri.
siska765
2. feb 2014
@hwiezdinka ja v juny
mily7
2. feb 2014
@zuzimalinka zuzi ja som na tom tak ako ty ked som vysadila tentokrat antiku. a ja vidim, ze mne z toho sibe a nerobi to dobre. ja sa zameriam na rodinu ktoru mam. ty ked nema s este male ja by som sa zamerala na nejaky novy konicek, pracu hocico co by ma bavilo. ci fitko, zleps. postavy, to ja chcem, vies, zdr. ziv. styl, malovanie hocico. normalne sa do toho zazrat a riesit to. clovek sa musi odputat od tohto ze chceme byt tehu. povedat si jasne ze to vyjde. a vyjde to tip top vsetko bude dobre, zdravy budeme a bodka. ziadne ine zmyslanie nepripustit. ja uz nebudem mat problem v tehu. mne to pomohlo najst si dobreho manzela, a mat synceka, porodit, co som bola troskaaaaaaaaaaaa pred porodom. zenusky a moje zmyslanie zo mna v porodnici a pred porodnicou urobilo jednu kludnuuu zensku ktora ukazkovo porodila a ani necekla🙂) tak tak to aspon skus.
zuzimalinka
2. feb 2014
@siska765 ved to..prvy moj ciel je ostat tehotna ..druhy...udrzat babo a nezblaznit sa.a treti porodit nie skor ako 36tt som narocna co?🙂 jednoducho vyjde to 😉
siska765
2. feb 2014
@hwiezdinka momentalne beriem parlodel, lebo som po vysadeni antikoncepsie nemohla dostat MS ale ked otehotniem tak to hned vysadim a beriem uz len kyselinu listovu cele tehu.zacala som ju uz brat ale hned od 1.1. teraz a od zajtra mozme skusat
hwiezdinka
2. feb 2014
@zuzimalinka Jasne, ze vyjde!!! Musi, my zeny sme silne a sme bojovnicky, tak lahko sa nevzdame!! Ja som si takisto povedala, ze po 3,5 rokoch trapenia nam rok 2014 prinesie vytuzene zdrave babatko a basta! 😃
siska765
2. feb 2014
@zuzimalinka nie nie si narocna ,tuzis len po tom co my vsetky a citas mi myslienky 😉
zuzimalinka
2. feb 2014
@mily7 no nic ineho mi neostava..tuto teoriu ovladam len svina cervik stale v hlave 😃 zas az tak smrtelnebtoneriesim ale riesim..uz sa zmierujem ze sa blizi mrcha mrchata ..test jak stena biely..a priznaky si podomyslam 😃 ASI SA NATO VYBODNEM ABUDE 😉 TEDA DO TOHTO LEVELU ZMYSLANIA SA CHCEM DOSTAT 😃
hwiezdinka
2. feb 2014
@siska765 Ja už tiez len cakam vysledky krvi a moču a ideme na to, uz sa neviem dockat, vcera som uz mala take nutkanie ist naostro, ale odolala som, ze este predsa len pockam, v stredu idem k dr. Prijemne snazilkovanie a nech sa zadari 😉
zuzimalinka
2. feb 2014
@hwiezdinka
@siska765 presne tak 😃
hwiezdinka
2. feb 2014
@zuzimalinka
@siska765 Tak vela stastia nam vsetkym! x-)
zuzimalinka
2. feb 2014
@petulla28 kedy to testujes? 😉 cakam na pozitivne spravy 😉
siska765
2. feb 2014
@zuzimalinka
@hwiezdinka
dievcence my to daaaaame tento rok 🙂
petulla28
2. feb 2014
@zuzimalinka hello,zajtra.ale jemne spinim,tak mozno pride M. Uvidime.brucho ma na kramy neboli,alezacinam brat do uvahy obe moznosti.som priserne unavena a boli ma zaludok...rano sa ozvem🙂
zuzimalinka
2. feb 2014
@petulla28 lezi a budem adi az do rans tak aj palce na nohach drzat budem 😉 spinenie niekedy moze byt 😉
sue250
2. feb 2014
petulla28: nemas ascorutin? daj si ho. Ja som mala v aguste tri dni po sebe pozitivny test slabe ciarky viditelne, a na stvrtu spinenie a rozbehla sa ms s dvojtyzdnovym meskanim. nazyvane mikropotrat lekari povedali ze mnoho zien ani nevie ze potratilo, proste im to meska, ale tie baby co to sleduju a testuju sa .....ja som si pre istotu kupila ascorutin ten mi davali aj v nemocnici ked som lezala s malou. 😞
sue250
2. feb 2014
petulla28: rano si hned urob test. Lebo ak je pozitivny asi by si mala ist k lekarovi ci myslist ze je to skoro?
sue250
2. feb 2014
kolko ti to vlastne meska?
nezaaabudka
2. feb 2014
nezaaabudka
2. feb 2014
@siska765 ja som mala pri prvom tehu hematom a v nemocnici mi hned dali duphaston. A moj gynekolog mal mnervy, ze naco chemiu k zdravemu tehu. Tak ja neviem, asi by som ho zbytocne nebrala
siska765
2. feb 2014
@nezaaabudka ved jasne vsetko navyse je chemia ,telo by malo mat vsetko co potrebje.este ma napadlo ci sa nemam pytat imulogovi,ze ci nahodou moje telo neprodukuje nieco proti babu, no tiez som citala ze ked je potrat az niekedy v tretom mes. tak uz to nie je problem z tohto hladiska aletak neviem,zistujem co sa da,a chcem sa zas posunut dalej

Začni písať odpoveď...

Odošli