Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

bar12
3. feb 2014

@petulla28 tak coooo ? Uz netrpezlivo cakaam 😀

petulla28
3. feb 2014

@bar12 ahojky, zabudla som si v robote test, tak az teraz som prisla a cakam na vysledok. ale daco sa tam rysuje. boze.....teplota rano 37,0 a nevolnost mam uz samotneho rana, skoro som sa v aute povracala.....Neviem, ci to pojde odfotit, ja mam aj tak pocit, ze to je este prilis skoro......a okrem toho stale spinim, takze mozno ze pride menzes......

bar12
3. feb 2014

@petulla28 jasne 🙂 ja neverim, ze nie si tehu, pri tych nevolnostiach a teplotke 🙂 mozno budes spinit par dni miesto menzesu, vo vacsine to tehu neovplyvni..tak siiilno drzim palceky!!!! Kup si zazvorovy cas, trosku nevolnost zmiernuje 🙂

petulla28
3. feb 2014

podla mna tam nikto okrem mna nic neuvidi, na 14DPO je to slabota. cakam na mrchu.......pripajam aj graf BT.

bar12
3. feb 2014

@petulla28 no graf mas pekny a testik ked si priblizim trosicku tam nieco je, ale ty z ineho uhla urcite vidis viac 🙂 ale mozno k uhniezdovaniu doslo neskor po 10 dpo a este je hladina nizucka.. No uvidis, dufam, ze sa mrcha nerozbehne!!!

petulla28
3. feb 2014

@bar12 Dakujem Ti za Tvoju správu zo vcera, velmi pekne si to napisala a mas svatú pravdu vo vsetkom.....a to, ze mas nevolnosti, tak je uplne normalne, uz mozes byt predsa na zaciatku tretieho tyzdna :P

sue250
3. feb 2014

no petulla to je pekny test.vidno tam dve ciarky.drzim palce nech silneju.teraz som sa zobudila a prve co som urobila prihlasila sa sem,lebo som bola zvedava na teba)))

bar12
3. feb 2014

@petulla28 nemas vobec za co 🙂 no jasneee, vsak mozne je vsetko, aj v tretom mesiaci uz mozem byt 😀

petulla28
3. feb 2014

@sue250 to myslis vazne? bud som ja neveriaci tomas, alebo stale dookola chcem pocut, ze to bude dobre....som strasne zmätena a neviem stale na com som....ja vas asi kocky dnes necham tak, nech sa mozete tesinkat zo snazilkovania, lebo mam taky pocit, ze tu len mutim vodu a rozdavam negativnu energiu....a to by som velmi nerada....neviem byt kludna... ☹

nezaaabudka
3. feb 2014

@petulla28 je to tam, bez debaty! 😀 😀 😀 Ešte pár dní a budú tie tmavé koľajnice ako hrom 😉 😀

nezaaabudka
3. feb 2014

@bar12 smejem sa, že si prvý trimester bola hnusná a nemohla sama so sebou vydržať - JA TO ISTÉ! 😝 😀 😀 😀 Ja som bola neskutočne unavená a len by som ležala... úplne ako pri chrípke, len ma nič nebolelo.. otrasné stavy. Vracala som za celý trimester možno 4x, ale čudne mi bolo stále. Našťastie 4 až 9 mesiac to už bolo krásne tehuľkovanie a ja som sa znormalizovala 😀 Ty si tiež bola zo začiatku taká unavená?

nezaaabudka
3. feb 2014

@zuzimalinka dobré ránko, ty ako?

nezaaabudka
3. feb 2014

Kočky dnes je u nás krásny deň, tak si idem zamestnať hlavu nejako prechádzkou a potom niečo vymyslím. Ráno som poškuľovala na test, ale vydržala som - možno aj preto, lebo mm s dcérkou boli v kúpeľni pri mne 😝 😀 Takže už len do stredy/štvrtka - dúfam, že ma mrchyzňa neprekvapí skôr 🙂

bar12
3. feb 2014

@petulla28 ale vsak od toho tu sme ta trosku ukludnili 🙂 v tejto chvili vsak nic nezostava len cakat a najlepsie by bolo, keby si dnes nebola sama, aby ti to ubehlo rychlejsie! Stretnut sa s nejakou kamaratkou, alebo ides poobede do roboty? Ja momentalne riesim synove zachadzanie sa pri placi :( uz ma to po vcerajsku dost znepokojilo, ked sa nadychol az ked bol nafialovely :( asi ho zacnem oblievat studenou vodou, to som este neskusala 🙂

bar12
3. feb 2014

@petulla28 v prvej vete mi vypadlo slovo aby 😀

petulla28
3. feb 2014

@bar12 si strasne zlata, moc dakujem. pomaha mi to, taketo mile slova. ja by som si najradsej vynadala 😀 😀 no sebavedomie mam dneska -10.....zo 100 😀 😀 . ja som od rana v praci...zatial som tu sama, pridu kolegovci a bude lepsie🙂 fiha, tak to musi byt neprijemne, to tak srdcervuco placka? no studena voda je drasticka, ale mohlo by to pomoct :D schladit ho trosku......

petulla28
3. feb 2014

@nezaaabudka Vydrz to prosim ta aspon ty. lebo testovanie takto skoro je o nicom, ak to tento mesiac dostanem, tak buduci mesiac netestujem, zakazte mi to :D :D :D :D . Verim, ze Ti mrska nepride.....

bar12
3. feb 2014

@nezaaabudka 😀 no som sa doslova nenavidela za svoje stavy 🙂 ano aj ja dom bola dost unavena a tazko som znasala vstavanie o pol siedmej ☹ a mala som odsledvane, ze akonahle som spala 7 a menej hodin, druhy den mi to maly vratil v podobe tyckovania 🙂 o to mi bolo horsie... Takze zaklad bol sa aspon 8 hod vyspat! Idealne si schrupnut aj cez den 😀

petulla28
3. feb 2014

@bar12 ten zazvorovy caj je ako balzam na dusu aj na telo. uplne sa mi ulavilo po dopiti....diky za tip. pocula som o tom, ze to pomaha. mam doma tolko zazvoru, plnu chladnicku.... a vobec ma to tento krat nenapadlo. vzdy sa liecim zazvorom, ked mam nadchu, chripku, alebo volaco a velmi si mi pomohla, ze si mi ho pripomenula a zaludok.....

bar12
3. feb 2014

@petulla28 tak super, to ti potom zbehne rychlejsie 🙂 no stava sa to len ked sa velmi buchne, vcera to boli pricviknute prsty v sufliku ☹ a je to len ten prvy nadych ako zacne plakat.. Potom uz aj pri placi dycha normalne.. Ale ten pohlad na svoje dieta ked sa nemoze nadychnut a nevies mu pomoct neprajem ziadnej mamicke!!! Jak som bola unavena vcera, hned som sa prebrala...ale myslim , ze voda pomoze 🙂

bar12
3. feb 2014

@petulla28 to som rada!!! Zase nie kazdemu v tomto pomoze, tak si ta stastna 🙂 ja som si potom zvykla ranajkovat neskor ked mi rano byvavalo zle a vedela som, ze to pojde von...a bolo to potom lepsie 🙂

nezaaabudka
3. feb 2014

@bar12 ja som ostala doma na rizikovom a to bolo este horsie, lebo som sa nemusela premoct dovstavania. A cim viac oddychujes, ty si unavenejsia 😀 nakoniec sme si kupili psika a uz som mala preco vsavat 😀 Nastahovala som sa do cudzieho mesta, tak ani rodinu ani kamosky som tu nemala, hrozna nuda najprv :-P

bar12
3. feb 2014

@nezaaabudka joj no tak to chapem, aj ja by som asi iba v posteli bola 🙂 a ako si to zvladala cele to tehotenstvo, myslim, ako si travila cas? Mna brali certi ked som uz odisla na matersku, strasne pomaly mi to ubiehalo a aj z hodiny statia pri sporaku ma uz boleli nohy a krize ☹ som odpocitavala kazdu hodinu..

nezaaabudka
3. feb 2014

@bar12 no keď som dostala to malé šteniatko, tak som s ním od jari do jesene behala po celom meste, chodila som s ním na dlhé prechádzky a spoznala kopec nových kamošiek, lebo on bol taký biely macko, tak sa všetci pri nás zastavovali. Ak sa zastavila tehuľka alebo mamičky, tak som sa vypytovala na info, že ako to tu chodí, ktorý dr je naj... A dosť často sme s manželom cestovali do rodného mesta a na výlety, takže som to prežila celkom v pohode. Na to, aký bol otrasný začiatok, tak potom to už bolo super 😉 🙂 Mala som výhodu, že aj keď som bola na rizikovom, tak mi vlastne nič nebolo.. tak som si to užívala. Zo začiatku mi veľmi chýbala práca, ale aj to prešlo. A posledný mesiac, keď som šla rodiť, tak to si už vieš predstaviť, ešte aj obutie topánok je činnosť hodná 15 min 😀 😀 😀 Ale bola som celkom vo forme kvôli tomu psíkovi. Pre mňa bolo absolútne najideálnejšie obdobie tehu od februára do novembra. Aj teraz by som takto chcela otehotnieť (alebo od janurára do októbra), lebo potom v zime sa mi nechce byť s brušiskom a opuchnutými nohami čo sa nezmestia do žiadnych čižiem.. 😅 😝 Ale samozrejme, ak by sa zadarilo až neskôr, tak budem šťastná ako blcha, len ak by som si mohla vybrať, tak viem kedy to chcem 😀 😀 😀 Aká som nenáročná, však? 😀

nezaaabudka
3. feb 2014

Kočky, teraz som sa preplašila -- stojím pri stole a odrazu pocit mokra až na nohách.. tak už som myslela, že mrcha prišla.. bežím na wc a nič nikde, len asi priesvitný výtok.. Do toho ma prehnalo, ale tak ako mňa vie, keď príde mrcha, tak som len čakala, že sa utriem a krv.. ale nič. Akurát nejaký hlien ružový. Do čerta .. dúfam, že to neznamená, že čochvíľa príde mrchaňa ☹ ☹
No idem von, doma by ma porazilo

majkuska
3. feb 2014

@nezaaabudka hadam tp mrcha nebude ale uhniezdovanie 🙂

@petulla28 no ciaocky tam dve su. Ja by som na tvojom mieste skusila aj inu znacku testu.A myslim ze to nemanchybu rano otvorim oci a este na posteli myslim ako si dopadla, hned som kukala len som nestihala odpisat. Ty nam to tu riadne zavaras.
Baby ja som 5 DPO nikdy som nemala problem aby som si vsugerovala niejake priznaky. A teraz asi zacinam zlyhavat ci mi nahodou zle je som na obzore,prsia ma zacinaju boliet-tak som sa hned zastavila dufam ze vcas vravim si na 5DPO je skoro na nejake priznaky a prsia ma asi tak bolia kvoli PMS.

adus26
3. feb 2014

Baby chcela by som sa opitat neska som volala na hematologiu na zažalivost krvi a bol negativny či je dobre alebo zle viete mi poradiť

majkuska
3. feb 2014

A ten zazvor vam v dobrom zavidim ja mam na neho alergiu. Baby nemate taky pocit ako ja vzdy ked sa sem idem pozrietntak adrenalin sa mi tak vypusta......🙂

majkuska
3. feb 2014

@adus26
@adus26 negativny je dobry v medicine. Pozitivne su zle vysledky.Tak sa tes

petulla28
3. feb 2014

@majkuska Dakujem moja, ale myslim si, ze z toho nic nebude. Tá čiarka by mala silnieť a teraz po zaschnutí tam nic nie je. Pisala som si s jednou babou v teme grafy a ma tento mesiac presne to co ja. 14DPO, spinenie od vcera, teplota stale zvysena...a testy netmavnu, len duchuju. Povedala mi, ze toto iste mala v sept. a vtedy o dva dni dostala mrchu. Takze cakam...co bude...dnes uz test skusat nechcem. ak nepride mrcha zajtra tak az z ranneho mocu....inak na ovu teste je tiez len slaby tienik....preda len, ak by tam aj nieco bolo a bolo by to v poriadku, tak by HCG sa malo kazdym dnom zdvojnasobovat, ale u mna to vyzera tak, ze ak aj som tehu, tak to asi odide...ale radsej teraz, ako potom.......

co sa tyka tvojich priznakov, tak ja som hned od ovulky mala rozne priznaky, tazko povedat, ci vsugerovane, alebo nie, ale furt ma dakde daco pichalo a pobolievalo.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre