Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
petulla28
4. feb 2014
@zuzimalinka inak neviem ako ty, ale ja som bola do ovulky uuuplne kludna, vyrovnana, nejako som na to nemyslela, ale po tyzdni od ovulky ma islo rozdrapit od nedockavosti, lebo som mala vsetky mozne priznaky tehu....
bar12
4. feb 2014
@petulla28 😞no na takyto test sa spoliehat neda 😞 vyrobcovia vedia, preco pisu, ze sa uz neskor nema hodnotit..
sue250
4. feb 2014
petulla28 to ma mrzi(( Nebojte toho mesiaca to dame!!! Ide Valentin jojoj!!! Baby spermie sa tvoria kazdych 24 h ci 48 hodin.
petulla28
4. feb 2014
@bar12 zaujimave vsak je, ze od stvrtka minuleho tyzdna mi testy toto robia. najsor ryha, potom duch po limite, potom bez ciarky, potom duch nacas, dnes opat duch po limite, ale skoncil od nervov doma v kosi a teraz zase toto? to co vyrabaju za testy?joj baby uz fakt netestujem....
nezaaabudka
4. feb 2014
@bar12 @petulla28 @zuzimalinka ďakujem baby, to je taký čudný pocit, keď človek dúfa a odrazu všetko červené.. 😞 Nevadí, dúfam, že v tom Londýne si nájdeme čas aj na milovanie, nie len nákupy :-p Budeme bývať u švagrinej s detičkami, tak preto máme sťažené podmienky.. tam asi ležať s vyloženými nohami nebudem 😃 😃

@petulla28 Peti vôbec nechápem čo ti to ten test ukazuje, ale ak je to až 15 min po testovaní, tak kašli na to, lebo to potom už neplatí. Počkaj do zajtra a uvidíš či sa mrcha rozbehne. Hlavne hlavu hore, viem presne ako sa cítiš a ty si smutnejšia ako ja, lebo si mala náznaky tehu, strašne ma to mrzí. Február je mesiac lásky, tak sa to určite vtedy podarí, verím, že tento mesiac uvidím tvoju fotku krásneho pozitívneho testíku! Ešte sa tu budeme predbehovať s výraznejšími koľajnicami, uvidíš! 😉
nezaaabudka
4. feb 2014
Kočky my sme splodili našu dcérku vo februári, bola by veľká sranda opäť otehotnieť v tomto mesiaci a ešte keby sa narodilo bábo v ten istý november 😃 😃 😃 Myslíte, že sa také stáva, že dvaja súrodenci v ten istý deń sa narodia, len iný rok? 🙂
Asi som už opäť vo svojom živle, už mi zašibáva a plánujem somariny 😃 😃
petulla28
4. feb 2014
@nezaaabudka no moja tento mesiac urcite nie, lebo mrcha sa este nerozbehla a ja mavam ovu tak na 23 DC, takze mozno pripojim pozitivny ovulacny akurat tak🙂
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh ale ešte nemáš mrchu, nie? alebo ako to je? Ako to, že si v prechode?
nezaaabudka
4. feb 2014
@petulla28 hm a toto špinenie čo máš ešte nie je mrcha?
petulla28
4. feb 2014
@nezaaabudka nie nie, toto este nie je krv.
nezaaabudka
4. feb 2014
@petulla28 dobre, tak tento mesiac splodíte a v marci fotka s koľajnicami!!!
lucia1002
4. feb 2014
@nezaaabudka ahoj..nebud smutna z toho ze cestujete a nebudes sa moct sledovat..mozno prave to sposobi ze ostanes tehu..ked to nebudes tak sledovat a riesit..vela babam to prave vtedy vyslo.uzivaj si cestu, cas straveny tam a s drahym a uvidis, ze prave teraz to pride! My sa tiez snazime a nechcem to ja velmi ovplyvnovat skor to nechavam zatial na prirodu..drzim palce! 🙂
lucia1002
4. feb 2014
@petulla28 ani mne to na prvy krat nevyslo a tiez som sa cudovala ze som bola z toho ovela viac smutna ako som cakala..a to som si myslela ze to vyjde hned! Nevadi, dalsi mesiac budeme tehu! 😉
bar12
4. feb 2014
@nezaaabudka urcite sa take stava!! Pocula som o jednej co mala styri deti a vsetky v jeden den 🙂 a mne by to hrozilo teraz tiez, ak bysom bola tehu 🙂 tak uvidime 😃
zuzimalinka
4. feb 2014
@petulla28 vies co kasli na testy..iba nas motaju a zbytocne sa tesime...ja som nola tirz po ovu bedockava aj som si mydlala ze nieco sa deje ale terazvoobec nic . Ani tehotna ani menzes..keby asponbol peavidelny sviniar..aby aspon na valentina nefosiel
nezaaabudka
4. feb 2014
@lucia1002 ďakujem, máš pravdu! Mňa len zaskočilo, že som si vždy podľa hlienu myslela kedy mám ovulku a tu som zistila, že to tak vôbec byť nemusí... to ma dosť zneistilo a preto som to nechcela nechať na náhodu. Ale asi by to bolo o to krajšie, ak by to vyšlo nečakane 😉 🙂

@bar12 bola by to sranda, lebo sme sa smiali, že ak bude dievčatko znova, tak meno dáme také, ktoré je už v kalendári pri mene našej prvorodenej. Proste len tie dve mená sa nám páčia :-N tak toto by už bolo fakt smiešne 😃
petulla28
4. feb 2014
@zuzimalinka @zuzimalinka kaslem uz na ne, uz som ok. bolo to take chvilkove,ze ma to vzalo, ale uz je dobre.....baby, vy ma viete tak pekne podrzat. dakujem vsetkym...moc to prezivam, asi zvolnim tempo trosken.....lebo takto by som asi velmi rychlo skoncila v blazinci....ak by sa zopar mesiacov nedarilo......ty si dnes 12DPO? citala som par stran dozadu, bo uz stracam prehlad....
zuzimalinka
4. feb 2014
@petulla28 ano 12dpo ..
a to je dobre hlavku hore zdrave sme a chce to len cas a uvolnit sa..
Teoria je to krasna vsetky ovladame ale musime na tonejak dozriet asi 😉 inak da sa nejak zistit kedy by som mala dostat po ovulke? Ci kazdy to ma inak asi ze?
petulla28
4. feb 2014
@zuzimalinka no vacsinou je lutealna faza konstanta kazdy mesiac. ja mávam napr. 13 dnovú a na 14 dostanem ( vzdy to doteraz tak bolo od septembra) . Len tento mesiac je to nejaka vynimka.....a zvykne byt min. 12 max. 16 dnová. ak má niekto kratsiu ako 11 dní moze byt problem pri uhniezdovani, lebo vystelka maternice nemusi byt pripravena na prijatie embrya....
zuzimalinka
4. feb 2014
@petulla28 dakujem za vysvetlenie ja som magor s tohto..mo dufam ze aspon coskpro pride mrvha..a Ty moja hlavku hore treba na vzduch krasne je vonka..ja pomsluvky pojdem do pracevtakze sa yu uz adi nefostanem..prajem Vam pekny dnik baby 😉
petulla28
4. feb 2014
@zuzimalinka "pomsluvky" asi znamenalo pomalicky, vsak?🙂 🙂 🙂 pekny dnik aj tebe a nemas za co...
petulla28
4. feb 2014
Babulky, pomyslite si, ze som kompletne nekompletna. ale urobila som si dnes tretí test /ťento uz nebol z ranneho mocu,dost som vypila vody) . Tej istej znacky, ktorá urobila tu machulu vid vyssie. a kedze bolo povedane, ze mam brat vysledok ktorý sa tam ukaze do 5 minut a nie neskorsí, tak som to odfotila, lebo toto by mi nikto neuveril. takyto utvar som na teste veru nevidela. ja si to fakt nevymyslam, ale naozaj prestavam tym testom verit. aspon ma to rozosmialo, lebo nad tymto sa depkovat fakt neda..... 😃 😃
nezaaabudka
4. feb 2014
@petulla28 záhada =-) keby si to napísala do Snažiliek? Tam majú väčší prehľad o paranormálnych javoch 😃 Možno to je spôsobené tým slabým špinením čo máš.. ale to len tipujem, netuším čo to znamená.
petulla28
4. feb 2014
@nezaaabudka ja len dufam, ze vám to nevadí, že vám to sem posielam....ak ano, tak prestanem 🙂 ja ani necakam, ze mi na to niekto napise jednoznacnu odpoved...asi sa len potrebujem s tymto podelit, alebo ja neviem....kazdopadne je to cele divne tento cyklus. nech uz zacne novy...a bude dobre...hlavne bez vykyvov hormonov......
mily7
4. feb 2014
@petulla28 Petuska je mi to luto. Pozbierat sa, hlavu hore a vykrocit vpred. Nic ine ti nezostava. A ak ti to pomoze mozno bude ozaj lepsie nesledovat sa a nechat to tak na nahodu. Alebo len meraj bazalku s tym aby si vedela kedy ovu ze mas v pohode mens .cyklus ale neriesit testy stres ci si alebo nie tehu. Neviem, budes musiet prist sama na to co je pre teba dobre. Nech ti to netrva dlho a nech si spokojna. Drzime prsty, urcite bude lepsie. drz sa.
petulla28
4. feb 2014
@mily7 Dakujem Lucinka. Si pokladik. Zvlastne je, ze sa v jednu chvilku smejem na sebe, ako mi sibe a v jednu chvilku revem. Hormoniky mam pekne poblaznene. Asi fakt predmenstruacne.....Testy naozaj nerobia dobrotu, akurat ze prejde 5 týzdnov a asi na toto vsetko zabudnem a budem dufat a ocakavat a ocikavat .....
mily7
4. feb 2014
@petulla28 neocikavaj nesleduj🙂) babenky v teme ako sa nezblaznit pise babenka kvapky of firmy energy kvapky gynex ze pomohli vela babam k otehotneniu. cisto bylinky ze su to a precistuju organizmus. idem hladat kde ich najst. a ja idem cvicit podla mojzisovej. je to super na chrbticu odblokovat a podla jillian 30 min skusim doma pomakat, pohyb tiez podporuje otehotnenie. zatial pritapena menzesom som veeelmi v pohode, malo zeleza🙂) a dufam ze tak zostanem. plan je cvicit, zdravsie sa stravovat, to jest dnes jeden coko cukrik na poly zo synom a desiatu celozrny kus cohosi so syrom 4 hryzy a dojedol to syncek tiez🙂) no tak chcem cvicit tam dam energiu skusim tie bylinky najst a nesledovat len si uzit s muzikom mesiac. uvidime. budem na prijme🙂
bar12
4. feb 2014
@petulla28 Peti, keby bola sutaz o najbizarnejsi utvar na tehu teste, tak by si urcite mala sancu 😃 no progesteron zacina zmahat aj mna, asi si idem schrupnut s malym 😃
@mily7 bola som dnes s malym na preventivke a spomenula som jej to zachadzanie, lebo mi to niekt mamicky radili, ze to moze mat suvis s anomaliami na srdiecku, ale nevenovala tomu pozornost, ze ho mam zatriast.. To nam ale nepomaha, takze poskusam podla tvojich rad nieco nove 🙂
Babulky a pekny slnecny dnik vam vsetkym!!! Uzite si ho, nacerpajte energiu, lebo ked zacne prsat, zase budeme depkovat a predcasne testovat 😃
mily7
4. feb 2014
@bar12 skus moje rady jasne, ale ak sa bojis o tie anomalile buchaj u dokiny na dvere!!!! ale jasne ze deti to robievaju. ale hadam ak by mu nieco bolo uz by ti povedali. moj ma selest od narodenia viem a je sledovany, nastastie sa zrasta a nie je to take hrozne je to v poriadku, najhorsie je ako ma kardio vystrasila. daj vediet co zabralo a ci. drzim prsty
petulla28
4. feb 2014
@mily7 no poviem Ti moj plan, aky mam tento mesiac 🙂 Ked mi skonci mrcha, tak si napustim plnu vanu horucej vody. Dám si pohár sampanského. V sobotu ideme pit...no a po vikende nabieham tiez opat na moju zdravu stravu, ktorá mi mimochodom vplyvom bohvieakých hormonov tieto dva tyzdne vobec nechutila...zase nabehnem do expresky ( to zenske fitko) a budem tam chodit kazdy den,a by som nemyslela na pitomosti a opat rozprudila hormony stastia..musim dohnat, co som za tychto 10 dni zameskala......a vies co? uz sa na to aj tesim ( som zvedava kedy opat dnes spustim plac, uz asi 4x som sa rozrevala) a teraz zase je chvilku dobre. tak budem pisat iba ked budem mat svetlu chvilku, aby som vas tu nedepkovala babulenky moje.....

@bar12 no to teda ano...take si este nevidela vsak? podla mna nikto zatial 😃 .....to len ja musim mat take z pekla stastie 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli