Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
petulla28
4. feb 2014
@majkuska jaaaj, boze ja som myslela, ze stale hovoris o tom teste.....no tak to urcite chod..
nezaaabudka
4. feb 2014
baby dnes som celý deň presedela doma.. nič sa mi nechcelo, len sa napchávam.. otras.
borsanh
4. feb 2014
@nezaaabudka u nás v rodine je to dedičné že ženy chodia v skorom veku do prechodu.... Nie nemávam len ked mi ich vyvolá viacerými vyvolávačkami, ale niekedy to ide a niekedy nie. Preto čím skôr otehotniem tým lepšie ale nejak sa vôbec nedarí....
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh a môžem sa opýtať koľko máš rokov? To by som sa snažila o dieťa asi v 17-tich, keby som vedela, že takto to máme v rodine =-)
borsanh
4. feb 2014
@nezaaabudka v decembri som mala 30- dsať.... ešte že mám osemročného syna inak by mi asi šiblo i ked teraz som tiež s toho na nervy, lebo sme sa dohodli že najprv jedno, potom niečo ušporíme, poriešime poriadne bývanie a potom druhé a bohužiaľ asi už nebude.... od decembra stále nič, včera som si urobila test a som sa rozhodla že až na konci mesiace si znova urobím ...
Jáj ani mi nehovor, teraz ľutujeme že sme sa tak rozhodli ale keby človek vedel.... 😞
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh nevadí, skús sa nejako pozitívne nabudiť, nestrácaj nádej. Z tvojho textu mi prídeš ako keby si rezignovala a to nesmieeeeeš!!!! Povedz si skôr, že do konca februára máš dve čiarky na teste a nijak ináč to byť nemôže 😉 Veľmi ti držím palce, nech máte ešte súrodenca pre synčeka 😉
nezaaabudka
4. feb 2014
Baby, ktorá prvá založí tému Novembrovky 2014 :-p 😃 😃 😃
borsanh
4. feb 2014
@nezaaabudka vieš čo trápi ma to, lebo kvázi za to môže moje telo a partner sa snaží aj ked je unavený po práci ideme sa milovať aby sa niečo podarilo... on mi to nevyčíta, v tomto ma veľmi podržal... jeho slová sú ako balzam na duši, ale ako žena sa teraz cítim menejcenná... snažím sa na o myslieť ale občas to nejde!!!
Ale asi to poviem ale vlastne ja si to hovorím : do konca mesiaca tam budú //
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh no čo si, prečo si také namýšľaš, prečo by si mala byť menejcenná? Však ty za to vôbec nemôžeš a ako vidím, robíš pre to všetko, aby si to zmenila!!! Takže hlavu hore, sústreď sa na svoj cieť a ideme všetky čo sme tu zostali na to!! 😉
borsanh
4. feb 2014
@nezaaabudka neviem prečo, ale cítim sa tak aj ked viem že svoje telo neovplyvním...
Ja verím že sa to tento mesiac podarí, teda musí 🙂
A vy sa odkedy snažíte???
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh tak sa tak necíť!!! Ja tiez verim, ze sa vam to teraz podari 😉 My sa snazime kratko, toto bol prvy cyklus, teraz mam mrchu, takze druhy pokus 😉 Ja uz mam tiez jedno dietatko, ale c 😉 hceme surodenca
borsanh
4. feb 2014
@nezaaabudka tak uvidíš budeme spolu mať tento mesiac // 🙂
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh dufam, ze maš pravdu!!!
nezaaabudka
4. feb 2014
@borsanh a ty si odkial, tiez zo zapadu ako baby?
jarus8
4. feb 2014
Bože baby, vy snáď nechodíte ani do práce!!! Človek tu nie je pol dňa a už sa to nedá dočítať.
Ja dnes opäť špinenie, slabé, raz denne už 3. deň, mrcha má prísť v piatok. Toto som ešte nikdy nezažila, mne sa spustí a hotovo, max. rozbeh je 2 hodiny, nie 3 dni. Normálne uvažujem, či neotestujem, ale potom si poviem, že vydržím, tak držím, ale neskutočne som sa nafúkla, normálne asi vytiahnem tehunohavice, lebo pomaly sa nezapnem. :-N
borsanh
4. feb 2014
@nezaaabudka áno s okolia Nových Zámkov 🙂 uvidíš tento mesiac bude dobrý pre všetky nás 🙂
nezaaabudka
4. feb 2014
@jarus8 ja nerobim, som na materskej, casu mam habadej 😃 Drzim ti palce!! A kedy az testnes?
jarus8
4. feb 2014
@nezaaabudka dnes som ešte len 10DPO, chcela by som v piatok, keď má doraziť mrcha, ale možno keď mm tak testnem, lebo on je veľký pokušiteľ
lucia1002
4. feb 2014
@nezaaabudka a ovu testy si neskusala? No nase telo vie veru niekedy dost prekvapit..
borsanh
4. feb 2014
@jarus8 ja chodím domov po 16:00 a niekedy veru mi trvá dosť dlho ked to celé prečítam :-N
nezaaabudka
4. feb 2014
@lucia1002 nerobila som si ovu testy, ale teraz si chcem kúpiť, ale nie kvôli nejakému prehnanému sledovaniu, len ma to zaujíma, že čo sa všetko dozviem o svojom tele a možno budem sama prekvapená 😃
lucia1002
4. feb 2014
@nezaaabudka no sak ono to je dobre..aspon budes vediet co a ako..ani ja som to este neskusala..ak to tento mesiac zas nevyjde, tak ich vyskusam aj ja 🙂
nezaaabudka
4. feb 2014
@lucia1002 ja síce neviem či bude na výlete čas to sledovať v rovnakom čase ocikávať... ale hádam áno. Práve som objednala 15 ks, tak uvidíme. To dúfam stačí na jeden cyklus a keď nebudem mať čas, alebo sa nepodarí vtedy milovať, tak v marci objednám znova. Len dúfam, že už nebude treba :-N 😃
nezaaabudka
5. feb 2014
Dobre ranko, co noveho???

@petulla28 Peti ty sa mas ako?
majkuska
5. feb 2014
Ale co sa deje co tu je tak ticho?
nezaaabudka
5. feb 2014
@majkuska aj ja pozerám, že nikto nikde.. =-) Občas závidím, že chodíte do práce, aspoň nie je čas sa toľko sledovať a rozmýšľať nad kadečím :-N
sunshine85
5. feb 2014
@majkuska
@nezaaabudka nastali plodne dni, tak asi nie je cas na konika, chi-chi 😃 😃 😃
majkuska
5. feb 2014
@nezaaabudka no ja som dala v praci vypoved 15.1
niet co zavidiet momentalne si hladam novu, ale tam sa to nedalo uz vydrzat.Mozes byt rada ze di doma s dietatom aspon co to dostanes, ja momentalne sedim doma zadarmo 😞
mily7
5. feb 2014
@borsanh Ved ste to v zlom nemysleli, ze nasporit. urcite ste nechceli ze luxus prepych ale normalny zivot. my mame dvojizbak bez rodicov a planujeme druhe. mozno potom budem buchat hlavu o stenu ze mohla som mat jedinacika ze by bolo lahsie🙂 to nikdy nevies a hlavne to nebolo jedno z takych ze ozaj zlych rozhodnuti tak sa netrap. najlepsie vypustit z hlavy snazenie. lebo aj zdrave pary maju problem pri tomto snazeni vyrobit potomka. dobre bude.
mily7
5. feb 2014
babenky ja zavaniem sviezi vietor do diskudie. 2. den odcvicena Jillien, skoro nechodim kym zrelaxujem nohy dnes🙂) vcera som sa citila fantasticky, dnes hadam tiez endorfiniky budu, takze makam nie len reci joooj tak sa tesim zo seba lebo co sa cvcenia tyka to najlenivec som, lebo ja patrim pod skupinu rychle spalovanie tukov🙂) takze nebolo treba cvicit moc v zivote🙂) no robi to dobrotu aj vecer som chcela behat s metlou a zmyvat este. temu o ktorej sa bavite ani nerozoberam dufam ze mi to vydrzi, menzes som mala z 5 len 3 dni tak sa tesim, normalne rozmyslam co sa stalo, ale menzes bola normal kus menej bolestiva ale normal takze tehu to nebude. tak len pite, radujte sa, cvicte a lenoste a hlavne sa moc nezamyslajte🙂) aj dobreho vela skodi🙂)) drzte sa, novembrovky zakladam ja, lebo som novembrova🙂)) tak co mozem mat taku temu nie?🙂)pa

Začni písať odpoveď...

Odošli