Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
strihalkaautor
6. feb 2014
@mily7 tak v podstate cekame na akcii srdiecka tak verim, ze to bude ok
mily7
6. feb 2014
@strihalka musi byt chrobakovi, ked to takto dokopal pekne a nedal sa, dufam, ze bude🙂 veeelmi drzim prsty. ako to zvladas? neviem si predstavit taku situaciu ako na hojdacke.
bubulacka
7. feb 2014
@nezaaabudka jeeeeej zlata 🙂 ja nic, tento mesiac asi anovulak (prikladam graf, ved posúďte sami) ale doteraz som nerobila nic, teraz pijem každý den 2 x alchemilku, kyselinu listovú a priateľ ma každé ráno na stole riadnu dávku vitamínov 😃 v utorok idem k lekárovi, uvidím co povie ten, podla toho sa zariadime 🙂
nair
7. feb 2014
@strihalka Veľmi držím prsty, ako zakladateľka diskusie budeš pre nás pekným vzorom 😉
didulienka11
7. feb 2014
@strihalka jeeeej tak to je milene prekvapenie!!!! Strasne sa tesim 😉
lenka07
7. feb 2014
@lejluska nevzdavaj sa to moje by malo dva mesiace aj druhy pokus nam nevyšiel ale musíme to zvladnuť mi to s manželom budeme skušať od marca to bude polroka od potratu tak verím že to do tretice vide 🙂 :-N
didulienka11
7. feb 2014
@mily7 spravne to robis! Ja som pekne zacala znovu chodit na jogu, tesim sa ze synator po dlhej dobe ide v pondelok do skolky, tak si planujem upratovanie, dnes ideme jazdit na koniky, manzel ide na vikend na lyzovacku 😉 Sice stale jednym ockom poskulujem po ovulke ale snazim sa fakt iba jednym ockom 😉
tinus999
7. feb 2014
Ahojte, kolajnicky neboli ale nestrácam nadej, v utorok uvidíme... 😃
bar12
7. feb 2014
@tinus999 v utorok ma dojst mrcha? To moze byt este naozaj biely 🙂 drzim palce 🙂
tinus999
7. feb 2014
@bar12 ano v utorok má dojsť MS, dr. mi kázal sa otestovať v piatok kvôli liekom ktoré by som mala začať brať kvôli mykóze či infekcii a sú to antibiotiká tak sme sa báli kebyže som tehu, ale ešte s tými liekmi predsalen počkám do utorku, zatiaľ si dávam krém...
majkuska
7. feb 2014
@strihalka supeeeer tesiiim sa ako dobre ze si pockala......
strihalkaautor
7. feb 2014
@nair
@didulienka11 dakujem
@majkuska no v tomto pripade musim podekovat lekarum v ruzinovkse nemocnici ktere se neponahlali a nerobili laparku hned jak jsem dosla, ja ked podezreni bolo velmi vysoke ale pockali do 1000ky hcg ...
harriet13
7. feb 2014
Caute baby, s priatelom sme sa snazili v januari, poslednu ms som mala 8.1.2014, uz tri mi meska, len sa obavam tej bazalky, posledne dni mam kazde rano o 0,1 °C menej, dnes som mala 37,0°C. Bojim sa testovat, nemam priznaky na ms, ale ani na tehu okrem zvacsenych bolestivych prsnikov. Je normalny taky pokles, bt normalne nemeriam, len tak tyzden dozadu som zacala. dakujem za kazdu odpoved 🙂
nezaaabudka
7. feb 2014
@zuzimalinka ty len pracuješ a pracuješ 😉 Tak tú maličkú poriadne vystískaj, nech sa na teba prenesie to bocianovské 😉 🙂
nezaaabudka
7. feb 2014
@moschino1986 aj by som ti odpísala, ale neviem odpovedať 😉
nezaaabudka
7. feb 2014
kočky som šťastná, že sa to tu takto pekne rozprúdilo. Nemala som prehľad, keď písalo tak 6 žienok a teraz už vôbec neviem kto má aké ťažkosti a aké cykly a čo všetko, ale téma sa rozťahuje a teším sa. Bude o to viac pozitívnych správičiek x-)
bar12
7. feb 2014
@harriet13 asi by nemala klesat, hlavne nie kazdym dnom menej a menej, ale mas ju stale podla mna celkom vysoku... Ja by som uz asi nevydrzala, ked ti aj meska tri dni.. A otestovala 🙂 mali by sme si z teba brat priklad , aka si trpezliva 🙂
bar12
7. feb 2014
@nezaaabudka ja uz tiez nemam vobec prehlad, ved to sa ani neda..len dufam a verim, ze tych pozitivnych testikov tu onedlho bude viac! 😉
bar12
7. feb 2014
@strihalka moc drzime palce!!! To ma muj tatka narozky, tak si urcite v ten den na tebe vzpomenu! At je vsechno v poradku, dej nam pak vedet 🙂
nezaaabudka
7. feb 2014
@bar12 teba si pamätám 😃 😃 x-)
rea92
7. feb 2014
Tak nam to minuly mesiac nevyslo... 😞
Menzes som dostala dokonca o 5 dni skor. Takze ideme snazilkovat znova. Ovulaciu by som mala mat okolo 12.2. Tak snat to tento mesiac vyjde.
siska765
7. feb 2014
no ja mam uz skoro tyzden po MS a zacali ma pichat vajecniky sem tam trosku ako pred MS to je sila, bud prichadza ovu ale ako mam vediet ktory den, alebo sa moje telo asi zbalznilo 🙂
harriet13
7. feb 2014
@bar12 podla mna tie teploty nemaju vypovednu hodnotu, nakolko kazdy den som si merala stale iny cas, sice vzdy rano ,ale inu hodinu... a rozmyslala som ze budem testovat, ale uz tolkokrat som testovala predtym a stale nic, tak som si povedala ze teraz pockam, my sa snazime uz vyse roka, tak to beriem uz tak ze asi zase to nevyslo
bar12
7. feb 2014
@nezaaabudka vsak heej, ked sme si istu dobu pisali len styri, to je pohodkaaa 😃
bar12
7. feb 2014
@harriet13 aha jasne 😞 aj ms mavas nepravidelnu?
rybkaa
7. feb 2014
@strihalka wuaaaa, to je super, blahoželám 🙂
bar12
7. feb 2014
Babule je tu teda vobec este niekto , kto caka na mrchu? Lebo mam taky pocit, ze tie, co sme mali mas do prvej polky jan nic... Len jarus8 ltehotnela 🙂 a ja este cakaam a trapim samu seba s pms, najradsej by som sa zzakopalaaa, take stavy mam 😞 a februar mesiac laaaasky, dufam, ze vsetky zamiesite!!! Lebo mne vychadza dalsia ovu az zac marca...
harriet13
7. feb 2014
@bar nie praveze ju mam ako hodinky, sem tam sa stalo ze o den dva mi prisla skor, ale meskat nezvykla
bar12
7. feb 2014
@harriet13 tak aspon to 🙂 uvidis, vydrz teda, ale ak do tyzdna nedorazi uz urcite treba testovat 🙂 tak len nech pekne meska!!
rybkaa
7. feb 2014
@harriet13 merať musíš celý cyklus, lebo posledný týždeň nestačí, keďže nevieš, aké si mala predovulačné teploty, takže 37 môže byť priemerná alebo vysoká, ťažko povedať....takže neostáva nič iné ako spraviť test, neboj 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli