Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
tinus999
10. feb 2014
@maxi2 tak si skús urobiť testík a budeš vedieť, ja si myslím že to bude ovulka, lebo také príznaky sú aj pri ovulke...
maxi2
10. feb 2014
@rybkaa ja viem mne meskal cyklus minuly mesiac 6 dni. teraz ked sa snažime o babo bolo mi zle ako keby som mala dostat cyklus urobila som si test vcera tam bola 1 čiarka a dnes 2 😞 ja tak velmi chcem babo že už mi šibe 😎
maxi2
10. feb 2014
@tinus999 no to mam problem lebo byvame na dedine a tu nemame lekaren a teraz nepojdeme koli testu do mesta 😞
rybkaa
10. feb 2014
@nezaaabudka fúha, tak to je divné, možno to vzniklo v kombinácii nejakého jedla s kys. listovou a teraz sa reakcia vytoto naplno, aj keď už neberieš....ťažko povedať, no som zvedavá, čo na to povie kožiar =-)
rybkaa
10. feb 2014
@nezaaabudka a to asi koňovi šibalo, lebo aj mne skapali príspevky :-o
rybkaa
10. feb 2014
@maxi2 ešte je možné aj to, že si mala poslednú MS aj keď si už tehu, niektoré ženy majú MS aj počas tehotenstva 🙂 sprav si test aj zajtra, že či ukáže čiarky alebo bol nejaký vadný
hruskador
10. feb 2014
ani my nic zase... dnes to prislo 😞
hm, no co uz, snazime sa odznova
lenka07
10. feb 2014
@harriet13 len sa nevzdávaj musíš veriť a to príde 🙂
lenka07
10. feb 2014
tak dievčatá už som vyhodila všetky lieky a hlavne herpesin /pribrala som z neho jak prasiatko/6kg to je namňa veľa aj lerarka na hematologii vravela že ich nemusím brať na jednej strane vysledky z krvy ukázali že herpes virus už tam nieje a na druhej strane sa mi zhoršili pečeňove testy to je nasledok dlheho brania herpesinu 5 mesiace mala by som brať ešte jeden no kôli pečeni už nemôžem 😞 to nieje féééér 😞 už som si myslela že to konečne bude všetko ok aby som mohla smelo otehotnieť 🙂 mam teraz brať vitamíny na pečeň a o mesiac na kontrolu dúfan že to konečne bude fajn ..niekedy si pripadám jak pokusný králik pre lekárov skúšajú to aj to a čakajú na výsledok aký bude :-S
nezaaabudka
10. feb 2014
@lenka07 neviem ako veľmi máš tie výsledky zlé, ale ja by som už asi liečila tú pečeň len prírodne. Pre istotu, lebo všetky lieky majú na niečo iné vedľajšie účinky. Ale no, neviem v akom ju máš stave. Ale už toľko nepi :-p 😃 😃 😃
majkuska
10. feb 2014
Potom budem reagovat len vas prosim mozem uziva spirulinu bio alebo radeej nie?
maxi2
10. feb 2014
@rybkaa ked mi meskal cyklus minuly mesiac tak som si robila test a bola len 1 palička
nezaaabudka
10. feb 2014
Dnes mi prišlo 10 tehu testov, dúfam, že použijem len jeden, max dva na upresnenie :-N 😃
bar12
10. feb 2014
@nezaaabudka super a aku znacku si objednavas? aaa urcite si si ich nemala tolko objednavat, pretoze onedlho budes tehu!! 😃
bar12
10. feb 2014
@majkuska moja, myslim, ze mozes, ved je to len vyzivovy doplnok nie? ale s istotou ti to tu nikto nepovie asi 😞 navrhovala by som brnknut gynekologovi a spytat sa ho na to 🙂
bar12
10. feb 2014
baby mam hroznu chut na kyslee, hlavne vecer!!! 😃 😃 😃
siska765
10. feb 2014
kolko mozu trvat ovulacne priznaky?teda mam na mysli pobolievanie na vajecnikoch a obcasne popichavanie viackrat za den.ci su to naznaky tehu?ale to by bolo asi moc moc skoro 🙂
moschino1986
10. feb 2014
@yvetta no výživový doplnok pre polycysticke vaječníky.nemusí to byť len na to..berú to na otehotnenie
bar12
10. feb 2014
@siska765 myslim, ze max dva dni...mooozno aj tri, ale to asi malokedy....
siska765
10. feb 2014
@bar12 fiiiha ja uz to mam cca tyzden
bar12
10. feb 2014
@siska765 a kolky den si cyklu?
siska765
10. feb 2014
@bar12 dnes 13DC ale citim sa cudne neviem nemyslim ze si nahhovaram lebo taka nie som a ani si to nevsimam same ma to prekvapuje
lenka07
10. feb 2014
@nezaaabudka veď pijem iba vodu a kávičku 🙂
bar12
10. feb 2014
@siska765 tak sa sleduj tento cyklus a po ovu by to malo prejst...to je teraz prvy krat take?
majusik26
10. feb 2014
ahojte babi neviete mi niektorá povedať či mala niektorá keď otehotnela zvýšenú teplotu tak 37,4 alebo 37,5
mi sa snažíme o babo a malí sme pohlavný styk počas plodných dni asi tak pár dni prešlo od ovulky
bar12
10. feb 2014
@siska765 ono pokial je to iba popichavanie, ovu to este asi nebude...mozno ta bolest trochu zosilnie a nasledne ustane, tak uz by malo byt po ovu 🙂
meggie1984
10. feb 2014
Tak ahojte po dlhom čase. Dáko som nestíhala, od piatku mám konečne krpcov zas doma a poslušne sa hlásim medzi novembrovky 😃 , keďže október to nebude, prišla mrcha mrchatáááááá :-| Aj chlap bol trošku smutný a začína si nahovárať, že čo keď nemůže mať deti... ach jo...
borsanh
10. feb 2014
@nezaaabudka Ahoj 🙂 aj mne prišlo dnes 10 testov a nedalo mi to a rovno otestovala.... a zas len jedna / .... ach.... ale nevadí, hlavne že sme zdravý 😉
nezaaabudka
10. feb 2014
@bar12 mam ich od lauritky 😉 Nevadi, ak ich nespotrebujem ja, tak dam kamoskam co tiez chcu babo 😃 Oproti cenam v lekarni ich mam 10 ako za jeden 😃
nezaaabudka
10. feb 2014
@borsanh to sme dopadli, jak maniacky 😃 😃 ja ked nieco robim, tak naplno 😉 dnes mi skoncila mrcha, tak este mam po testovanie vela dni pred sebou :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli